Седмичката 16.01-22.01. Много усмивки и много + тестове:)

  • 7 846
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
*vera, еххх че сме нетърпеливи всички!
Разбирам нетърпението и объркването ти! Надявам се всичко да е така както го искаш! Успех и да споделиш развитието на нещата, а до тогава стискам палци! Praynig

# 46
  • Мнения: 9 077
За фенките на Depeche Mode :

Току що чух по Ретро радио, че билети започват да се продават от 23, в Билетен център на НДК, може и онлайн на този адрес:
http://www.sofiatickets.sme.bg/sofiatickets/index.php

БАН, ще се радвам ако се появиш по някое време, ти май беше първа пушка за концерта Laughing
Та, идеи за някаква организация?
Билетите са между 25 и 50 лв. първите 3000 билета ще се продават на цена от 25 лв...В деня на концерта ще са много по-скъпи.

# 47
  • Мнения: 4 302
Tedi, да ти е живо и здраво майчето! Да я нацелуваш едно хубаво довечера! Мнооооооого готини бисквитки ни почерпи - благодарско  Crazy

За съжаление пропищях форума за няма нищо, но какво да се прави не всяко закъснение = бебе. И в моя случай се оказа така  Sad. Благодаря ви отново за подкрепата и надеждите!  Hug Hug Hug Ще се класираме при следващото теглене  Mr. Green.
Obla4e Добре дошла    bouquet

# 48
  • Мнения: 1 768
Привет Party

Ами няма да zарадвам милия в събота,4е има две 4ерти4ки на теста,но поне 6е идем да се по4ерпим zа негово zдраве.. Mr. Green
Ина4е днес ми дойде гадната леля Sad
Но продължавам да действам по въпроса zа бебе..Няма да се дам.. Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 2 123
Хери,
честит празник, мила! Тези празници са страшно предразполагащи за разни неща... Mr. Green Да са ти живи и здрави и кумичката и любимият... Знаеш какво ти пожелавам - това, което със сигурност ще получиш bowuu
Весе, давай го по-ведро в дните на очакване. Като се напрегнем и сякаш си блокираме късмета... а ти нямаш нужда от това Naughty

# 50
  • Мнения: 1 768
Ирини,май о6е няколко пъти като ми покажат негативно тестовете и ми дойде лелката,тогава 6е се нау4а да не мисля твърде много zа това...Ох,ама zабременяването не било толкова лесно,колкото о4аквах...Мислех си,4е от първия път и 6е стане.. Cry CryМислела съм ци,как може при раЗни отка4алки,които не са 4ували ни zа овулация,ни zа сериоЗно предпаЗване става от първия път... ShockedИли при раЗни младежи от първия секс с непоЗнат в тоалетната на дискотеката и хоппп бременна... Confused Cry

# 51
  • Мнения: 3 376
Е, не мога да се откъсна от вас и това е Hug

Ние няма да ти се разсърдим ако продължаваш да пишеш и при нас, мила Simple Smile Даже напротив, на мен лично ми е малко гадничко някое момиче като каже "Айде чао, приятно ми беше, но вече нямам нужда от вас".

# 52
  • Мнения: 806
Привет и от мен.  bouquet
На всички именници ЧЕСТИТО- да им е свято името!
Херка, Теди да са Ви живи и здрави именниците!!!
Облаче,добре дошла Hug
Гледай напред-това е начина и рано или късно ще кажем и на теб честито и както обичаме да си казваме тук нов месец-нов късмет.Успех  bouquet
ДВВ, една голямо ЧЕСТИТО мила.Безпроблемно бременеене и много усмивки Grinning
Весе, горе главата,не се отчайвай така,ваЖното е че ЩЕ СТАНЕ
[size=7pt]нА ВСИЧКИ КОИТО ЩЕ ПРАЗНУВАТ ДОВЕЧЕРА-ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И ДА НЕ СЕ НАПИЕТЕ МНОГО[/size] Joy Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 2 375
Олеле, колко неща съм пропуснала, нека ми, като влизам рядко.

Първо честито на новите шкембелийки Hug

После на рожденичките  bouquet

Подир тях на именниците  bowuu

И накрая,  Grinning за всички.


Весито, и мен много ме е яд, че бебета се явяват там, където не са очаквани, че даже и нежалани, а там, където ги искат...  Cry
Обаче, за да дойде бебчо, трябва положителна нагласа, твърдо вярвам в това. Така че, с нова надежда и поглед напред.  Peace

# 54
  • Мнения: 3 970
Много ви благодаря на всички момичета Hug  bouquet Heart Eyes
Честит празник на всички именници и рожденици!   bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 067
Мили момичета, много ви благодаря за прекрасните пожелания!

За съжаление вчера не можах да се докопам до форума, и не успях да ви почерпя виртуално, но да знаете че опитах не един път...

Все пак сега съм щастлива, че успях да вляза и да прочета милите ви пожелания и хубавите новинки за новите бременлийки... да са весели и спокойни, да им мине леко бременността, и накрая едно хубаво, малко, пухкаво бебче...  baby_neutral

# 56
  • Мнения: 4 970
Хей- здравейте и от мен! HugПърво искам да поздравя Шоколад4ето и DVV с прекрасните новини! Желая ви от сърце леко и безпроблемно бременеене  bouquet

# 57
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Здравейте сладки съфорумки!
   Честит рожден ден на рожденничките ни! Да са здравички, усмихнати до уши и такъв късмет да ги подгони, че да се уморят от него!
   На именниците - голямо ЧЕСТИТО! Най-добри пожелания за здраве и много сбъднати мечти.
   Хей, бременелките.......да преживеете най-красивите емоции  през бременните месеци, всичко да мине без проблеми и да сте едни щастливи мами на малките бебочета!
    От мен - нищо ново. Днес ми е първият ден без одитори на главата и се чувствам прекрасно. Имам адски много работа, бачкам от сутрин до късно вечер, но знам че най-големият зор е още максимум месец....после СВОБОДАААААААААААА!!!
   Хайде стига от мен - целувам ви и ви прегръщам най-сърдечно!

# 58
  • Мнения: 247
Честито на Именниците, както и на ДВВ и Шоколадче!!!  smile3525

# 59
  • Мнения: 1 153
Привет и от мен Hug
Честито на късметлийките,на рожденичките и на имениците  bouquet
П.п.Лея да знаеш че светът е малък и с твоя брат се познавам лично,макар че сме се виждали може би 2-3 пъте и на всичкото отгоре има снимки кои ни далжи на мен и на още хора,ама това е далга история Wink

Общи условия

Активация на акаунт