Отговори
# 45
  • Мнения: 6 461
Много пъти съм гледала тази реклама .
Не мисля ,че рекламата ще повлияе на някоя майка която кърми толкова ,че да премине на АМ......... Mr. Green
Това в крайна сметка всички го знаят ,че майчината кърма е най,най-доброто за бебчетата. Wink

# 46
  • Мнения: 6 461
Не виждам какво му е лошото на шишето с биберона - все пак и кърма може да се дава с биберон нали.
Peace

# 47
  • Мнения: 385
Много пъти съм гледала тази реклама .
Не мисля ,че рекламата ще повлияе на някоя майка която кърми толкова ,че да премине на АМ......... Mr. Green
Това в крайна сметка всички го знаят ,че майчината кърма е най,най-доброто за бебчетата. Wink

Peace

# 48
  • САЩ
  • Мнения: 323

Че повечето от вас не знаят що е то да се кърми бебе бе, за да не ви увиснат циците. Или пък ако все пак се престрашите не го правите повече от 3 месеца и след това захвърляте бебето на някоя баба за да го тъпче с адаптирано мляко.


 Simple Smile Точно във форум "Кърмене и захранване на бебета" едва ли

# 49
  • София
  • Мнения: 1 254
Maлеее, Мобимен... Какво си търсил в търсачката, че си изкопал тази тема от преди 10 месеца...?

# 50
Мобимен, странен коментар, ей Богу!
Първо, онези, които коментират това "произведение" са от вида възмутени майки анти чалгарки, като мен например.
Второ, дали кърмиш или не - няма нищо общо с чувството за елементарна естетика, което пищи при вида на въпросната пошлост.
Очевидно на теб ти харесва рекламата - твоя си работа. Аз лично съм възмутена, че изобщо някакъв болен мозък си излива помията върху всички и никой реално не може да се противопостави. Визирам не само тази реклама.

# 51
  • Мнения: 535
Мале, мобимен, направо ме разби Joy hahaha Смях се с глас като четох отговора ти. Де да беше попаднал и на правилното място, за да си защитаваш рекламата... уви. В неподходящо време и неподходящия форум  Laughing

# 52
  • Мнения: 75
Аз пък ако не бяхте казали че е чалга още нямаше да знам,а и не съм се загледала в начина на танцуване на децата в рекламата. Честно казано ми звучи като детска песен.
А пък относно биберона в ръка - направо става смешно, представете си един сериозен глас зад кадър (мъжки с добра дикция) да произнася, че майчиното мляко е най-добро за вашето бебе Joy и това в реклама за памперс.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 901
Кой се сети пак за тази тема?!?

Мобчо, май хич не си чел къде си пускаш коментара - тук майки, страхуващи се от виснали цици няма, кърмят да пушек се вдига!

И я внимавай с компетентното раздаване на "кухи" етитети! Тук такива агресивни нерегистрирани се смятат за комплексари! А ти вярно си се взел много насериозно за рекламен капацитет! Ако се чудиш защо не се купуват тези памперси, въпреки хитовия текст и музика, трябва да ти светне, че явно на продукта нещо не му достига, за да се изравни с лидерите на пазара. А рекламата просто... ако не си чел за реклама, да ти кажа - типичен пример за реклама, която прави впечатление н кого ли не, но работа не върши, много лоша стратегия! В днешно време предимствата продават, не картинки и мелодийки. Това не ти е Кока-Кола, дето може и без рекламите си да живурка!

Пфу!

# 54
  • Мнения: 3 810
Лелееее, това мобимен, ще да е мъж(това измъдрих с кухата си глава)
Аз нъли съм проста, нищу ни разбрах.
Ама ела да ми видиш циците и тугас приказвъй! Настъпвам ги биля, не само да висят.
Гюбека ми вреди на жлъчката, не гу упутрибявам.
Дицата ми ни гледат картун, щоту и те кат' майка си са прости.
И що виниш само майките за възпитанието и отглеждането? Те бащи нямат ли? Та ти аку си бъща- взимъй са у ръцети и си въспитавъй дицата. Ма кат' гледам какви възглиди защитаваш- и те ши са у масата.

