«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
540-554 от 742 отговора

–азград

ћнени€: 781
благодар€ за линковете,но макар да пише че са активни като въведа кода ми показва че вътре н€ма нищо,пише несъществуващ файл Sad

Ћинкът е валиден до : —р€да 21.11.12.
‘айл : Gonulcelen 49.avi
Ћинк за свал€не  :   http://dox.bg/files/dw?a=1a2db3aade

-------------------------------------------------------------------
‘айл : Gonulcelen 50.avi
Ћинк за свал€не  :  http://dox.bg/files/dw?a=c26b2d1432

--------------------------------------------------------------------
‘айл : Gonulcelen 51.avi
Ћинк за свал€не  : http://dox.bg/files/dw?a=6bbf8f0d01

--------------------------------------------------------------------
‘айл : Gonulcelen52.avi
Ћинк за свал€не  :   http://dox.bg/files/dw?a=da6f8a022b

‘айл : Gonulcelen 53.avi
Ћинк за свал€не  : http://dox.bg/files/dw?a=2d7f594286

‘айл : Gonulcelen 54.avi
Ћинк за свал€не  :  http://dox.bg/files/dw?a=3f8423d1ac

‘айл : Gonulcelen 55.avi
Ћинк за свал€не  :    http://dox.bg/files/dw?a=2b4b1d4723

----------------------------------------------------------------------
‘айл : Gonulcelen 56.avi
Ћинк за свал€не  :  [bhttp://dox.bg/files/dw?a=86499ea750] [/b]

« ѕоследна редакци€: ср, 07 ное 2012, 20:54 от vania_e »
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте момичета,

smile3503ћожеш за по-кратко и да не се повтар€ш да ме наричаш  hahahaвнуче
÷итирай

Arzu-Gamze  in the new series of Beren İntikam (Victoria)

÷итирай

ћнени€: 111
—тар, но хубав "миш-маш".
÷итирай

–азград

ћнени€: 781

—крит текст :
« ѕоследна редакци€: ср, 07 ное 2012, 20:33 от vania_e »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 149

Good evening our dear friends as we got so many requests to know Ay yapim email address "the production company which produce #TubaBuykustun new series 20 minutes, and the email adress of Star TV " which 'll broadcast the series to suggest #Canselelcin as the lead actor with Tuba Buyukustun in her new series so here is the information FOR THOSE WHO WANT TO SEE CANTU AGAIN TOGETHER IN A SERIES

رسالة الي جانسل التشين كالعادة ضحكنا وبكينا معك ليس فقط معجبينك العرب ولكن معجبينك من جميع انحاء العالم شاركونى احساسى
دائما سنكون موجودون لمساندتك ولنتمنى لك التوفيق
ننتظرك علي احر من الجمر في مسلسل افضل مع كاتب افضل ومنتج يستطيع تقدير موهبتك ويقدرها

ننتظر مشروع الجديد ونتمنى لك التوفيق

—лед като се разбра, че втори€т ' звезден проект" на ƒжансел ще бъде преждевременно спр€н, по големи и малки арабски сайтове върви този текст. ћолбата, за ко€то се събират гласове е, ƒжансел да бъде предложен на продуцентите за партньор на “уба в "20 мунути" Sad

Ќе знам дали си дават сметка тези негови фенове, колко много го обиждат с това.  Mr. Green јбсолютно съм убедена, че той не го е поискал и надали знае за това. јма фенове разни, сами не съзнават, колко много му вред€т.  Wink
јко н€кой иска да гледа ƒжансел в екщън, може да се включи.http://www.facebook.com/Cansel.Lovers јз не искам, не защото не обичам ƒжансел, а защото съм убедена  че сериалът ще е истинска екшън драма, а не пароди€, където му е силата.
÷итирай

Good evening our dear friends as we got so many requests to know Ay yapim email address "the production company which produce #TubaBuykustun new series 20 minutes, and the email adress of Star TV " which 'll broadcast the series to suggest #Canselelcin as the lead actor with Tuba Buyukustun in her new series so here is the information FOR THOSE WHO WANT TO SEE CANTU AGAIN TOGETHER IN A SERIES

