06 февруари - ЧРД на форума

  • 7 214
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 462
Момичета, ето го моето предложение към вас. Нека да се съберем на 11.02...можем да си отпразнуваме даже и трифон зарезан тогава Wink..това беше в кръга на шегата разбира се...някъде по обяд...защо не в 13ч Simple Smile в китайския ресторант зад съдебната палата. Там готвят наистина страхотно и аз мога да резервирам и места така че...чакам вашето решение Simple Smile

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Пуснах анкета за да се преброим.

# 17
  • Мнения: 3 743
Аз съм за 13.00ч., защото честно казано не обичам по тъмно да се мотая...голямо съм шубе Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 644
Честно казано, предпочитам да е нещо само за нас.  Embarassed Не че не харесвам майките от другите форуми. Просто, така ще е по-уютно. Ама, ако кажете да е с всички, пак ще дойда.  Mr. Green

И аз така.
Иначе съм''за''когато и да е.Има на кой да я остава.

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
за събота...когато решите:)

# 20
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета,
от миналата тема а-ха да пиша и Лора ме вика, та нещо не успявам, но сега ще си кажа всичко Grinning
Искрице, много е сладичък Калоянчо, видимо е по-голям.Ти също изглеждаш много добре, дано скоро разрешиш това, което те тормози.
Предложението за среща е страхотно, за китайски също   chef , аз няма да дойда, но много ще се кефя да си изкарата хубаво и да пуснете по някоя снимчица, да ви се порадваме.
Моето детенце нещо пак хленчи, голяма глезла е станала и сега нищо друго не ми остава освен да я доразглезя  Wink
На всички ви много здраве  Hug
Лелееееееееее, мислех си,че пиша в седмичната тема, много съм злееееее Joy Оставям го да се види колко съм хахо #Crazy

Последна редакция: ср, 25 яну 2006, 20:38 от setony

# 21
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз съм за 13.00ч., защото честно казано не обичам по тъмно да се мотая

Това важи и за мен Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 710
И аз съм за обяд. Дано на повечето ви е удобно тогава. Всъщност предложението ми за Китайски ресторант дойде от един нов китайски отворен близо до нас. но мисля, че този на Съдебната палата е по-разумно предложение, защото е на центъра и за придвижване ще е по-лесно. Все пак, ако там няма места - имаме резервен вариант, да знаете.  Wink

# 23
  • Мнения: 462
Момичета, пак ви казвам, че мога да резервирам места...на мен ми е близко поне Simple Smile
Вие само потвърдете дали сте съгласни за 11.02. събота от 13ч и още на другия ден отивам да запазя места Simple Smile
но нали знаете че трябва да знам и колко места да запазя...все пак Wink

# 24
  • Мнения: 462
Пуснах анкета за да се преброим.
Извини ме, yosarian, за въпроса...но май ми е трудно да се справя с този сайт...къде е анкетата, която си пуснала, за да се запиша и аз...нали трябва да съм на всяка манджа миродийка  Grinning та къде без мен... Wink

# 25
  • Мнения: 1 710
Креме, най-отгоре на страницата в тази тема има анкета. Маркирай това, което си избрала и след това върху бутано вкарай гласа си. Това е

# 26
  • Мнения: 462
Благодаря, Майче, вече даже дадох и своя глас...не че всички вне го разбрахте Wink ноооо, нали трябва да се отчете и моя глас Simple Smile
Хайде ще следим резултатите и дано да се съберем и опознаем Simple Smile
Мисля, че ще се получи хубава среща Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 4 883
Айде да започваме да се броим..Предпролетно броене..Аз идвам на точното място по същото време. А вие?

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хе, май се оказва, че има вероятност и аз да дойда, ама нищо не е сигурно и няма да се отчитам в анкетата засега. Ако Иво не е на работа изяви готовност да гледа Яни, ако е на обяд ще е идеално, е няма да смогна за 13ч., но до 14ч. ще стигна  Simple Smile Дано да не е на работа...

# 29
  • Мнения: 2 543
Аз се отчетох в анкетата, ама да си кажа и тук - идвам! Hug

Общи условия

Активация на акаунт