«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 750 отговора

јнкета

аква ще е съдбата на ‘ируузе?

¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 0
’атидже:  јко изгориш това писмо,ще настане нов живот. »брахи-им!

ћихримах: јко мама € н€ма,страхувай се от мен!

’юррем:    —юлейман..—ълзите,които пророних по тво€ вина,изтрий ги и ги изхвърли,те ще удав€т враговете ми!

Ќиг€р:       јко действаме заедно,н€ма да ни карат да правим неща,които  не искаме!
                   “€ беще ¬аша рожба,част от сърцето и душата ¬и! олко жалко,че сега сте заедно с убийцата на детето си!

»брахим:     ак умр€ дъщер€ ми,кажи ми истината? ¬ противен случай,е невъзможно да живе€ с тези съмнени€!

ѕоздрави, Ќевин »ванова....
÷итирай

ћнени€: 2
Ќе ми се сърдете ако звучи глупаво...но понеже не съм на €сно..питам.ћоже ли да се качват нашите преведени серии в руски€ сайт?“в7 там има ли право да трие?
÷итирай

ћнени€: 33
«дравейте! wavey —ега разбрах за това, което става с преведените серии! Ќе съм се спр€ла, много работа и грижи, но винаги и с удоволствие гледах вс€ка нова сери€! Ѕезкрайно благодар€  за прекрасни€ превод!  bouquet
—ега така се възмутих, че направо замлъкнах!!!  ак не ги е срам! “олкова труд!
ћомичета, мол€ ви, пратете ми информаци€ - на лични или както прецените, как да гледаме новите серии! smile3547
Ќаправо се запуших от възмущение!!!!! newsm29
÷итирай

и мен ме пишете ... че стрели имам в очите  #Crazy
Ќай ме е €д за превода. јми да си премахнат сериите от “¬7, останалите защо ги пипат ?? ѕреводите на халос ли отидоха ?? јма съм вбесена...  “а ти€ серийки са ми спасението като вл€за в болницата за химиотерапии , сега как ще гледам...  Crying or Very sad
÷итирай

ћнени€: 258
≈то превод на трейлъра на английски  Peace

—крит текст :
HATICE: If you burn thıs letter, a new lıfe wıll start for us.
MIHRIMAH: If my Valıde won't be here anymore, from now on, I won't be here too.
HURREM: Süleyman... The teardrops whıch has fallen from my eyes are goıng to flood and choke my enemıes.
NIGAR: If we move together... They can't do us anythıng we don't want.
NIGAR: She was your chıld. She was a part of your lıfe. But unfourtunately... Now you are wıth her murderer
IBRAHIM: How dıd my daughter dıe? Tell me the truth. Otherwıse, we can't lıve like this.

’атидже: јко изгориш това писмо, ще започнем нов живот.
ћихримах: јко мо€та ¬алиде н€ма да бъде тук, от сега нататък и аз н€ма да съм тук.
’юррем: —юлейман... —ълзите, които ще се стичат по лицето ми, ще наводн€т и задушат моите врагове.
Ќиг€р: јко заживеем заедно... Ќ€ма да ни направ€т нищо, което не искаме.
Ќиг€р: “€ беше твое дете. Ѕеше част от теб. «а съжаление... —ега ти си с нейни€ убиец.
»брахим:  ак умр€ дъшер€ ми?  ажи ми истината. ¬ противен случай не може да живеем по този начин.

Ѕлагодар€ за превода и втори€т линк Peace
Ќиг€р направо сгащи –устем Mr. Green Shocked hahaha
’юррем вече не е сама- ћихримах е сигурна опора Thinking
Ќе знам  ’атидже още колко по- противна може да ми стане Mad
÷итирай

ћнени€: 227
÷итирай

ћнени€: 258

Ѕлагодар€ smile3525

÷итирай

ѕреводът е готов

«дравейте на всички фенове на сериала, преводът на 70-ти епизод на "¬еликолепни€т век" е готов.

ќстава да се довърши техническата част. ”тре,живот и здраве ще го качим н€къде и ще ви пуснем линкове за он-лайн и директно свал€не..
Ѕ€хме ви обещали,че н€ма да ви подведем. Ќие продължаваме с преводите на сериала.

ѕоздрави на всички, Ќевин »ванова...
÷итирай

ћнени€: 4
Ќамерих м€сто, където част от епизодите сто€т (повечето от първите и последните). ойто иска може да пише Ћ—, ще му го прат€.
÷итирай

—офи€

ѕреводът е готов

«дравейте на всички фенове на сериала, преводът на 70-ти епизод на "¬еликолепни€т век" е готов.

ќстава да се довърши техническата част. ”тре,живот и здраве ще го качим н€къде и ще ви пуснем линкове за он-лайн и директно свал€не..
Ѕ€хме ви обещали,че н€ма да ви подведем. Ќие продължаваме с преводите на сериала.

Ѕлагословени да сте момичета!
’ил€дократно да ви се връща добрината! newsm51 newsm10
÷итирай

Ќ€къде под синьото небе:))

ћнени€: 938
ћоже лин€кой да ми прати на Ћ— линкове за 69 епизод.
ј когато 70-та сери€ е факт над€вам се не ме забравите и мен. bouquet bouquet bouquet
÷итирай

ћнени€: 1 893
ѕреводът е готов

Ѕлагодар€!

÷итирай

ћнени€: 20
—ега още повече става €сно, какво се имаше предвид по "он€" спор преди време по превода. “олкова не обичам да излизам права, ама стана факт една част от доводите.  ойто тр€бва ще ме разбере, какво имам предвид, а който не иска и си зар€ва главата в п€съка, пак ще си навива на пръста несъществуващи вини и обвинени€ в грешна посока. ooooh!
Ќай-добре е хората, които се заеха да продължат с превода да си намер€т решение, кога, как, къде и изобщо дали...
јми да, по-добре беше да не се вдига такъв скандал около "она€" страница. Ќаистина беше напълно излишен, но едва ли той е факторът, повли€л за изтриването на епизодите в ћастерса. както беше писано по-горе, подобна съдба са имали и други сериали. ѕовдигането на темата за "онази" страница обаче тук може също да бъде последвано от триене и бан. ћисл€ че “ати беше отправил последно предупреждение.
÷итирай

ћнени€: 1 724
 newsm51 smile3525

ћомичета, златни сте!
÷итирай

—офи€

Ћили, на мен ли така ми се струва или това дете наистина прилича на Ќиг€р Laughing —трахотен колаж Wink
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
600-614 от 750 отговора