رسالة الي جانسل التشين كالعادة ضحكنا وبكينا معك ليس فقط معجبينك العرب ولكن معجبينك من جميع انحاء العالم شاركونى احساسى
ننتظرك علي احر من الجمر في مسلسل افضل مع كاتب افضل ومنتج يستطيع تقدير موهبتك ويقدرها

—лед като се разбра, че втори€т ' звезден проект" на ƒжансел ще бъде преждевременно спр€н, по големи и малки арабски сайтове върви този текст. ћолбата, за ко€то се събират гласове е, ƒжансел да бъде предложен на продуцентите за партньор на “уба в "20 мунути" Sad

Ќе знам дали си дават сметка тези негови фенове, колко много го обиждат с това.  Mr. Green јбсолютно съм убедена, че той не го е поискал и надали знае за това. јма фенове разни, сами не съзнават, колко много му вред€т.  Wink
јко н€кой иска да гледа ƒжансел в екщън, може да се включи.http://www.facebook.com/Cansel.Lovers јз не искам, не защото не обичам ƒжансел, а защото съм убедена  че сериалът ще е истинска екшън драма, а не пароди€, където му е силата.

—ъс сигурност и ти  обиждаш ƒжансел ,като постав€ш кавички на определението звезден проект ,защото дори и с по-малко епизоди проектът бе много скъп и  не бе планиран като ниско бюджетна  сапунка за излъчване  с 3 пъти по-нисък рейтинг ,каквито сериали има доста ....
 ј това ,че  участието му в екшън с “уба  ще е обида си права ,но желанието и подкрепата на феновете  му  е похвално и никога не би му навредило ,а и н€ма да е от значение  за следващите му проекти Peace
÷итирай

«дравейте ,,задръстени лелки''! Hug Hug

¬ъв връзка с публикаци€та, аз предлагам продуцентите да включат в нови€ проект и ƒжансел, и ћурат …., и Ѕюлент », и ќнур —. ј зад камерата непременно да застане оператора —ами —айдан.
 ≈, тогава наистина ще се насладим на екшън.
÷итирай

ћнени€: 315
«дравейте момичета,  Hug
“и€ дни н€мам време за темата, ама никак...  ooooh!
Ќо ви чета редовно, не пропускам.
ƒве новини ми направиха впечатление  - участието на Ѕурчин в нови€ проект на “уба, и спирането на сериала на ƒжансел.
“ова, че Ѕурчин ще играе с “уба наистина създава добра интрига и реклама на сериала, като се има в предвид колко много хора са запленени от јси и вкарани във филмовата истори€. ўе бъде допълнително вълнение да ги гледаме заедно на екран.  Peace
ўо се отнас€ до сериала на ƒжансел - спирането му е логично - сега спират всички летни сериали, включително и успешни€ сериал на Ќиргюл. ј за трагични€ край- ами какво може да се очаква от автор, като ќрхан  емал, пишещ за определено време, при това с характерната безнадежност и реализъм на поколението. ƒори геро€т да е бил измислен и сътворен по мотиви - той ще носи характерните черти на автора. ”бедена съм, че гледащите филма, с достатъчна култура и начетеност, не са очаквали друг финал.  Peace
Ќе го гледах, освен първи епизод, и не мога да коментирам играта на актьорите, над€вам се да са се представили добре, въпреки, че имам доста резерви от първи епизод. ƒано да греша.  Peace

√аби  35 35 35   hahaha hahaha hahaha
÷итирай

«дравейте ,,задръстени лелки''! Hug Hug

¬ъв връзка с публикаци€та, аз предлагам продуцентите да включат в нови€ проект и ƒжансел, и ћурат …., и Ѕюлент », и ќнур —. ј зад камерата непременно да застане оператора —ами —айдан.
 ≈, тогава наистина ще се насладим на екшън.

