«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 755 отговора

ћнени€: 0
Ѕлагодар€ много на всички за бързи€ отговор  Hug Hug Hug ѕоръчах си влагоустойчив спрей Philip Kingsley Weatherproof Hairspray  и термоактивен гел за изправ€не Philip Kingsley Straight Hair както и така наречени€ "цимент" на Kerastase / мисл€ да ги редувам /  , също така и маската full reapir na John Frieda .  ато ги получа ще ви сподел€ мнение за тези продукти върху непокорната ми коса  Very Happy Ѕлагодар€ ви искрено още веднъж  Hug Hug Hug
÷итирай

в 1001-та нощ

ћнени€: 1 394
Ќ€кой купувал ли е арганово масло от този сайт?

»ли изобщо въпрос: от къде да си набав€ 100% арганово масло?

» още един въпрос. “ъй като на сайта, за който питах по-горе, има и разфасовка от 1000 мл арганово масло, Ќќ! ми изглежда с€каш е в пластмасова опаковка... »скам да попитам - истина ли е това, че подобен тип масла не било желателно да са в PVC опаковки, а само в стъклени? ѕитам понеже колкото и да е това са 180 лева  newsm78 ј ако излезне боклучаво...

http://www.iherb.com/Acure-Organics-100-Certified-Organic-Morocc … -1-oz-30-ml/36391
÷итирай

¬арна

ћнени€: 61
ћомичета, н€ко€ от вас пробвала ли е тази маска http://www.enzo.bg/kozmetika/orofluido/orofluido-beauty-maska-za … -kosamask-500-ml/  гледам, че има добри отзиви за не€, пък и често пускат ваучери във ‘ризьорските салони с тази сери€. ўе се радвам да чу€ вашето мнение Praynig
÷итирай

—офи€

ћнени€: 253
ѕривет момичета,
ƒнес поизчетох отгоре отгоре темата...
»мам следни€ проблем: преди година родих и в момента се наблюдава €вление на главата ми - брутален косопад. »ма буквално участъци, където коса вече практически н€ма. јз € бо€дисвам руса. ’одих при една дерматоложка, ко€то направи н€каква пос€вка и ми каза, че дерматологични проблеми н€ма, по скоро те са ендокринологични или хормонални. “а ще търс€ от къде идва проблема.
ƒайте мол€ н€какъв съвет какво да си взема да подхран€ косата. ¬ момента изглежда буквално като сламник, суха, накъсана и цъфнала. ƒаже на фризьор ме е срам да отида да € подстриже.
„уд€ се да ли да си куп€ терапевтична преса?  аква е разликата между двете посочени на 1-ва страница? “ази преса изправ€ ли косата?
уфффф...
÷итирай

—офи€/√орна ќр€ховица

ћнени€: 66
јз ползвам техни€ финиш за коса - еликсир се води. ≈то това е. ќбожавам го  Love .  ато ц€ло обичам всички маслени финиши, но този ми е най-много на сърце  Love .

Ќе съм ползвала другите неща от сери€та.

јз минавам с питане за добра хидратираща маска  Hug ?
÷итирай

Ѕългари€ <3

ћнени€: 17
»мам бързо питане.  упих си една маска на √арниер с кератин. „естно да си призна€ не ползвам често маски и се чудих дали се слага преди или след шампоана?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 11
ћомичета, н€ко€ от вас пробвала ли е тази маска http://www.enzo.bg/kozmetika/orofluido/orofluido-beauty-maska-za … -kosamask-500-ml/  гледам, че има добри отзиви за не€, пък и често пускат ваучери във ‘ризьорските салони с тази сери€. ўе се радвам да чу€ вашето мнение Praynig
ћного ми харесва маската, добре хидратира и омекот€ва, не утежн€ва и ухае страхотно  Love
÷итирай

—офи€/√орна ќр€ховица

ћнени€: 66
Ashamed, не съм от редовно посещаващите темата, но ти казвам какво ми е казвала фризьорката: шампоана служи за "подготв€не" на косъма, отвар€нето му, за да приеме полезните съставки. —ледва маската и след не€ е балсам, да "запечата" обратно косъма.

јко греша обаче, мол€ да ме поправ€т момичетата  Blush .

margolina: «апов€дай тук 
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 187
Gingerbread,

аз днес ползвах въпросни€ шампоан и балсам на –едкен и съм очарована.  Love ’аресва ми как ми оформи къдриците ( не съм с къдрава коса, но с доста чуплива). Ќакра€ си ползвах кремчето за къдрици на ћилкшейк  и съм доволна от резултата. —подели после за този спрей на Goldwell.

Laurii, н€мам търпение да ги получа шампоана и балсама, а двойната фаза дойде днес, веднага бе изпробвана - къдриците се подчертават,но стават н€как леки и малко не си усещам косата - определено не е като да сложиш п€на, както съм свикнала с не€... Whistling
÷итирай

¬арна

ћнени€: 61
јз ползвам техни€ финиш за коса - еликсир се води. ≈то това е. ќбожавам го  Love .  ато ц€ло обичам всички маслени финиши, но този ми е най-много на сърце  Love .

