Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 44

  • 56 978
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7
Извинявам се за закъснението и благодаря за търпението!


Благодаря на Невин за превода!  Hug

Великолепният век еп. 70 Бг субтитри

Линк за директно сваляне

Магнитен линк за сваляне на торент:

magnet:?xt=urn:btih:D5480897501D81882D1488C22D526575A35B4481    (копира се цялото, вкл. magnet)

За тези, които не са ползвали досега магнитен линк!

Скрит текст:

Отваряте програмата за сваляне на торенти.
ФАЙЛ> ДОБАВИ ТОРЕНТ ОТ URL АДРЕС> отваря се прозорец и в празната лента се поставя копираният магнитен линк. Потвърждавате с ОК. Готово!

Ако имате проблем, вероятно трябва да разрешите от настройките на програмата ползването на магнитен линк. За повече подробности прочетете тук и тук

Приятно гледане!



  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug

# 391
  • Мнения: 0
БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА , НЕВЕРОЯТНИ СТЕ. НАПРАВИХТЕ ТОЛКОВА МНОГО ХОРА ЩАСТЛИВИ ДНЕС newsm51 newsm51 newsm51 ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ И ПОКЛОН ПРЕД ТУДА ВИ . newsm20 newsm20

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 38
ФАЙЛЪТ, КОЙТО ИЗТЕГЛИХ ОТ ДОКСА Е САМО 23 МИН!
?????????????????????????????????????

Вероятно е прекъснала връзката с интернет за секунди и така се е прекратило свалянето. Файлът, който е качен е с размер 825 мб  и е с продължителност 02:02:25 ч. Опитайте пак!

# 393
  • Мнения: 0
Аз много се извинявам ,но следвам всички стъпки за магнитно сваляне  и не става.Изписва ми следното- unable to parse magnet URL.Моля някой ако може да помогне.

# 394
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Ако някой има проблеми със свалянето да ми пише, ще му го пратя по скайп

# 395
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Благодаря Ви мили дами.

# 396
  • Мнения: 0
 Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesСтрахотни сте . Благодаря много.  bouquet  bouquet  bouquet

# 397
  • Мнения: 19
Това,което свалих от Докса ми излиза,че е 0 байта. Сега ще видя какво ще стане с магнитния линк. Hug Hug Hug

# 398
  • Мнения: 0
Нека внеса малко яснота.  Laughing
Екипът това сме аз, Eldo (Елена Докузова), и Невин Иванова. Други няма!

Ами аз съм нова тук и всъщност не знаех.
Благодаря, Елена, благодаря, Невин, страхотни сте. За киноманиак като мен, не мога да ви опиша колко много правите

Поздрави

# 399
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
При мен файла е 37 мин. , а не 2 часа.  Confused  Ще пробвам пак  Rolling Eyes

БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕВОДА   bouquet  bouquet  bouquet

# 400
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Това,което свалих от Докса ми излиза,че е 0 байта. Сега ще видя какво ще стане с магнитния линк. Hug Hug Hug

Какво е магнитен линк  Embarassed ?

# 401
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
ФАЙЛЪТ, КОЙТО ИЗТЕГЛИХ ОТ ДОКСА Е САМО 23 МИН!
?????????????????????????????????????


И при мен е така .... ЗАЩО ....Вече три пъти го тегля и все същото ...?!

# 402
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Да и аз имам проблем със свалянето от докса.Но свалям с магнета/за първи път/,и наливам ракийката.

# 403
  • Мнения: 896
При мен е наред! Поне като го  прелистих! 2часа и две минути! Като го пусна ще кажа!

# 404
  • Мнения: 0
Ееее, не, вие сте СТРАХОТНИ и НЕВЕРОЯТНИ!
Благодаря сърдечно, че имаме шанса да проследим с превод една от най-напечените серии на любимия сериал и то с прекрасен БГ превод няма и седмица след премиерата в Турция - както винаги сме НОМЕР 1.
Сърдечно благодаря!
АКо с магнитен торент става е подходяща практика, от докса спира и при мен, но с магнитни торенти съм свалял и преди и няма грижи. Вече е на 45% и тръпнем с нетърпение!!!  Hug Hug
Златни сте и невъзможното правите за нас, да имаме серия с бг превод!!! Страхотни!!!


пак казвам: НЕ СЕ ПУСКАЙТЕ ДИРЕКТНО КЪМ линка от докса - практиката с магнитен торент е лесна за изпълнение, както нормален е, но само се въвежда в полето в програмата, няма да имате грижи. Не е сложно, иска само 1 път и ще знаете как!!

Общи условия

Активация на акаунт