Историята на една любов "Великолепният век" по tv7

  • 25 765
  • 136
  •   1
Отговори

Анкета

Първи впечатления от " Великолепният век"

Опции:

# 75
  • Мнения: 0
И той много я обича, но..случват се и такива неща уви...

# 76
  • Мнения: 160
Снощи ми стана много мъчно за Хюррем - какво ли е усещането да знаеш,че мъжът,който обичаш може да си ляга с други,когато поиска,а ти да не можеш да направиш и кажеш нищо.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 115
Снощи ми стана много мъчно за Хюррем - какво ли е усещането да знаеш,че мъжът,който обичаш може да си ляга с други,когато поиска,а ти да не можеш да направиш и кажеш нищо.


И аз това си мислех.Със сигурност чувството е ужасно.

# 78
  • Мнения: 2
Ееее ама защо така този Ибрахим.Хатидже толкова много го обича

Много сладко въпросче... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!
И Ибрахим я обича.....но още е рано  за проблемите  им ...гледайте спокойно и се радвайте на единствената истинска любов във филма до момента. Grinning

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 16:56 от KATI-P-

# 79
  • Мнения: 160
Сега дано Хюррем не направи пак някоя глупост да тръгне да отмъщава на Садъка, защото тя всъщност,както и Мария преди това, нямат вина.Могат ли да откажат на султана?
А отмъщението на Садъка май няма да се получи,Ибрахим сега ще бърза да я омъжи и край сигурно на срещите със султана.

# 80
  • Мнения: 2
Снощи ми стана много мъчно за Хюррем - какво ли е усещането да знаеш,че мъжът,който обичаш може да си ляга с други,когато поиска,а ти да не можеш да направиш и кажеш нищо.


Сигурно е гадничко...но той не е обикновен мъж а Султан.Има си законен харем ,правила, обичай...и си ги спазва Grinning.
На Махидевран също и беше мъчно като Сюлейман си легна с Хюрем....то всичко се повтаря..
А колкото до втората част ..че не може да направи и каже нищо...охо...тепърва ще видите какво може да прави  Хюрем.. #CrazyЗа съжаление не са хубави нещата...

# 81
  • Мнения: 2
Сега дано Хюррем не направи пак някоя глупост да тръгне да отмъщава на Садъка, защото тя всъщност,както и Мария преди това, нямат вина.Могат ли да откажат на султана?
А отмъщението на Садъка май няма да се получи,Ибрахим сега ще бърза да я омъжи и край сигурно на срещите със султана.
Много правилно Мелани,тя няма никаква вина,нямаше и грам желание защото е с друга цел там..но ако откаже на Султана рискува да и хвръкне главата...Но с нея друго ще се случи...не така както предполагаш....за съжаление Sad Искаш ли жокер...но на лични?


# 82
  • Мнения: 2


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Малко свежест в темата..

# 83
  • Мнения: 160
Благодаря,че пораздвижи и "оцвети" темата,Кати!Жокери не искам - предпочитам да не знам много какво става напред Hug
Този левент да не би да е Зюмбюл-ът?

# 84
  • Мнения: 2
Благодаря,че пораздвижи и "оцвети" темата,Кати!Жокери не искам - предпочитам да не знам много какво става напред Hug
Този левент да не би да е Зюмбюл-ът?

Браво!!!Позна...той е!! Grinning Grinning

# 85
# 86
  • Мнения: 160
С новите попълнения в харема за Хюрем пак няма да има покой - веднага надуши конкуренцията,явно султана си пада по такъв северен тип жени Simple Smile
Аз в началото пропуснах малко от сериала- нещо разказаха ли за историята на Махидевран - тя туркиня ли е?
Нигер ми е много сладка,голяма смелост прояви,ама то сънищата избиха накрая Wink
Всъщност тя ми е по - подходяща за Ибрахим - има огън, емоция в нея,докато Принцесата ми е много вяла и флегматична.

# 87
  • Мнения: 0
Нигер ми е много сладка,голяма смелост прояви,ама то сънищата избиха накрая Wink
Всъщност тя ми е по - подходяща за Ибрахим - има огън, емоция в нея,докато Принцесата ми е много вяла и флегматична.

Единственият истински женски образ в този филм според мен. Дано успееш да вникнеш в този персонаж, защото много малко жени успяха да го направят.
Пожелавам ти приятни емоции и в следващите серии Peace

# 88
  • Мнения: 3 675
Аз мисля също, че Ибрахим я обича, до момента в който не започна да се държи истерично и на сцената се появи Нигяр.
Махито не е туркиня, а е от Крим, в главата Махидевран в книгата "Роксолана" има много интересно инфо за нея, но не знам доколко е вярно то от историческа гледна точка.В самият сериал нищо не са казвали по въпроса, но в по-предните серии само веднъж я дават като млада, когато си спомня годините прекарани в Маниса пред Сюлейман да стане султан.
Колкото до Нигяр, тя в по-предните серии дори се оказва "омъжена" за Ибрахим паша, лично аз такъв развой не очаквах, успяха да ме изненадат сценаристите.Изобщо около Нигяр като героиня винаги има нещо интересно.
Валидето и тя е от Крим, дъщеря е на Кримски хан, а не рускиня, но това не й пречи да говори руски, нали?Че тя и Нигярчето знае руски, щом прочете дневника на Лео и бележките му до Хюрем.

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 13:26 от gitadam

# 89
  • Мнения: 160
Благодаря ви за разясненията,момичета.
То май в харема туркини почти няма,дори мисля че в един от първите епизоди и Валиде спомена,май пред Хюрем,че и тя е украинка или рускиня newsm78

Общи условия

Активация на акаунт