Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Също като Уни мисля, че биберона е най-малкият проблем на тази реклама.

# 16
  • Мнения: 1 999
Много дразнеща реклама! Но аз много лесно си решавам проблема като превключвам на друг канал. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
За мен безумието е, че се рекламират бебешки пелени на фона на чалга.
И наистина търсите под вола теле  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 215
Че рекламата е пълна простотия си е абсолютно вярно. То има и такъв рекламен похват - Да се направи максмално дразнеща, за да привлече максимално внимание. А теорията е, че след достатъчно повторение дразнението изчезва и остават запомнените факти, примесени с любопитство. Може да ви се струва абсурно, но е вярно. Аз съм правила курсова работа- изследване върху това- останах изумена от резултатите.
А за кърменето не се втелявайте толкова- вие вече като личнба обида го приемате.

# 19
  • Мнения: 1 680
моя Жорко по повод тази реклама: "Мамо, тея бебета така ли са се родили, май много големи глави имат? newsm78", и всеки път го повтаря  и всеки път аз обяснявам, че това е наужким .

# 20
  • Мнения: 1 440
Аз мисля,че много задълбахте в темата.Има си решение за справяне с проблема,просто превключваш канала.Създателите на рекламата не са виновни,че са невежи,пък и на кой ли му пука за това.
Не се впечатлявам от тъпи реклами.

# 21
  • Мнения: 7 106
Честно казано, даста си напрягах слуха, за да разбера какво точно се пее в тази реклама и пак ми се губят доста моменти. Първият път като я засякохме щях да падна, като разбрах че се рекламира бебешки атрибут на фона на чалгийка. Но си мисля че номера е точто това, по този начин да се набие в ушите и очите на зрителя.
Че е велика простотия, мисля че няма да ви кажа нищо ново....

# 22
  • Мнения: 111
Ееее, ми вие какво искате - като вземат да правят реклама да питат нас ли?
Те са я направили, пък вие я преценявайте. Противоречието или несъвместимостта, както и неприятните неща също въздействат...

# 23
  • Мнения: 1 878
"Рекламката" е направена по всички правила на рекламата........но наопаки  Mr. Green
Момиченцето пък и танцува като на чалга - или само на мен така ми се струва newsm78. Всъщност съм сигурна, че има голяма потребителска група - уви, но факт.

# 24
  • Мнения: 2 467
Момиченцето пък и танцува като на чалга - или само на мен така ми се струва newsm78.
Кючекчийчета са. Яко мятат гюбеци.  hahaha

# 25
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Рекламата е направена тъпо,несъвместими едно с друго неща,но явно това е целта,за да въздейства.Ама вие много лично я приемате,мами.Не се впрягайте толкова.То ако навсякъде пропагандираха кърменето,фирмите къде ще си продават стоките,а?

# 26
  • Мнения: 3 810
Аз ТВ не гледам и си ми е много добре така!
Освен новините в 19.30
Така че и рекламата не съм гледала, но като чета какво пишете за нея: Малцинствата имат много бебета, та може да е предназначена за тях hahaha

# 27
  • Мнения: 481
Рекламата е изключително тъпа. И музикалния фон е гаден, и репликата за шишето ме подразни още от мига в който я видях за първипът. Аз също си мислех да пусна такава тема във форума. За сметка на това обаче бебките в момента в който чуят музиката на рекламата и вперват поглед в телевизора - много ги превлича #Crazy

# 28
  • Мнения: 35 951
снощи я гледах за първи път - знаете, че простотията ходи по хората, не по животните  #2gunfire /а й те кърмят, бозайниците де  Mr. Green/

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 603
Наистина не биберона е толкова дразнещ, колкото "музиката", а дали е турска на фона на еврейски продукт /Молфикс май беше еврейска фирма  newsm78, извинете ако бъркам/ или е на Азис, просто звучи гадно...

Общи условия

Активация на акаунт