Отговори
  • Мнения: 631
Миете ли гърдите след кърмене или преди кърмене със вода и сапун всеки път

# 1
  • Мнения: 6 243
Не, не ги мия.
Не е и препоръчително такова нещо, защото кожата се изсушава и може да се появят рагади. За поддържане на личната хигиена е достатъчен един душ дневно.

Специални грижи за чистотата им полагам само ако таткото се е занимавал с тях, а няма вода да се изкъпя цялата. Простете за откровението. В СЗ имаме режим - в 22 спира, така че кой се къпал, къпал.

# 2
  • Мнения: 1 547
Не, не ги мия. Кожата се изсушава. Не съм си ги мила със сапун от родилния дом  Mr. Green

Оф: що режим, бре Хапке?  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 629
Сапун само веднъж дневно, и то душ-гел, че обикновеният много изсушава кожата. Можеш да ги изплакваш с чиста водичка.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 057
В родилния дом ги миех, ама след като се прибрах в къщи спрях. Не ги мия нито преди, нито след кърмене. Само всяка вечер преди лягане, когато се къпя.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Оф: що режим, бре Хапке?  Crazy
Ми щото сме в провинцията Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 547
Оф: що режим, бре Хапке?  Crazy
Ми щото сме в провинцията Crossing Arms


Jade, ама в центъра на просветата  Mr. Green

Черпя ви по една зелена собиески със зелена ябълка! Станахме на 1 годинка вчера!  Heart Eyes

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 094
След кърмене - не. Слюнката на бебето и остатъците от кърмата действат предпазващо против рагади.
Преди - зависи, ако съм била на тренировка, на плуване или в кафе, дето съм се вмирисала до костите на цигари - се къпя цялата, на мен самата не ми е приятно да смърдя "на чуждо".

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Оф: що режим, бре Хапке?  Crazy
Ми щото сме в провинцията Crossing Arms
Jade, ама в центъра на просветата  Mr. Green

Черпя ви по една зелена собиески със зелена ябълка! Станахме на 1 годинка вчера!  Heart Eyes

Е, честито тогава!!!
Да расте здрав и игрив и пакостлив малкия Смърф  Grinning

# 9
  • Мнения: 5 393
От начало да,под влияние на акушерките в болницата.После престанах,обаче му се появи млечница и пак почнах за известно време.В момента само един душ дневно и това е.

# 10
  • Мнения: 391
Не.

Няма нужда, тъй като гърдите имат специални жлези (Montgomery glands), които овлажняват зърното и го предпазват от бактерии.

# 11
  • Мнения: 313
Не, не ги мия.
Не е и препоръчително такова нещо, защото кожата се изсушава и може да се появят рагади. За поддържане на личната хигиена е достатъчен един душ дневно.


На това мнение съм и аз.

# 12
  • Мнения: 35 950
в началото, сега само когато се къпя и то с душ-гел

# 13
  • Мнения: 1 440
Мия ги даже и с четка. SadШегичка.
Веднъж дневно само когато се къпя /с душ гел/.

# 14
  • Мнения: 3 425
Мия ги даже и с четка. Sad
С телена ли  Twisted Evil

Аз зърната ги  измивам само с вода при смяна на подплънките,а при къпане обтривам(измивам) само гърдите!Ако евентуално се разранят мия само с вода,стискам да пуснат малко кърма и ги оставям да 'дишат'!

Общи условия

Активация на акаунт