Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Sofia, Strelbishte

Тъй като от Февруари започвам да взимам храна от кухнята искам да попитам - въпреки, че съм дала вече бурканчета, на първото взимане трябва ли да нося 3 броя или не!  Embarassed  Embarassed

Малко тъпичък въпрос, ама нещо ми се е завъртяло в главата и се замислих да не ме върнат, че каквито заядливи "лелички" има там.....
Цитирай

Не, няма нужда да носиш. Децата ядат от произволни бурканчета, не които си занесла ти, а които им се паднат.
Цитирай

София

Да, трябва да носиш 3 празни и измити бурканчета. Носиш ги всеки ден, оставяш ги и вземаш пълните.
Цитирай

Sofia

Ако си занесла вече бурканчета не би трябвало да носиш пак.
Цитирай

София

взе все пак 3 бурканчета и те ще ти кажат
при нас е така носиш празни взимаш пълни /въпреки че съм занесла 20бр предварително/
Цитирай

софия

Въпреки,че вече си дала ,трябва всеки път да носиш 3 бурканчета с капачки.Оставяш ги и ти дават пълни!
Цитирай

Sofia

Аз занесах 6 празни и после не съм носила.Като отида да си взема 3-те пълни ,връщам три празни
Цитирай

София

Честно да ти кажа не си спомням, мисля, че дадох 10 и после три newsm78

Абе вземи си три бурканчета пък ще видиш.
Цитирай

София

Онези 30 бурканчета, които си занесла в началото, са дълбока резерва на кухнята. Все пак бурканите се чупят от време на време, лелките трябва в нещо лютеница да затварят на есен Mr. Green Забрави ги.
При нас всеки ден се носят по 3 оборотни буркана с капачки и се взема храна в други 3 предварително напълнени.
Цитирай

София, център

Трябва да носиш. Поне в нашата кухня е така. Първоначално носих 20 бурканчета + 3 буркнчета, за да си взема храна.
Цитирай

Sandhausen, Germany

И аз носих първия път 3, освен 30те които бях оставила предварително.
Цитирай

питай си ги най-добре , лично при нас не искат предварително съдвете
Цитирай

София

задължително трябва да носиш три бурканчета с капачки, иначе няма да вземеш храна. Но първите два дни само ще си заверяваш купоните, така че ще разбереш схемата.. Желая ти  от сърце детето ти да хареса кухнята.
 eat eat eat Big Ups
 Моето я харесва много., а е от злоядите попринцип...
Цитирай

София

Прощавайте,че се намесвам с въпрос,но ми е любопитно бурканчетата трябва ли да са от тези дето капачките им прищракват всеки път или може да се носят и обикновенни? newsm78
Цитирай

София

Прощавайте,че се намесвам с въпрос,но ми е любопитно бурканчетата трябва ли да са от тези дето капачките им прищракват всеки път или може да се носят и обикновенни? newsm78

При нас бурканчетата трябва да се от тези като на "Ам-Ам" и старите на "Ганчев".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора