Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета! Бременна съм в 8-9г.с. много ми е зле! newsm45 Постоянно ми се гади, но не повръщам/все още/.  newsm70При първата си бременност не съм имала такива проблеми и не знам какво да правя.Нощем ставам по2-3 пъти/не мога и да спя/.Не знам и до кога ще е така,но започва да ми писва от това ми състояние. smile3511.Моля ви кажете ми как да се отърва от гаденето или какво да правя за да не се чувствувам толкова зле?? newsm17
« Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 03:22 от Аурелия »
Цитирай

Русе

Аз пиех едни хомеопатични капки Вомитусхил против гадене.Питай лекарката си за тях. Много ми помогнаха  и изобщо не ми се гадеше!
Цитирай

Балчик-Сливен

Моето състояние беше същото до края на четвърти месец,после дойде безсънието.На мен хомеопатията не ми помогна.И първата ми бременност беше трудно-нищо не можех да хапна,затова и двата пъти на системи.Опитай хомеопатичните -дано ти помогнат.На мен ми помагаше вода с лимон,айрян и постоянен приток на чист въздух.
и двата пъти бях свалила по 6-7 килограма.Чети хубави книги,гледай комедии и се старай да контактуваш с оптимисти Peace
Цитирай

у наше "село"

Това си е нормално бременно състояние Wink Пожелавам ти скоро да отмине...
Ами трябва единствено търпение... На мен ми се гадеше и повръщах през цялата втора бременност ooooh!, а при първата имах гадене само 3 седмици...
На мен ми помагаше кафето сутрин (но не на гладно).
Успех Love
Цитирай

Burgas

Ще мине. И аз бях така до края на 3- началото на 4 месец. Отърване няма- нищо не помага Confused, стискай зъби и това е.
Цитирай

Нормало е в началото на бременността да се чувстваш така. След третия месец ще отмине. Hug Поне при мен беше така!
Цитирай

София

И при мен беше така - без повръщане, но непрекъснато гадене. След 3-я месец или 4-я всичко ще мине. Май няма лек. Както са писали по-горе стискай зъби. Confused
Цитирай

Благодаря ви момичета! То се е видяло, че ще се ходи по мъките..Абе-лесно няма..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.