Аранжиране на маса - тема 5

  • 229 154
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 774
DimS., честит рожден ден на твоето детенце! Да ти е живо и здраво, весело, щастливо и послушно!

Още една маса от мен в този ден.  Grinning

# 16
  • Мнения: 519
  bouquet
много красиви маси

# 17
# 18
  • Мнения: 5
Момичета,ето и от мене есенна маса Laughing


# 19
  • Мнения: 197
Тя много красива посуда Peace
yagodka Радвам се, че пак се появи Hug  Много идейни есенни свещници си направила, красота. На детето децката градина също е очарователна.
DimS. да ти е живо и здраво детенцето, много радости да ви носи  bouquet Показала си ни образцова маса, а за тортата нямам думи!  coolcool
pina страхотен свещник си измайсторила, вътре в чашите коркови тапи ли е или бадеми.. не мога да видя.  Другата е по класическа и елегантна  Laughing
matze при вас май не е студено, като при нас, щом още в градината си ядете рулцето, страхото е особенно цветята наоколо Hug
Le Soleil* относно снимките, според мен нощно време стават кофти снимки, то зависи и от апарата и от възможностите на човека зад обектива Simple Smile  но аз гледам преди да се стъмни да снимам, така, че бих ти препоръчала на светло да снимаш. Букета ти е чудесен Wink
tarlio много кофти се е получило с покривката, на мен ми се случи с чисто нова блуза Close гадничко си е. Но си замаскирала страхотно, така че ще можеш да си я ползваш. Много интересен сервиз за кафе имаш yes харесва ми.
Това е от тази вечер, тиквите присъстват постоянно през Октомври Simple Smile
Хубава вечер!

още снимки: https://picasaweb.google.com/106747088626244467840/October232012 … 02525127017348706

# 20
  • Мнения: 11 747
danchika, не са коркови тапи, остатъка от бадемите и лешниците са + 3 ореха и 3 кестена. От тази снимка не се вижда, наистина. Но позна, че започнах да събирам коркови тапи  Laughing

# 21
  • Мнения: 83
Една идея с коркови тапи  Simple Smile

# 22
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
 Le Soleil* Много е красиво.А пък това грозде....

Всякакви идейки намирам при вас.Но не мога да си измисля да си направя пръстени за салфетките newsm78 newsm78 #Crazy

Правя планове за хелоуин



danchika Сервиза е от Хонконг-от моята буйна младост :lol:1994г.
А тези тикви са невероятни -колко много видове и форми съществуват....

# 23
  • Мнения: 774
Тарльо, интересни са тези черни завъртулки върху салфетката! Какви пръстени за салфетки искаш да си направиш? Може от тел, с нанизани мъниста. Гердани, гривни - също стават. Правила съм от алуминиево фолио - лесно и бързо. Може да се одрежат "гривнички" от рулото на кухненската хартия и да се облепят с най различни неща: пайети, мъниста, с конци да се намотаят, да им се направят хартиени апликации...
Съжалявам за покривката. Много хубави маси! Hug
Данчика, тук съм, може ли без мен в тази тема!  Laughing Радам се, че сте се установили най-накрая! Чудно кътче имате на покрива! Много хубави тиквено-есенни маси! Цветът на масата наистина предразполага за есенни декорации. Hug
Маце, пейката ме остави без дъх! Ходя да си я гледам от време на време.  Grinning  Как можа да ти хрумне такава аранжировка?! И другите маси много ми харесват! Страшна си!  Hug
Кристи,най-долу в дясно снимката от колажа е много интересна. Сякаш цветята от тапетите са част от аранжировката.  Hug
Тя, нежна есенна декорация!

# 24
  • Мнения: 197
Розите са от преди повече от 2 седмици и стояха във ваза, но вече взеха да изнемощяват и за последно може би ги аранжирах, да видим колко време ще издържат още Laughing

 photo https://picasaweb.google.com/106747088626244467840/MTjaaG?authke … sRgCKuT7vjpt_7OJA

# 25
# 26
  • Мнения: 83
Кой обича да пие кафе  Grinning

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 10:58 от Le Soleil*

# 27
  • Мнения: 11 747




Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 16:50 от pina

# 28
  • Мнения: 774
Ааа, Кристи, обичам кафе!  Grinning Ето и от мен:



Днес орязваха хортензиите в една градина. Възползвах се.  Laughing

Данчика, много е нежна масата с розите, браво!!! Hug

# 29
  • Мнения: 5
Оле,оле ,момичета,изпълнили сте страницата с красоти.Поздравления за всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

От мене декорация с листа!

Общи условия

Активация на акаунт