П.П. Разбирам го човека. И аз веднъж си излях нервите в един форум(само че не ме пуснаха без регистрация). Обаче на следващия ден яда ми беше изтрит оттам. Има късмет, че е попаднал на демократичен форум. Аз съм сигурна, че изобщо няма да се върне даже да ни прочете мненията.
Брей, гледай го пишлеменцето- нито ни познава...(виртуално де), а акъли раздава. Намерил на кой!

# 55
Здравей mimi_kir. Защо да не се връщам?! Ето тук съм, за да ви чета мненията. Това дали съм пишлеме или не нека да не го решаваш точно ти. Ако говориш така както и пишеш по скоро твоите деца ще са у масата!

Здрасти Валентина. Защо реши, че се опитвам да се изкарам рекламен капацитет?! Да съм защитавал въпросната реклама? Да съм казвал как трябва да се прави реклама? Май не съм...
Нека аз те попитам, защо реши, че Кока-Кола може да се продава и без реклама?! Това е сериозен въпрос на който надявам се ще ми отговориш сериозно.

Въпросът не е в това кой какво защитава, а в това, че:

1. Всички вие сте се хванали да анализирате (всъщност анализирате е твърде силна дума, за това ще използвам коментирате) нещо което даже не ви харесва и очевидно е без никаква стойност. Но когато трябва да се търси решение на значими проблеми даже за вас самите за да не използвам думата обществени, за каквито споменах, хич ви няма.
2. Споменавайки всичко което не ви харесва в рекламата не си правите труда да помислите и да видите, че всичко това ви заобикаля всеки ден и то не във вид на реклами, а като реални действия на хората около вас и/или на самите вас.
Показват ли гадни детски филмчета по телевизията? Показват! Ходят ли вашите деца по Интернет клубове за да "трепят" своите приятели в някоя електронна игра? Ходят! Майките спират ли да кърмят няколко месеца след като родят, макар, че има и такива които кърмят и 1.5-2 години и почват да дават адаптирани млека с БИБЕРОН В РЪКА? Спират! Слуша ли се чалга? Слуша се! Не случайно Мтел спонсорират концертите на Пайнер. Ако не слушате вие слушат вашите деца. Дават ли ви 18 лв. на месец детски?! Дават ви.
Това даже не са една малка част от проблемите.

А вие сте седнали да коментирате коя реклама каква е била.

3. Не просто изразявате мнение, а се опитвате да го наложите. Нещо не ви е харесало и край на никой не трябва да му хераса.

Както и очаквах хванахте се за най-провокиращите думи, като: кухи, увиснали цици и т.н. Но така е в България! Голяма част от хората са склонни да отговарят точно на тази неща които не изискват мислене и са лесно "смилаеми".

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Мобимен, първото ти мнение замина в коша. Ако не внимаваш с тона, и следващите ще имат същата печална участ. Бърка се 'демокрация' със 'слободия' и особено - с добър маниер на изразяване.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 567
Каква всъщност е целта на постинга ти?

По 1. Защо анализ да е твърде силна дума? Да тази реклама е дразнеща за част от потребителите и те изразяват своето мнение тук. А за решението на значими проблеми - да правим протести и благодарение на тях издействахме увеличаване на времето през което се получава 90 процента от заплатата.  Така че има ни!

По 2. Да показват гадни филмчета - моя е отговорността да преценя какво да гледа дъщеря ми!
Същата е само и единствено на кърма вече 4 месеца и ще продължавам до дупка. Точно в този форум майките търсят съвети как по-дълго да кърмят децата си, без да ги е страх , че ще им увиснат циците. ( пък пластичните хирурзи няма да мрат от глад я  Wink )
Аз не слушам чалга, мъжът ми също. Но не деля хората на такива слушащи чалга или не.
 НЕ получавам 18лв, детски!

По 3. Нормално е, че човек да се хване за обидните думи. На никого не му е приятно да го обиждат.

Не само в България, а по цял свят повечето  хора обичат нещата да са лесно смилаеми. Да не се обиждаме на българи/ небългари.

А ти защо провокираш?

# 58
  • Мнения: 601
   И аз да направя включване за рекламата...
   Shocked
    Тези бебешки личица сложени върху...
    и пискливата песен със идиотско съдържание на...абе ужас,ужас ooooh!

# 59
  • Мнения: 3 810
Бу, благодаря!
Да се знае кой командва тука !

Общи условия

Активация на акаунт