Аранжиране на маса - тема 5

  • 229 145
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 942
Аз бях купувала ролка с покривки от Практикер, но цената не я помня...

# 421
  • Русе
  • Мнения: 410
DramaQueen Може вече да си си намерила, но все пак да кажа  - знам обаче в Русе къде има Simple Smile Хартиени на руло има в Карфур - при домашните потреби, където са хартиените кошнички за мъфини /поне в Русе е така/ и в Техномаркет /поне тук/ има много голямо разнообразие - рънари и салфетки в една и съща комбинация като разцветки /ама се изразих  newsm78/. И салфетки си купих на точки, но пак от малки магазинчета, които са тук, а виждам, че ти си от Варна  Simple Smile

P.P.  А, ето, открих даже и как се води точно името на магазина, има и във Варна, може направо да отидеш на място  Simple Smile Тук има едни жълти на бели точки, но не знам дали те устройват

http://athome.bg/browse/626#%5B%7B%22name%22%3A%22filter%5Bprice … lue%22%3A10%7D%5D

И аз чакам Великденските ви творения. Аз вече поукрасих вкъщи и на работа. Ето, да не съм с празни ръце - от работа, снимано с телефон  Simple Smile





Тази година мисля да заложа на бяло и червено. Повече снимки ще кача по-късно. Чакам вашите  Simple Smile

# 422
  • Мнения: 335
Благодаря ви момичета, много сте мили Simple Smile  Hug Мисля да се отбия до един- два магазина за арт материали тук във Варна - има много интересни неща и ще видя какво ще намеря.   bouquet

# 423
  • Банкя
  • Мнения: 1 291




Поразгледх старите си снимки, че да получа вдъхновение.  Ми то много рботна съм била преди 4 години. Истината е , че децата бяха по-малки и много се вълнуваха. Искаха да правят разни неща.
Сега големи тинейджъри -никакво внимание не ми обръщат Joy Joy

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 09:53 от tarlio

# 424
  • Мнения: 721
Здравейте, боядисахте ли яйчицата Simple Smile Ето ги моите, които ще красят празничната ни трапеза Simple Smile





Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 12:11 от zllate

# 425
  • Мнения: 2 013
Великденска аранжировка на маса от сп. "Наш дом"


http://jenatadnes.com/bg/articles/1935-articles.html

# 426
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Здравейте, боядисахте ли яйчицата Simple Smile Ето ги моите, които ще красят празничната ни трапеза Simple Smile







Мнооого красота. Отличничка!! Тези многоцветните как ги боядиса??

# 427
  • Мнения: 721
Благодаря  tarlio Simple Smile За шарените яйчица са необходими тънки памучни парчета плат, които се потапят в купа с вода и оцет/изцеждат се. Боите се разтварят с много малко вода и по 1 лъжица оцет. Яйцето се слага в парчето плат и се завива стегнато, после с четка за рисуване се рисуват черти с различен цвят боя в/у плата и се остават да постоят така. Аз ползвах 8 парчета плат(от стар чаршаф Simple Smile ) и докато направя последното първите вече бяха готови. Качвам снимка за да е по ясно как стават. Снимката е на  Антоанета Маринова, жената от която видях този начин на боядисване.

# 428
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Браво, zllate!
Много интересна техника!

# 429
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Благодаря ти много.Аз не бях виждала такова. Обиквовено го увивам в марля и сипвам боите безразборно.


Опитах и с пяна за бръснене, но не се получи-

Аз съм утре на работа и затова сега пазнувахме, но не сме се чукали с яйца.


Таз годишната ми украса за прозореца.
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10273797 … 31440790269_n.jpg[/img]

# 430
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
Светли, вкусни и сити, весели и благословени
Великденски празници!



OT2014_2 von Dimitrana S. auf Flickr

# 431
  • Мнения: 384
DimS.,всичко ,което правиш е впечатляващо.Изтънченост и перфекционизъм струи отвсякъде,а малкия е голям сладур.Поздравления!
zllate, много ми харесват яйчицата ти,техниката е лесна.Искам само да попитам, тези бели ивици от гънките ли се получават?

# 432
  • Мнения: 721
IKAFETO, да белите ивици се получават от гънките на плата Simple Smile  От снимката на жената от която видях начина на боядисване се вижда, че нейния плат е по тънък и има гънки само в края на яйцето. Моя беше по дебел и се образуваха гънки по целите  яйчица.

Последна редакция: ср, 23 апр 2014, 09:50 от zllate

# 433
  • Мнения: 384
zllate , и вкусотиите и сервирането е прекрасно!Яйцата са толкова хубави,че ми идва още сега да боядисам няколко Simple Smile

# 434
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
Благодаря, IKAFETO   bouquet

Последната снимка на zllate направо ме разби! Колко работа е това и колко сръчност! Най-искрени комплименти за всяко от направените и показани върху масата неща! Двегодишният ми син покрай мен видя и той снимката и заповтаря жизнерадостно бебешката си думичка за калинка  Laughing Чудесни са!  Heart Eyes От какво са точките? Чер пипер, бахар или друго?

Общи условия

Активация на акаунт