Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 44

  • 56 997
  • 757
  •   1
Отговори
# 345
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 50
Здравейте,аз също съм от балкона и искам да благодаря на всички, които по един или друг начин са допринесли за това, аз и моето семейство да се насладим на филма!                                                                                                                                                  Не бих досаждала и разводнявала темата ,но имам нужда от помощ.Моля някоя добра душа, която притежава сериите от 59 до 69(включително) и може да ми ги прати по някакъв начин ,да ми пише на лични да се разберем.Благодаря предваварително
[/quot
тук все още ги има
http://www.keyfiseyir.com/public/images/logo-flat.png

# 346
  • Мнения: 0
Аз имам всички серии до 69 вкл. имате ли идея къде мога да ги кача като ни сложиха летвата от тв7 ние ще си ги менкаме помежду си и пак няма да е на тяхната аз в момента чакам също къде ще го качат ама сега гледам руската версия все е нещо

# 347
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
3xi, amei, angel122, annika_75, bebka2304, beti_fly, blume777, bugi6, cersey, CloverL, daniela197878, didadidos, dimosha, di_t, dobi-57, eliani, erkel, fantasya, Fleur, fragal, gold__, guga51, ivelina_, Izabele, Kensei Takezo, korint, krisvanhel69, kv99, Lisi_Disi_M, lysi1976, MANOWAR-, Maria Meredith, megiii, mi0316, mina25, nangelova, natalito16, nelsi, perfectr, pommellina, radostina.3, Rain_woman, RubinRubin, Rumen Spasov, s.bochkova, Sasedkata, silvi_76, Sinan Mustafov, skorpionV, Snell, stefi33us, stela.dg, stelibeli, svetlana_77, tedi70, trendafilka, tudoresko, Venetat, vip42, vkotakova, w1973@abv.bg, yanko1980, Шери1 (+ 18 Скрит/и) и 113 Гости преглежда(т) тази тема.

За пръв път виждам да е толкова пълно

# 348
  • Мнения: 0
Аз имам всички серии до 69 вкл. имате ли идея къде мога да ги кача като ни сложиха летвата от тв7 ние ще си ги менкаме помежду си и пак няма да е на тяхната аз в момента чакам също къде ще го качат ама сега гледам руската версия все е нещо
Аз се опитах да ги пратя на две мацки по мейла, но не се получава понеже са големи. Може би по скайп. Много съм куца в тези неща и не разбирам от технологии и как да качвам торенти  Embarassed

# 349
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
И аз пращам по скайп, в докса качвам бавно. Опитах да ги кача в дейлито под друго име, но са дълги. Имах преди програма да ги режа, но не я намирам. Помагайте

# 350
  • Мнения: 0
От снощи проучвам възможността за теглене на торент с магнитен линк, без да налага ползване на торент тракер. За наша радост успяхме да материализираме идеята. Изпробвана е и работи!!! Ще пусна и магнитен линк - само малко търпение.  Praynig  Praynig

Елдо, приблизително колко малко трябва да бъде нашето търпение, извинявай за въпроса, но ние вече две денонощия сме на вахтов режим, почти бдения сме спретнали без никаква предварителна уговорка, само свещи още не сме запалили...ориентирайте ни малко, моля...

 Praynig Praynig Praynig

# 351
  • Мнения: 4
Е няма такъв спам.Айде стига само сте казвали колко нямате търпение...
71 епизод се очертава да бъде интересен, но за мен истинската бомба ще падне в 72 епизод.

# 352
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Е няма такъв спам.Айде стига само сте казвали колко нямате търпение...
71 епизод се очертава да бъде интересен, но за мен истинската бомба ще падне в 72 епизод.
Недей, че някой сега ще те пита откъде може да си го изтегли ooooh!
Хора, какво ви става? От първия епизод не е имало такава истерия Sick

# 353
  • Мнения: 654
Е няма такъв спам.Айде стига само сте казвали колко нямате търпение...
71 епизод се очертава да бъде интересен, но за мен истинската бомба ще падне в 72 епизод.

Очаквам 71, а дори и 72 епизод да бъдат епизодите на Нигяр и Ибрахим!

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Извинявам се за закъснението и благодаря за търпението!


Благодаря на Невин за превода!  Hug

Великолепният век еп. 70 Бг субтитри

Линк за директно сваляне

Магнитен линк за сваляне на торент:

magnet:?xt=urn:btih:D5480897501D81882D1488C22D526575A35B4481    (копира се цялото, вкл. magnet)

За тези, които не са ползвали досега магнитен линк!

Скрит текст:

Отваряте програмата за сваляне на торенти.
ФАЙЛ> ДОБАВИ ТОРЕНТ ОТ URL АДРЕС> отваря се прозорец и в празната лента се поставя копираният магнитен линк. Потвърждавате с ОК. Готово!

Ако имате проблем, вероятно трябва да разрешите от настройките на програмата ползването на магнитен линк. За повече подробности прочетете тук и тук

Приятно гледане!

# 355
  • Мнения: 654
Само за протокола - правилният термин е хистерия!

# 356
# 357
  • Мнения: 0
Благодаря!

# 358
  • Мнения: 654
Позволявям си да отправя сега един апел ако бъде приет, моля да го направите!
Преди време имаше дълги дебати в темата, Невин беше огорчеан! Погледнете какво се случва!
Какви бдения, какви опашки, какво чудо!
Не е ли време всеки, който поднася сега лесно благодарностите с някое и друго гифче, да напише!
БЛАГОДАРЯ, НЕВИН!
БЛАГОДАРЯ, ЕЛЕНА!

Невин, прощавай и се върни се при нас![/b][/glow]
Моля!

# 359
  • София
  • Мнения: 865
ELDO

Целувки, прегръдки, благословии и каквото още си изберете с Невин!!!

п.п. Гледайте да не съборите Абв-то  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт