Beauty and the Beast / Красавицата и звяра - Нов сериал по CW

  • 57 113
  • 741
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 600


Катрин Чандлър е изключително умен детектив в отдел убийства. Когато е била тийнейджър става свидетел на убийството на майка си. Катрин трябвало да бъде убита също, но нещо… някой я спасява. Никой не й повярвал, но тя знаела, че това, което я е спасило не е било нападение от животно. Години по-късно по време на разследване на убийство Катрин открива следа, отвеждаща я до красив доктор на име Винсънт Келър, който се смята за убит в Афганистан през 2002г. Катрин скоро научава, че Винсънт е жив и всъщност той е този, който я е спасил преди години. Винсент се е крил 10 години, за да пази тайната си. Когато е вбесен се превръща в ужасяващ звяр, който не може да контролира супер силата си. Катрин се съгласява да пази тайната му, в замяна на всичко, което може да си спомни за убийството на майка й. Така между тях започва една изключително сложна и опасна връзка.


Промо:



# 1
  • UK
  • Мнения: 600
Ето и линк за първи епизод в замунда - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=326315&hit=1

 Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 220
Гледах го. Не е лош. Но, и не е нищо кой знае какво. Ама ще му дам шанс да ме грабне със следващата серия.Но, има обявени само няколко серии до тук. Да не вземат да го спрат.

# 3
  • UK
  • Мнения: 600
И аз снощни изгледах епизода, наистина не беше кой знае какво, но пък ми беше приятно да го гледам! Peace
Намирам каста за много точен Wink Красавицата наистина е красавица! Звяра и той е красавец Mr. Green
Малко прибързано стана всичко и се разкриха кой кой е... но по-добре отколкото да го мотаят... ще видим за напред как ще се развива действието. Предполагам, че е планиран цял пълен сезон... или бъркам!? newsm78

# 4
  • Мнения: 311
А кога го излъчват, кога ще е втора серия?
И аз го изгледах,  разтоварващ е!

# 5
  • UK
  • Мнения: 600
Четвъртък вечер в САЩ, в БГ е петък сутрин по торентите! Peace

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 5 828
Запис   Simple Smile
И на мен ми допадна първата серия главно заради актьорите.

# 8
# 9
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А така и такава тема имало,добре,че се разрових  Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 220
Не беше лош епизода. Малко на бързо претупват разследването на убийствата, ама не ми пречи. Такъв звяр и мен съм съгласна да ме преследва и да ме спасява постоянно:) Е, ще трябва малко да притвори очи, за да си ме представи като красавица Mr. Green

# 11
  • UK
  • Мнения: 600
Такъв звяр и мен съм съгласна да ме преследва и да ме спасява постоянно:)

И аз, и аз Wink

За епизода - интересен беше случаят с балерината, но все пак центъра е друг. Ама този звяр всеки път й се притичва на помощ на нашата красавица! Бетер батман и супермен!
Тя от своя страна ме ядоса, когато открадна снимката, че я и пусна за скан! Сега ще я погнат...
Нейната приятелка/партньорка доста ми допада, а и съдебното лекарче не е лошо, сваля я, но не взима нейните откази при сърце Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 6 219
малко наивно действие, но...

надявам се да докарат до пълен сезон, все още не е потвърден такъв, но пък клюката носи, че се пишат нови серии. А, дано! разтоварващ ще ми е, а и отдавна казах, че звярът си го взимам за отглеждане у нас.

Всъщност доста могат да го развият, тръгвайки от концепцията за "универсален войник" (знаете за какво говоря, нали) във вида сериал по комикс.

# 13
  • София
  • Мнения: 220
Ох, хем ми се иска да има още серии, и поне няколко сезона, хем вече толкова сериали съм захванала, че не знам, къде ще му излезе края. Laughing Освен всички други. които следя, взех та започнах и Свръхестествено.Не го бях гледала до сега.  Грешка , груба грешка. Сега съм като зомби, всяка свободна минута се посвещава на братята Laughing. Ама си заслужава.

# 14
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О да за тях си заслужава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes аз 5-6 сезона за 2 седмици ги бях изгледала на ден по 5-6 епизода гледах  Crazy Даже по едно време стигнах до 10  Blush Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт