ХРОНИЧНА БЪБРЕЧНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ АЛТЕРНАТИВНИ НАЧИНИ НА ЛЕЧЕНИЕ

  • 43 765
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте,аз съм новак във този форум но исках да попитам някой запознат ли е с ЛЕСПЕУРИЛ капс,лекарката ми каза че може да нормализира нивата на креатинин,урея и п.киселина дори да спре развитието на ХБН.Моля ако някой е запознат споделете
Здравейте, отгосно Леспурил има ефект.Съпругът ми го вземаше известно време. Намалява найстина стоиностите на уреята, а креатинина понижи малко.

# 46
  • Мнения: 191
Колкото до апарата бях си оставил скайпа, да ме търсите на него, но както се сещате, нямаше как да влизам често в интернет. Пишете ми на пощата  ardvn@abv.bg  Ще изпратя на всеки лично телефона си, за да се свърже с мен.
ТОВА Е ЗАСЕГА ОТ МЕН И ОТНОВО МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ, ПРОСТО ОТ ОКТОМВРИ МЕСЕЦ ХОДЯ ПО МЪКИТЕ.


Свикнала съм да разпознавам рекламните съобщения и за съжаление съдейки по начина , по който се поднася информацията това е точно такова.

Моля ви не вярвайте на нито една негова дума . Единствената цел на арджин е да изкара колкото може по 510 лева от болката ви.

# 47
  • Мнения: 2
Благодаря!

# 48
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ, МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ МИ ДАЛИ ИМА ФАЙДА ОТ ТОЗИ ЧЕМШИР ПРЕПОРЪЧАН ОТ ДОКТОР МЕРМЕРСКИ, ПОНЕЖЕ НА МАЙКАМИ СА И КАЗАЛИ ЧЕ ТРЯБВА ДА МИНЕ НА ХЕМОДИАЛИЗА, СТРАХУВАМ СЕ ПОНЕЖЕ  ИМА ПЕЙСМЕЙКЪР И ПИЕ МНОГО ЛЕКАРСТВА А НА ВСИЧКОТО ОТГОРЕ СЕГА И ОТКРИХА ПОДАГРА, ПРИ ДОПУСТИМИ 300 ЗА ПИКОЧНА КИСЕЛИНА НЕЙНИТЕ СА 600 , КРЕАТИНИНА И Е 130 . НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВИМ ДАЛИ ДА ПРОБВАМЕ С ЧЕМШИР И БИЛКИ , ЗА СОДАТА НЕЗНАМ КАК И ПО КОЛКО ДА СЕ ПИЕ , МОЛЯВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ АКО НЯКОЙ Е БИЛ НА СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ , НЯКОЙ БЕШЕ СПОМЕНАЛ ЗА ТУРЦИЯ ЗА НЯКАКЪВ АПАРАТ В КОЙТО СЕ ТОПЕЛИ КРАКАТА. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ .

# 49
  • Мнения: 191
Не Лина Sad не . Това с апарата се оказа измама както писа г-га Кърджева 4 поста по- горе Sad

Веднага започвай хемодиализа а след това , но само след това можеш да пробваш подобриш състоянието на майка ти .

Леспурил помага.
За сока от тиква и аз съм чувала , че помага .
Ацетилцистеин помага в случай , че има натрупване на тежки метали в бъбреците .

# 50
  • Мнения: 1
Момичета майка ми е с ХБН,последните ни изследвания са
креатинин612,урея26,натрий139,калий5.9,нашата докторка много натиска за поставяне на фистула и започване на диализа,майка ми все още е скептична за диализата тъй като общото и състояние е добро и иска да отложи диализата за по късен етап.Споделете с мен вашия опит,как се храните,какво пиете,има ли нещо което ви е помогнало да облекчите и подобрите състоянието си,и смятате ли че е време да последваме съветите на нашата докторка.

Общи условия

Активация на акаунт