Коледни подаръци

  • 62 222
  • 984
  •   1
Отговори
# 60
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
А за лаптопите какво мислите - дали са подходящи за 3 годишни според вас? Напоследък дъщеря ми проявява завиден интерес към компютъра, телефона, калкулатора (всеки ден ме врънка да тръгвам вече на работа, та да я вземам с мен).  Mr. Green

Дъщеря ми има лаптоп, но единствено го ползва, за да си пуска музика. Според мен не е съвсем подходящ за тази възраст. Сигурно зависи и от самия лаптоп, нашият е съвсем прост, има функции за учене на числа и букви, за свирене на ноти и пуска задължителните мелодии, които присъстват във всяка една музикална играчка на света.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 5 513
Ние ще купуваме мотор детски истински.Баща му е моторист "стар " рокор че и това вече иска.Но ще купим на старо.Иначе за градинита кола с дистанционно.Баби дядовци и лели по техен избор но задължително играчка съм казала.

# 62
  • Мнения: 2 805
Към момента сме много скромни - розово пиано, китара и салфетки с Мини Маус Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 4 560
Към момента сме много скромни - розово пиано, китара и салфетки с Мини Маус Simple Smile
И моята го раздаваше скромно миналата година - кукла, розово червило и розов парфюм...
Сега продължава в същия дух - пак иска парфюм, държи на замъка с принцеси и вещици, прокрадна се идея за нови боички и за гримове.
Има изгледи, че ще мога да я убедя да си избере едно нещо.

Това ми хареса като идея -> Коледен календар (книжка) - http://www.book.store.bg/p64329/koleden-kalendar.html

# 64
  • Мнения: 2 447
  Спомням си,че е коментирано,но моля за бърз съвет  кое от това голямо разнообразие да избера?   http://www.toy.store.bg/c/p-l/c-1166/play-doh.html     ,има ли някое любимо на децата Ви? Искам да взема комплект,но са толкова видове...За почто 6 годишно детенце.Ще е част от Коледната изненада....    

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 10:28 от Roo Roo

# 65
  • Мнения: 472
KLIP KITZ CARS 2 Синът ми ги иска от дядо Коледа. Какво точно се прави с тях. Не съм ги виждала още на живо. Моля ако някой знае да помогне. http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.8503
Сглобява се кола.Частите са вътре и се начупват и се сглобява тази от картинката.Моя син е 3 год и половина иот 2 месеца е луд по тях т.е. всички дето се сглобяват и разглобяват.За мен са скъпи цените им са високи но тук промоцията е идеална .

Благодаря! Тогава си заслужава намалената цена. В хиполенд сега са по 8 лв. Ще взема.

# 66
  • Мнения: X
Спря се вече на новата кукла Барби -специално издание за Коледа 2012 и нейния гардероб с 6 смени на дрехи . Иска и малките кученца във водна пързалка . Смятам д аги поръчам сега и да преустановя с купуването на подаръци ,защото после ще стане лудница по магазините.

# 67
  • Мнения: 15 379
хахахах Сърчи Simple Smile сладурко...то какво стана миналата година с тролея всъщности?

Счупи му тирантите почти веднага, т.е. счупили са му ги в ДГ.
Тролеят, който намерих беше с недвижещи се тиранти, а той иска такъв, който е като истински. Никъде обаче няма, та не знам...

Лита, имаме от миналата Коледа детски лаптоп Бен тен, защото това си поръча. Така си събира прах, защото той предпочита да учи на хартия и с молив в ръката Crazy.
Моето мнение е, че детските лаптопчета от рода на нашия, Барт, Уинкс и пр. са за деца над 4 години.
Детският на Фишер Прайз е тъкмо като за вас, вероятно ще оцелее и за бебето.

# 68
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Аз точно този на Фишер Прайс бях харесала (уж за РД, но се разколебах и взех друго), но така и не го намерих да го видя на живо - все из някакви онлайн магазини във Варна и Пловдив.
Аз клоня повече към Лего или някакъв дървен конструктор, макар че вече за почти всеки празник напоследък подаряваме това (ама като не обръща грам внимание на кукли, къщи за кукли и други подобни... Crossing Arms).

# 69
  • Мнения: 5 513
KLIP KITZ CARS 2 Синът ми ги иска от дядо Коледа. Какво точно се прави с тях. Не съм ги виждала още на живо. Моля ако някой знае да помогне. http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.8503
Сглобява се кола.Частите са вътре и се начупват и се сглобява тази от картинката.Моя син е 3 год и половина иот 2 месеца е луд по тях т.е. всички дето се сглобяват и разглобяват.За мен са скъпи цените им са високи но тук промоцията е идеална .

Благодаря! Тогава си заслужава намалената цена. В хиполенд сега са по 8 лв. Ще взема.
Аз поръчах тази с доставката е около 15 лв.Все намирам около 25 лв.А по евтините са направо миниатюрни...незнам.

# 70
  • Мнения: 832
Аз пък да помоля за идеи, моят син по Коледа ще е на 2г и 4м, много си играеше с колички, напоследък обаче с нищо не се заиграва от наличното вкъщи. Конструктори не иска да реди, не съм купувала Лего обаче, а от тези евтините от Джъмбо, за да го пробвам.  Лекарски комплект звучи добре, това ще взема, но трябва и още неща да измисля - да има и от роднините:) Вкъщи основно тича, катери се, кара си колелото и това е. Ще се радвам някой да сподели какво се е радвало на внимание при момченцата на тази възраст:)

И моят син по същия начин - едно към едно.

Обича да чете книжки. Със сигурност ще има в подаръците му няколко книжки.
Замислям се и аз за дървен влак с релси или такъв на батерии (според вас удачно ли ще е за момче на такава възраст и ако може да ми препоръчате нещо).
Лаптоп имаме съвсем обикновен - харесва си го.
Много обича музикални играчки. Някакви идеи за неговата възраст?
Не е май много по конструкторите и засега сигурно ще се въздържа от такава покупка.

# 71
  • Мнения: 5 513
DEVA  пусни ми линка на тези от 8лв в Хиполенд другите са свършили. Sad

# 72
  • София
  • Мнения: 59
Миналата година за Коледа съпругът ми взе от Джъмбо конструктор тип Лего (нямам спомен как се казва конструктора) за малкия - полицейски коли, пожарна, станция някаква в комплект. Доста по-евтино от Лего, затова не очаквах да е много качественна. Обаче в интерес на истината много се учудих, като го сглобявахме. Всички детали си бяха налични и си пасваха там, където трябваше. Сглобените коли изглеждаха много добре. С две думи останах доволна.  Simple Smile

Тази година много се чудя  newsm78 Имаме толкова играчки, че вече не знам къде да ги складираме... някои неща време от време заминават и при баба с дядо  Mr. Green
Мислех си да е това, обаче много скъпо идва...  Cry Някой може ли да препоръча нещо подобно на по-свестни цени?

# 73
  • Мнения: 6 493
Моето човече(5г.) засега е скромно, поръчал си е за Коледа - Оptimus Рrime , който ще намеря лесно, че миналата година искаше кола Вартбург  Wink. Но декември има имен ден , така че от темата ще черпя идеи.

# 74
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Кафенце, не се отваря линкът.

Общи условия

Активация на акаунт