Момичета,притеснявам се дайте съвет

  • 1 019
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
 newsm78 Здравейте,мили мамчета има нещо което ме пртеснява.18 г.с. съм вече дори усещам бебо да ме рита,дотук добре обаче,от началото на  четвъртия месец ме боли корема отстрани,като болки в яйчниците и ме придърпва ниско долу.Изписаха ми магнерич,почнах да го пия  и нош-па също,акушерката ми обясни че понеже ми е втора бременност,връзките поддържащи матката се разтягали и така нататък,но вметна че такива болки не били хубави,отгоре на всичко това имам и гъбички та сега си слагам и свещички.Тази вечер пак започна да ме боли отстрани и ниско долу,не силно но достатъчно да ми изкара акъла,освен това ми се ходи често до тоалетна по малка нужда и като че ли повече ме заболява.Може ли да се бъркам и това да не са някакъв вид конракции ами да правя цистит.Ако има проблем за мен и бебо,според вас болките не трябва ли да са по силни,дайте съвет.

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 03:03 от Аурелия

# 1
За цистит нищо не мога да ти кажа,но цялата си бременност изкарах с контракции и непрекъснато докторът ми изписваше какви ли не магнезии-магнери4,магне б6,магнерот,абе вси4ките ти пробвах,но болки не съм имала.То даже и незнаех,4е са контракции,добре,4е на една консултация докторът ме "улови"в контракция,та така разбрах какво е контракция,но пак повтарям без никакви болки.

# 2
  • Мнения: 216
Не е задължително да са силни болките.и аз имах контракции като болките по4ти из4езваха на моменти.
Ако е цистит би трябвало да има6 болки или парене при уриниране.
Може да са наистина връзките на матката а мехура да е притиснат и затова да ти се пи6ка по 4есто!

# 3
  • Мнения: 216
Пй Но-6па и ако не мине отиди на лекар!

# 4
  • Мнения: 218
и аз бях така през цялата бременност и ми изписаха Магнерот, пооправи малко положението, но не напълно ...

# 5
  • Мнения: 1 858
А може да е нещо съвсем различно ...
Аз имах същите болки и се оказа,че ми възпален апендесид (надали го написах правилно но вие ще се сетите за какво иде реч) но по време на бременноста не се виждало на ултра звука. И като ми направиха секциото едвам смогнаха да махнат и ...

# 6
  • Мнения: 7 430
Мен също ме наболява и то особено вечер, лекаря ми каза - нормално е, при второ раждане болките да са по-силни - да не се притеснявам и нищо дори не ми изписа #Cussing out
Добре, че мама ми изпрати нош-па и сега ги чакам с нетърпение....на моменти болката ми е тъпа, на моменти режеща.Оня ден съвсем не можах да стана 20м - толкова ме режеше Sad добре, че Вики си играеше до мен и не ме притесняваше Praynig

# 7
  • Мнения: 574
През първата ми бременност бях с котракции и ме болеше ниско долу.
Сега когато корема започна да нараства започнаха болки сякъш ми се къса секциото. Това е ,защото срастналите мускулни влакна се разстягат по-трудно и бавно. Върпеки всичко нека те следи гинеколога. Понякога бебчо слиза толкова ниско и започва да шава, че ми се стува ,че съм изпила един литър вода и трябва да тичам към 00. А то била фалшива тревога.
Дано при теб всичко да е наред. Praynig

# 8
  • Мнения: 353
  bouquetМерси много момичета,утре със сигурност ще разберем какво ми има.Снощи си изкарах акъла,та ходих в АГ-то,след като си сложих свещичката  имах много силни болки в кръста,отидох до тоалетната и на превръзката имаше зацапано малко кръв,изхвърчахме като на пожар,дежурната лекарка ме прегледа,беше много внимателна и каза че шйиката ми е добре нямам разкритие и нямам кръв,мисля си да не би да е от самата свещичка да съм се разранила,увеличи ми магнерича,пия ношпа и в понеделник ще ходя при моята лекарка,да ме види и тя,ако прецени ще влизам в болницата.Днес обаче ме боли много кръстът и като ходя до тоалетна ме боли,та вече не знам какво ми има,комтракции или  проблеми със бъбреците.Стискайте палци всичко със бебо да е наред. Praynig

# 9
  • Мнения: 4 181
Пусни си една урина, да видят бъбреците, можеш да пиеш лайка за тях

# 10
  • Мнения: 353
Simple SmileБлагодаря на всички за съветите,оказаха се бъбреци.Днес ме гледаха на ехограф,на бебо нищо му няма,в единия бъбрек обаче имам песъчинки,а другия е  много ниско долу.Утре ще ми правят изследвания на урината за бактерии.Ама се подредих пак #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт