9 езиколюбителя и 1/2

  • 16 808
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 784


Няколко деня след това произшествие Ганковото кафене отрано, както винаги, пълно с посетители, гърмеше и димеше. То беше сборният пункт и на стари, и на млади и там се разискваха общинските въпроси, и възточният, и всичката вътрешна и външна политика на Европа. Един малък парламент.

Непременно прочетете - цели и устав на Кафенето.

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Пу първа!
  bouquet за темата!

И малко да пренеса разговора:
Мда, надали.
Само сега да не посегнат на Снусмумрик, Филифьонката и Муминтрол, че ще им отрежа главите до кръста!  Twisted Evil

Тези само съм ги чувала, не съм се запознавала по-отблизо с тях.

Герои на Туве Янсон са. Страхотни неща пише за деца, много я обичам. Тя е и автор на самите илюстрации.  Grinning

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Мерси, Ники Hug

# 3
  • Мнения: 3 784
А, моля. Засега ще сме си трите, другите май изпозаспаха.  Mr. Green

Розе, да, всъщност, от Мамасита Бандида чух за пръв път за тях. Нямам на кого да ги чета засега, а за мен самата някак не съм се навила все още.

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ами аз за себе си купих преди няколко години "В края на ноември" и после "Корабът на вселените".  Blush

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
куку! и аз тук, ама си лягам, че утре работа ме чака.

# 6
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Тази пък се ненаработила! Ей, грехота е да се работи в събота и неделя! Това са дни за почивка!  Naughty

# 7
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
A!Две капки конячеееее.
А! Нова тема!
Да пуснем пожарникарите на топло и да си лягаме, а?

# 8
  • Мнения: 3 784
Ване, Анджи, лека! Пожарникарите все ще си намерят топло място, пожарникари са все пак.  Mr. Green

Розе, абе нямам някак сърце за детски книжки. Т.е., за нови, някоя любима стара веднъж на високосна прелиствам. Имам си една любима Снежанка, с твърди корици, огромен формат, разкошни картинки, някъде по детството на майка ми ще да е издавана, защото мисля, че е нейна. На Славейков преди 2 години я бях мернала за 40лв. В доста поизносен вид. Ама на, винтидж.  Mr. Green

# 9
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
боц и аз  Hug

розе, знаех си, че сме от една порода  Laughing
аз пък бях Пърхалче в един форум  Blush сега кой да си избера?

 

никиииии, с картинките на Бенвенути, нали?

Скрит текст:
сега кажи, че съм набор на майка ти и ще се покрия по-дълбоко от немска подводница  Crazy

# 10
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Аз наскоро лятото се радвах като малко дете на Румцайс Embarassed Много ми е любима тая книга и така се израдвах, че я намерих. Моята беше с едни оранжеви корици, страхотни илюстрации вътре. Няма вече такива книги... Sad
Ох, и аз ще напускам кафенето...

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Добрииии Hug
Ма направо сме от една порода, шъ знайш!

Хаха, мъжът ми ми казва Мюмленце, щото и аз съм една такава суетничка на моменти като Мюмлата от "В края на ноември", дето преди да си легне си наресала косичката и си напухкала юрганчето  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 784
Ех, ще ме навиете накрая да изчета Туве Янсон.  Laughing

Добри, не, на Нардини. Ето, виж тук. Има я цялата дори, ура!  Mr. Green

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Ех, ще ме навиете накрая да изчета Туве Янсон.  Laughing

Ами чудесно!  Grinning

Ето за начало:
Скрит текст:

Аз наскоро лятото се радвах като малко дете на Румцайс Embarassed Много ми е любима тая книга и така се израдвах, че я намерих. Моята беше с едни оранжеви корици, страхотни илюстрации вътре. Няма вече такива книги... Sad
Ох, и аз ще напускам кафенето...

Срам не срам, ама Румцайс го знам само като име  Embarassed

Последна редакция: сб, 27 окт 2012, 01:24 от Зимна роза

# 14
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Ех, ще ме навиете накрая да изчета Туве Янсон.  Laughing

Добри, не, на Нардини. Ето, виж тук. Има я цялата дори, ура!  Mr. Green



 Blush  пак е от моите  Blush

балкона нещо? а?

бир вам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт