Професионални серии за коса - тема 42

  • 44 180
  • 755
  •   1
Отговори
# 300
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
може  Peace сподели отзиви и ако решиш да размениш доза - имай ме предвид  Hug

# 301
  • Мнения: 1 304
Днес си взех шампоана и маската от серията на John Frieda full repair  ,та въпросът ми е маската като я нанеса дали е удачно да я загрея малко със сешоар,за по-добър ефект?  Embarassed

mucko ще очаквам отзиви и аз за шампоана и маската, как са ти се отразили Simple Smileаз имам балсама и ми харесва много, направо си е като маска според мен Grinning

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 1 308
Поръчах си http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-professionnel/loreal-profess … treatment-150-ml/ и http://www.enzo.bg/kozmetika/uniq-one/uniq-one-care-regenerirass … treatment-150-ml/ и се чудя има ли смисъл да се ползват заедно като и двете са с термозащита?

# 303
  • Мнения: X
И аз като Боряна искам косата ми е да е по плътна и по обемна, само че моята не е суха, а мазна, много мазна. Напоследък започна да не издържа и по 24 часа, случвало се е да я мия по ДВА пъти на ден. Видях се в чудо. Боядисвам я с непрофесионални бои (Лореал и Велатон - мусовете). Сега я поорязах малко, но пак не живна.
Това ми е от период в който ми харесваше, някак плътна и жива ЕТО
Сега май не мога да намеря подходяща снимка, но е леееко по света и 4-5 см по къса и мазна.

Опишете ми с линкове какво да си взема и в каква последователност че вече се побърках, а ме е страх да рискувам с нещо скъпо без да ми е препоръчано.
Нямам пърхот, ползвам сешоар, преса много рядко. В момента съм изпробвала почти всички от масовите шампоани.

# 304
  • Мнения: 6 617
Ще се правя сега с ампула и бустер ,предполагам че половината количество ще ми стигне ,дали мога да си го оставя така смесено и да го използвам втори път?

# 305
  • Мнения: 108
White_roses, и аз съм с мазна коса /на приливи и отливи, понякога е нормална/. Периода в, който косата ми не беше мазна беше когато ползвах леки шампоани, но може да е било и от друго не искам да те подвеждам. За мазна коса съм ползвала шампоан Здраве форте при себорея, но миризмата не ми пониса. В темата преди време питах за един шампоан за мазна коса на Loreal professionel pure resource. От мнения, които събрах от форумите и познати са доволни от шампоана, така че може да го изпробваш  bouquet

# 306
  • Мнения: 27
Имам някакъв спомен,че a.l.e.n.a беше споменала,че някъде в Борово има ампулки Реню Ц Thinking Ще помоля за някакво обяснение къде да ги търся или някъде другаде в София? Praynig Hug

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Да кажа за шампоана и маската  John Frieda full repair  - на първо четене ми харесаха-маската я сложих и я нагрях и с найлонова шапка я оставих около полвин час-ефектът е мека,но не разхвърчана коса,приятна на допир,леко уплътнена,има блясък и приятен и лек аромат  Peace
Да си повторя питането от преди няколко дни:
Каква термозащита да използвам при оформяне на къдрици с преса?
Тук се коментират спрейове и т.н. при изправяне с преса,но аз искам да си направя букли,та ми трябва нещо,което хем да е защита,хем и малко да фиксира,да не се разпаднат още до като ги правя?  newsm78

# 308
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Имам някакъв спомен,че a.l.e.n.a беше споменала,че някъде в Борово има ампулки Реню Ц Thinking Ще помоля за някакво обяснение къде да ги търся или някъде другаде в София? Praynig Hug

аптека Медея на ул.Родопски извор  Peace като влезеш - в дясно - в първата зала - с козметиката - най-добре попитай консултант  Peace

може и предварително да попиташ по телефона или да поръчаш нещо специфично, като дойде - ще ти се обадят  Peace

# 309
  • Мнения: 27
a.l.e.n.a   bouquet Много отзивчива както винаги  Hug

# 310
  • Мнения: 192
Благодаря на всички, които се отзоваха с мения за Редкен - засега поръчах шампоана и балсама от серията за чуплива коса, а за оформяне - ето това

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 360
В търсене на термо защита за букли попаднах на това:
http://zlatnaribka.com/termichen-stilizirasht-spreji-za-gysta-ko … html#.UJUZBCLhdKg

Пише,че се използва с ролки,но е и термо активен-подходящ ли е за преса или маша?  newsm78  Някой ползвал ли го е?

# 312
  • Мнения: 3 880
Някой купувал ли е арганово масло от този сайт?

Или изобщо въпрос: от къде да си набавя 100% арганово масло?

И още един въпрос. Тъй като на сайта, за който питах по-горе, има и разфасовка от 1000 мл арганово масло, НО! ми изглежда сякаш е в пластмасова опаковка... Искам да попитам - истина ли е това, че подобен тип масла не било желателно да са в PVC опаковки, а само в стъклени? Питам понеже колкото и да е това са 180 лева  newsm78 А ако излезне боклучаво...

# 313
  • Мнения: 179
Gingerbread,

аз днес ползвах въпросния шампоан и балсам на Редкен и съм очарована.  Heart Eyes Харесва ми как ми оформи къдриците ( не съм с къдрава коса, но с доста чуплива). Накрая си ползвах кремчето за къдрици на Милкшейк  и съм доволна от резултата. Сподели после за този спрей на Goldwell.

# 314
  • Мнения: 21 270
Момичета,това ако сте го ползвали как се отрази на вас :http://www.enzo.bg/kozmetika/matrix/matrix-total-results-pro-sol … -treatmen-500-ml/

Общи условия

Активация на акаунт