Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 739 отговора

Чукарландия

Бижу! bouquet
Цитирай

София

Кюир Белуга е мечта! Моя мечта! Love
И моята мечта също!  Love

Ако флаконът протече около гърлото, там където е капсулован металния накрайник, имате ли съмнения за оригиналността му? Случвало ли ви се е? Hug
И на мен ми се е случвало! Не се притеснявай!  Peace Това не значи задължително, че парфюмът е реплика!
Цитирай

Страхотна, както винаги среща. Доста парфюми ми допаднаха, но най-се насладих на Абсента на Насомато. Обожавам го от първия ни досег и с всяка следваща проба го харесвам все повече. Догодина трябва вече да го купя. Уникален е!
Цитирай

Германия

Света Неделя бие от осем заранта на нещо като тържество - горе-долу през около една мисъл време. Отвори ми очите камбаната, обаче си лежах блажено посред гигантски кедри. Стана ми всемирно тихо - чак сама си апострофирах мислите; сенчесто на петна и прохладно като край финландско езеро. Няма паразити, няма птици, нищо няма. Един въздух има само, пречистен и прозрачен точно като капнала смола върху тъмнозелен мъх. Застинало в неестествено свежо. Хиноки! Ами сега.
« Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 09:49 от Натали Никол »
Цитирай

О не Нати, камбаната бие на траур. Crying or Very sad Българския патриарх е починал тази нощ Светла му памет!
Цитирай

Пловдив

Светла му памет на Патриарха!

Хиноки е много хубав скоро го тествах и го запомних Smile
Този Spicebomb дали го има по магазините, май не newsm78
Цитирай

в голямото село

Натали, аз усетих Хинокито по абсолютно същия начин, хем го пробвах на 40 градусова жега. Уникален парфюм. Няма "Ами сега.", а Сега. Аз така и не го придобих веднага, но не съм го забравила.
А тамяна в него е един такъв мек и луксозен....мммммм....

Хайде деее, разказвайте повече за срещата....
Цитирай

София

Spicebomb Viktor&Rolf - отблизо е приятен, смесен, но на 20 см образува вкусни вишни, почти като в Ambre Narguile, които са си неустоими.
Ще трябва да се пробва, ако са неустоими като Sean O'Pry от рекламата на Spicebomb (ммм ярешко) biggrin
« Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 11:12 от Mini Rebel »
Цитирай

София

Spicebomb Viktor&Rolf - отблизо е приятен, смесен, но на 20 см образува вкусни вишни, почти като в Ambre Narguile, които са си неустоими.
Ще трябва да се пробва, ако са неустоими като Sean O'Pry от рекламата на Spicebomb (ммм ярешко) biggrin

Спайсбомб мирише точно така както изглежда младежът  Love
В състояние е да те накара да се метнеш на врата и на чужд мъж  35 35
Собствения, за да цитирам една крилата мисъл от снощи (ама няма да кажа чия.. пък  Naughty), макар и по повод друг парфюм - "Пръскаш го с това и няма да слезеш от него"  Love 35 35 35

Лин, безотговорно, безотговорно, колко да е безотговорно  Whistling Laughing
Ако решиш, ще ти подшушна откъде  Hug

Разнежена, няма го още по нашите магазини, то докато решат да го пуснат може и да са го спрели от производство  Laughing

Натали, join the club - падналите в плен на Хиноки  Love

Amber Absolute Tom Ford върху мен беше много подходящ за опело - не, благодаря  Sick
Но е факт, че на различните кожи седи различно (макар и понякога различно гадно  Laughing)
Нищооооо, ще има повече за Денси. А пък на нея как й седи Чампака абсолют  bowuu
Том Форд си я обича и това е  Blush

ПП. За феновете на смокиновата Амазония на Орифлейм - до неделя има голяма прИмоция  Flutter
« Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 14:35 от Elitsa_z »
Цитирай

И аз го обичам, но не мога да му простя, че е скапан скъпчия! Mr. Green Whistling

Припомних с пръскане от бутилка Жестоката Гардения. Има парфюми, които ми говорят в ухото "красива съм, прекрасна съм, приказна съм, класна, жестока. Пести, не яж, но ме купи. Нема да заслабнеш, вземай ме, докато все още ме има." Whistling Whistling Whistling

Няма колежка или колега, която/който да не го хареса.
Цитирай

Бургас

Ах, Натали, защо трябваше да ми напомняш за пустото Hinoki ooooh!
Искам го пък.  Crossing Arms
Някой ще каже от къде и за колко мога да го придобия, защото от размяна силно се съмнявам да се сдобия? Confused
Цитирай

И аз го желая  Laughing , напълно автентично ме пренася под дебела борова сянка сама в балкана. Гледах го в luckyscent, както и в сайта на списанието.  Peace
Цитирай

Там, където ме обичат

Ах, Натали, защо трябваше да ми напомняш за пустото Hinoki ooooh!
A дали е възможно и аз да го искам пустото Hinoki , без да го познавам?  : Crossing Arms:

Денси, в продължение на твоите мисли
Цитат
Пести, не яж, но ме купи
и като непоправим фен на краткия изказ, предлагам мотото:
Умри, но ме купи.  Mr. Green
Цитирай

Чукарландия

Гледах го в luckyscent, както и в сайта на списанието.  Peace

В luckyscent не го виждам, а какъв е този сайт на списанието? Кое списание? Може ли линк? Hug
Цитирай

ето го в лъки-то , ето го и другия сайт , а иначе в Салон Олфактив ако го има , би трябвало да е 50мл. за 160лв., според тази статия . Наистина уникален парфюм, но всеки трябва да помисли иска ли да мирише на непрогледна борова гора ако се засили да го купува  Laughing , аз искам  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 739 отговора