Математически турнири - 17

  • 81 284
  • 751
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 21 436
ЧХ 2012 - Резултати Варна

ЧХ 2012 - Резултати Шумен

ЧХ 2012 - Резултати Велико Търново

МТ " Паисий Хилендарски - Русе 2012 - предварителни резултати

ЧХ 2012 Предварителни резултати Русе

ЧХ 2012 Резултати Благоевград

ЧХ 2012 Резултати Хасково
Резултатите в Хасково са във файлове по класове, но нямам нерви да пускам линк към всеки клас. Надявам се, че ще се справите.  Grinning
Извинявам се и затова, че повтарям резултати, които вече съм публикувала, но гледам да предотвратя търсенето на резултатите от един и същи град във всеки втори постинг.  Peace

# 181
  • Мнения: 163
Гледам линковете на Дидева с резултатите... как може в Русе да насрочат две състезания в един ден  Confused

# 182
  • София
  • Мнения: 3 824
Има ли ги някъде качени задачите (интересуват ме за 5 клас)?

# 183
  • Мнения: 21 436
Гледам линковете на Дидева с резултатите... как може в Русе да насрочат две състезания в един ден  Confused
Не съм гледала всички класове, но в шести едно момиче е спечелило първия турнир и е регистрирало 117 точки на Черноризеца. До миналата година русенци провеждаха " Паисий Хилендарски" за 2-7 клас и ЧХ за 8-12 клас. Винаги съм се чудела какво им пречи да проведат ЧХ за всички. Днес видях, че ЧХ в Русе вече е от пети клас и после... че преди него има и друго състезание. Но пък синът ми каза: " Какво толкова? Нали и в Шумен се провеждат две състезания едно след друго - индивидуално и отборно. Не, че ако бях в Русе бих се явил и на двете."  Grinning

# 184
  • Русе
  • Мнения: 672
Гледам линковете на Дидева с резултатите... как може в Русе да насрочат две състезания в един ден  Confused
 По принцип "Черноризец Храбър" до тази година се провеждаше само за 8-12 клас, а за по-малките класове "Паисий Хилендарски“. Явно организаторите не са успели да преместят традиционното за Русе състезание. Като гледам резултатите децата са се справили добре и на двете състезания.

# 185
  • София
  • Мнения: 4 019
За София утре дали ще има резултати?
Как са задачите за 3-4 клас по трудност според вас и децата? (нямам възмжност да ги видя все още)

# 186
  • Мнения: 21 436
Ели, преди няколко страници ги има качени. Или имаш проблем с изтеглянето и отварянето?

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Как са задачите за 3-4 клас по трудност според вас и децата? (нямам възмжност да ги видя все още)
Според мен са лесни, а и третокласника мисли така. Има грешки от недоглеждане , но само 2 задачи са го затруднили и ги е оставил без отговор.

# 188
  • Мнения: 16
Някой да знае неофициално класиране за Пловдив?

# 189
  • София
  • Мнения: 4 019
Дидева, мерси!! Изпуснала съм поста, гледах да наваксам с четенето:)

gvh_99:
http://www.academy21century.com/competitions-2012/chernorizec-hrabar.php

# 190
  • Мнения: 16
Знам, че и там ще ги има публикувани, но питах дали някъде вече не са

# 191
  • Мнения: 21 436
Знам, че и там ще ги има публикувани, но питах дали някъде вече не са
Ако бяха, вероятно в темата щеше да има линк към тях.  Simple Smile Пловдивчани не са от първите, публикуващи резултати.

# 192
  • Мнения: 16
знам, всяка година сме последни или предпоследни (преди Враца)

# 193
  • Мнения: 38
А габровци защо изостават с резултатите? Друг път сякаш бяха от първите с готови резултати:)

# 194
  • София
  • Мнения: 7 673
Ели, преди няколко страници ги има качени. Или имаш проблем с изтеглянето и отварянето?
Имам въпрос по тези задачи. Смятате ли, че задача 20 е некоректно зададена като въпрос /не нерешима, а недобре формулирана/?

Общи условия

Активация на акаунт