Пазаруване от enzo.bg (4)

  • 130 285
  • 767
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 610
Пристигат ли поръчките в срока, който е обявен в сайта или се бавят повече?
 



 При мен винаги са били точни.

# 556
  • София
  • Мнения: 5 654
Винаги са били в срока или малко по-рано.

# 557
  • Бургас
  • Мнения: 620
Пристигат си съвсем навреме


 Peace

# 558
  • Мнения: 713
Имам въпрос.
Чета им в момента общите условия и там оптимистично пише: имате право да върнете продукта без обяснение!
От друга страна, в частта как става рекламацията, се изисква приложена бележка с описание на причината Thinking
Някой друг вижда ли противоречие?

А ако целофанът е нарушен и следователно изхвърлен?... Има много тънки целофани, невъзстановими след разкъсване. Ще ми признаят ли рекламацията?

# 559
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Ако продуктът е отворен - мисля е все едно дали е с целофан или без  Rolling Eyes

# 560
  • Мнения: X
Днес получих пратка - Burberry the Beat мъжки и разни проби.
Парфюмът си дойде с целофан, кодове. Ароматът също е идентичен на този, пробван в БЗ, тоест, смятам, че е оригинален.

Пробите и те са ок, според мен. Декантирани са, т.е. явно там си ги правят на място. От тях нищо не познавам, освен Нилските градини, които също са си оригинални, според моя нос.

# 561
  • София
  • Мнения: 3 795
Моята пратка също трябваше да дойде днес, но я отложих за четвъртък, т.е. спазиха срока.

# 562
  • Мнения: 3
Днес си получих новите 2 парфюма, които си поръчах от сайта - Paul Smith-Rose (100ml. tester) и Dsquared2 Crystal Creek Wood EDP-30ml. Всичко е перфектно, парфюмчетата са 100% оригинални Heart Eyes но все пак  да не забравяме че не са от най-комерсиалните и ментосваните попринцип

# 563
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
И аз си получих парфюма.
Много съм доволна. Heart Eyes

# 564
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Аз съм се наканила да пробвам 5-6 аромата от мъничките виалчета и мострички. Може да пусна една поръчка само с дребошлуци.

# 565
  • Мнения: 207
Момичета, скоро поръчвали ли сте козметика на Clinique от сайта, ако да - ок ли е? Вече съм напълнила кошницата и само трябва да поръчам, но се двоумя дали да не отида да си ги купя на място от мола. Дали ще има голяма разлика в цената?

# 566
  • Варна
  • Мнения: 610
 Поръчвала съм да,но беше миналото лято.Всичко си беше 0.к.Разлика в цените имаше  и то голяма.Сега не знам как е,защото смених марката.

# 567
  • Мнения: 207
В крайна сметка си купих комплект от мола на промоция. Измиващ сапун 200мл, почистващ тоник 487мл + помпичка, овлажняващ гел 125мл, + трите стъпки travel size, + несесер за 120лв. Определено много по-евтино, отколкото в enzo

# 568
  • Мнения: 1 336
Днес си получих новите 2 парфюма, които си поръчах от сайта - Paul Smith-Rose (100ml. tester) и Dsquared2 Crystal Creek Wood EDP-30ml. Всичко е перфектно, парфюмчетата са 100% оригинални Heart Eyes но все пак  да не забравяме че не са от най-комерсиалните и ментосваните попринцип
Paul Smith Rose ми е любим  Heart Eyes Аз си взех Paul Smith Sunshine за мен и мъжки за мъжа ми и съм много доволна. Сега обмислям дали да си купя продукти за коса, които фризьорката ми продава с около 5 лева по-скъпи, аз съм с изрусена коса и поддръжката ми излиза солено.

# 569
  • Мнения: 3 413
Днес си получих новите 2 парфюма, които си поръчах от сайта - Paul Smith-Rose (100ml. tester) и Dsquared2 Crystal Creek Wood EDP-30ml. Всичко е перфектно, парфюмчетата са 100% оригинални Heart Eyes но все пак  да не забравяме че не са от най-комерсиалните и ментосваните попринцип
Paul Smith Rose ми е любим  Heart Eyes Аз си взех Paul Smith Sunshine за мен и мъжки за мъжа ми и съм много доволна. Сега обмислям дали да си купя продукти за коса, които фризьорката ми продава с около 5 лева по-скъпи, аз съм с изрусена коса и поддръжката ми излиза солено.
Аз за коса редовно поръчвам оттам. Забележки нямам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт