Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
390-404 от 757 отговора
Извинявам се за закъснението и благодаря за търпението!

Благодаря на Невин за превода!  Hug

Великолепният век еп. 70 Бг субтитри

Линк за директно сваляне

Магнитен линк за сваляне на торент:

magnet:?xt=urn:btih:D5480897501D81882D1488C22D526575A35B4481    (копира се цялото, вкл. magnet)

За тези, които не са ползвали досега магнитен линк!

Скрит текст :

Отваряте програмата за сваляне на торенти.
ФАЙЛ> ДОБАВИ ТОРЕНТ ОТ URL АДРЕС> отваря се прозорец и в празната лента се поставя копираният магнитен линк. Потвърждавате с ОК. Готово!

Ако имате проблем, вероятно трябва да разрешите от настройките на програмата ползването на магнитен линк. За повече подробности прочетете тук и тук

Приятно гледане!

bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet Hug
Цитирай

БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА , НЕВЕРОЯТНИ СТЕ. НАПРАВИХТЕ ТОЛКОВА МНОГО ХОРА ЩАСТЛИВИ ДНЕС newsm51 newsm51 newsm51 ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ И ПОКЛОН ПРЕД ТУДА ВИ . newsm20 newsm20
Цитирай

ФАЙЛЪТ, КОЙТО ИЗТЕГЛИХ ОТ ДОКСА Е САМО 23 МИН!
?????????????????????????????????????

Вероятно е прекъснала връзката с интернет за секунди и така се е прекратило свалянето. Файлът, който е качен е с размер 825 мб  и е с продължителност 02:02:25 ч. Опитайте пак!
Цитирай

Аз много се извинявам ,но следвам всички стъпки за магнитно сваляне  и не става.Изписва ми следното- unable to parse magnet URL.Моля някой ако може да помогне.
Цитирай

Ако някой има проблеми със свалянето да ми пише, ще му го пратя по скайп
Цитирай

Благодаря Ви мили дами.
Цитирай

Love Love LoveСтрахотни сте . Благодаря много. bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Това,което свалих от Докса ми излиза,че е 0 байта. Сега ще видя какво ще стане с магнитния линк. Hug Hug Hug
Цитирай

Нека внеса малко яснота.  Laughing
Екипът това сме аз, Eldo (Елена Докузова), и Невин Иванова. Други няма!

Ами аз съм нова тук и всъщност не знаех.
Благодаря, Елена, благодаря, Невин, страхотни сте. За киноманиак като мен, не мога да ви опиша колко много правите

Поздрави
Цитирай

При мен файла е 37 мин. , а не 2 часа.  Confused  Ще пробвам пак  Rolling Eyes

БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА  bouquet  :bouquet:  :bouquet:
Цитирай

Това,което свалих от Докса ми излиза,че е 0 байта. Сега ще видя какво ще стане с магнитния линк. Hug Hug Hug

Какво е магнитен линк  Embarassed ?
Цитирай

ФАЙЛЪТ, КОЙТО ИЗТЕГЛИХ ОТ ДОКСА Е САМО 23 МИН!
?????????????????????????????????????

И при мен е така .... ЗАЩО ....Вече три пъти го тегля и все същото ...?!
Цитирай

Да и аз имам проблем със свалянето от докса.Но свалям с магнета/за първи път/,и наливам ракийката.
Цитирай

При мен е наред! Поне като го  прелистих! 2часа и две минути! Като го пусна ще кажа!
Цитирай

Ееее, не, вие сте СТРАХОТНИ и НЕВЕРОЯТНИ!
Благодаря сърдечно, че имаме шанса да проследим с превод една от най-напечените серии на любимия сериал и то с прекрасен БГ превод няма и седмица след премиерата в Турция - както винаги сме НОМЕР 1.
Сърдечно благодаря!
АКо с магнитен торент става е подходяща практика, от докса спира и при мен, но с магнитни торенти съм свалял и преди и няма грижи. Вече е на 45% и тръпнем с нетърпение!!!  Hug Hug
Златни сте и невъзможното правите за нас, да имаме серия с бг превод!!! Страхотни!!!

пак казвам: НЕ СЕ ПУСКАЙТЕ ДИРЕКТНО КЪМ линка от докса - практиката с магнитен торент е лесна за изпълнение, както нормален е, но само се въвежда в полето в програмата, няма да имате грижи. Не е сложно, иска само 1 път и ще знаете как!!
Цитирай

390-404 от 757 отговора