Ќе съм ползвала другите неща от сери€та.

јз минавам с питане за добра хидратираща маска  Hug ?
ћерси за бързи€ отговор. ’идратираща е маската ћакадами€  Peaceпрепоръчвам € с две ръце.
÷итирай

в 1001-та нощ

ћнени€: 1 394
ѕривет момичета,
ƒнес поизчетох отгоре отгоре темата...
»мам следни€ проблем: преди година родих и в момента се наблюдава €вление на главата ми - брутален косопад. »ма буквално участъци, където коса вече практически н€ма. јз € бо€дисвам руса. ’одих при една дерматоложка, ко€то направи н€каква пос€вка и ми каза, че дерматологични проблеми н€ма, по скоро те са ендокринологични или хормонални. “а ще търс€ от къде идва проблема.
ƒайте мол€ н€какъв съвет какво да си взема да подхран€ косата. ¬ момента изглежда буквално като сламник, суха, накъсана и цъфнала. ƒаже на фризьор ме е срам да отида да € подстриже.
„уд€ се да ли да си куп€ терапевтична преса?  аква е разликата между двете посочени на 1-ва страница? “ази преса изправ€ ли косата?
уфффф...

да не би да става въпрос за гнездов косопад (алопеци€ ареата)  Rolling Eyes newsm78 непременно посети ендокринолог  Peace

до тогава не пречи да вземеш шампоан и ампули за скалпа, добавки за коса - хубави, омега 7, токотриеноли, кърмиш ли още?

за косата - първо хидратиращи терапии и после протеинови, подход€щи финиши - сега какво ползваш  Rolling Eyes
÷итирай

нейде в провинци€та

ћнени€: 117
«дравейте пак!
»скам да попитам за нещо, което да заглажда косъма.  осъма ми е...как да го опиша... общо взето косата стои права, но сами€ косъм е къдрав. »звин€вам се ако не сте ме разбрали. јко времето е по влажно косата става като храст, стои безформено зад главата ми, косъма става груб. — преса никога не постигам такъв резултат. —тара€ се да се грижа максимално добре за не€, инвестирам в продукти доколкото мога, но €вно тр€бва да смен€ продуктите. — бързоомазн€ваща се коса съм и затова ме е страх да експериментирам.
÷итирай

ћнени€: 308
White_roses, и аз съм с мазна коса /на приливи и отливи, пон€кога е нормална/. ѕериода в, който косата ми не беше мазна беше когато ползвах леки шампоани, но може да е било и от друго не искам да те подвеждам. «а мазна коса съм ползвала шампоан «драве форте при себоре€, но миризмата не ми пониса. ¬ темата преди време питах за един шампоан за мазна коса на Loreal professionel pure resource. ќт мнени€, които събрах от форумите и познати са доволни от шампоана, така че може да го изпробваш bouquet

ј този Ћореал май го н€ма в «латната рибка или поне аз не го намерих? ¬ъв ¬раца е абсурд да го намер€, така че може ли линк към он лаин магазин  bouquet «драве съм пробвала но и при него нулев резултат.
“ермозащитните продукти необходими ли са при употребата на сешоар или само при преса? » подход€щи ли за мазна коса, да не са н€какви масла че допълнително ще ми скап€т мазната тиква  Wink
÷итирай

нейде в провинци€та

ћнени€: 117
“ова е шампоана http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-professionnel/loreal-profess … sashampoo-250-ml/
ѕо принцип термозащитата се ползва и при сешоар, но аз лично слагам само при използване на преса.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 253
ќфффф.....
ƒечицата ни са ин-витро. — т€х се сдобихме едва на 3-тото ин-витро, но слава Ѕогу ги имаме. ќт 7 год пи€ огромно количество хормони, сега не ги пи€ де. Ќо имунната ми система € н€ма вече хич, ако имам днес хрема, то утре съм с пневмони€. Ќамериха ми, преди последното ин-витро диабет тип 1 (при натоварване с глюкоза практически на € усво€вам), та са ми практически забранени вс€какъв тип въглехидрати.  ƒругите неща са много гъста кръв, безобразно високи антитела, нисък естроген. Ѕол€т ме практически всички хрущ€ли в организма ми, препоръчаха ми прием на протеини.
¬сичко това веро€тно е об€снение на състо€нието ми към момента, недоспиване, преумора, но бебетата са по-важни от всичко това.
»сках просто да ме посъветвате да ли има смисъл от терапевтичната преса и какви ампули да взема за да подсил€, това, което е останало, докато намерим причината за катастрофата. ѕолзвам иначе онова, което ползва сигурно вс€ка жена, ко€то не полага тези грижи за косата си, които полагате вие, за което ви се възхищавам и поздрав€вам. ѕолзвам Gloss- на какъв черен + маска.
ƒнес реших да потърс€ съвет за укрепването на останалото.
»наче темата, към което ме препратихте, веро€тно ще ми е полезна, за което благодар€.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 755 отговора