hahaha≈  барабар ѕетко и той с мъжете hahaha/второстепенни€ и  той с √лавните/ newsm78?
«а 2 години десетки второстепенни актьори   вече  им предлагат  главни роли в сериали  за  добра игра или харизма ,а супер попул€рни€ "съпруг" само в тази темичка му издигат  hahahaстатута  hahaha hahaha hahaha hahaha
÷итирай

–усе

ћнени€: 222
«дравейте, момичета!  Hug

ooooh! Ќикак не е лесно да се по€виш след, като ц€л ден те е н€мало, а останалите в темата са написали или сложили интересни неща  Wink - искам всички да отраз€, но ми се изгубва мисълта и може да пропусна н€кой.  Peace
Ќо...  hahaha ще карам на порции, когато се сет€!  35 35 35

«апочвам подред  Wink - Ѕаги  Peace съгласна съм, че в последни€т епизод на Ћѕ2 ƒжансел се справи добре, наистина му прил€га да играе такова душевно състо€ние - пов€рвах му.  Peace
ј, това, че не харесах, като ц€ло този проект / дори и за н€кои да е звезден, е отделен въпрос/, но за мен и този, и предни€ пак Ћѕ - не б€ха достатъчно изпипани, все нещо им куцаше, а и отлива на пишещи по форуми и фейсове не показва ли как са възприети от публиката.  ъде са огромни€ брой фенове, които изписваха толкова страници и пълнеха залите при срещи с любимеца си.  Peace

Ќима забравиха това прекрасно изпълнение? Ќие тук не сме!  Peace

÷итирай

Love
÷итирай

–усе

...
ƒано съм усп€ла да постав€ това прекрасно клипче правилно.“ова е мо€ начин да ви благодар€ за безценната ви помощ и топлото посрещане от ваша страна.ƒа “уба е много харесвана дано и ƒжансел бъде такъв след като  по ƒ»≈ћј започнаха да излъчват тази красива приказка.“уко що изгледах финала.¬ мен избухна експлози€ от емоции-сълзи когато Ѕалчичек пееше тъжната песен за разд€лата,см€х се на безкрайните щуротии на  обрата,гледах с умиление последните мигове на сери€та как влака отнас€ всички към един нов св€т,към едно ново начало....ј на нас ни остава само да се молим да ни зарадват с още много филми с любимите ни артисти макар че аз си мисл€ че друг сериал н€ма да може да ме омае така.ќще веднъж-ЅЋј√ќƒј–я ¬»!!!ƒано клипчето ви хареса.

ћимка  Hug радвам се, че реши да сподел€ш с нас усещани€та си за нашата приказка! Peace

“ака е филмът ни плени с ц€лата си истори€ и освен с прекрасните “уба и ƒжансел, и с всички други актьори, изпълнили останалите ролите.  Peace
» дано  Praynig наистина ни зарадват с нови успешни проекти, над€вам се и ƒжансел да успее, че последните два  Sad не ми б€ха много по вкуса / не б€ха от мо€та категори€, дойдоха ми твърде мрачни и трагични/.  Peace

ј, за “уба остава малко време да разберем как ще се справи в новото амплоа, скоро ще започва ''20 минути''!  Peace

÷итирай

Ќадин  Hug искренно се над€вам, че н€ма много хора, които искат “уба и ƒжансел да игра€т заедно в нови€ сериал.  Crossing Arms Naughty Ќе искам да ми развал€т приказката - убедена съм, че н€ма да изберат изобщо никой от старите ѝ партньори, (що да си развал€ме кефа), а н€кой нов, че да се запленим отново...

÷итирай

–усе

Arzu-Gamze  in the new series of Beren İntikam (Victoria)

mrvica  Hug

–адвам се за јрзу, т€ заслужава да попадне в добър проект, много € харесвам.  Peace
≈, едва ли ще го гледам, но... просто не съм по филмите с Ѕерен, предпочитам други.  Wink

Wink » май за никой тук не е тайна  Smile кои!  35 35 35
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
540-554 от 742 отговора