Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора

Бургас

Маминки, кажете някоя от вас, ако знае какво ще е модно да се носи като се позатопли, какви сакенца, якета, панталонки и поли, в какви цветови гами! Какви аксесоари! Имам някакви идеи, но ще се радвам на по- пълна информация
Цитирай

Sofia

Май си подранила малко Mr. Green и макар да не съм моден корифей Laughing, залагам на червено и сиво като цветова гама Peace и може би същите модели дрехи като есенно-зимния период(дано, че ми допадат)
Цитирай

И на мен ми се струва, че червеното ще е на мода
Цитирай

Springfield, VA

Аз имам подозрения за тюркоазеното като цвят!
Цитирай

София

Ако трябва да си призная- още не съм проучила, обаче се заредих с черени аксесоари. А в предположението на БУБА има резон....Тези дни ще видя тенденциите и ще ви кажа, обещавам!!! Peace
Цитирай

USA

Ей до сега разглеждах пролетните предложения във Вог за пролетни тоалети. Преобладващи като цветове бяха бялото и черното. Повечето дрехи бяха широчки и свободно падащи.  Като дължина - от мини до под коляното (поли,рокли, панталони)
 Ето ти линк за повече подробности;

http://www.style.com/fashionshows/collections/S2006RTW/runwayshows/index.html
Цитирай

Мен ми е мерак да си купя дънкова пола, но не знам какви кройки ще са модерни пролетта, за това ще почакам.
А за аксесоарите нали знаеш-колкото повече, толкова повече Mr. Green
Цитирай

Не знам дали това са тенденциите, но са наизкарали доста тюркоазено и цикламено. Якетата и панталоните са с апликации.
Дънковите поли са на парчета, тип камбана, до коляното.
Цитирай

Sofia

Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Love

Цитирай

Ще са модерни огнени цветове - червено, оранжево ,жълтото ще е голям хит. Черно и бяло също. Туниките продължават да са актуални. Основно етно мотивите са заложени в колкциите пролет лято. После още, че сега имам работа Smile
Цитирай

sofia

Това с туниките и етно мотивите е много добре, харесвам този стил.
Цитирай

Burgas

Любимите ми бг-производители на бельо пак са в час, вече изкараха на пазара тюркоазеното!  Love.............

Леле това бельо е страхотно. Love
Карен кажи на коя фирма е, че нещо не ми се отваря сайта.
Цитирай

София

Аз някъде четох, че тази година ще се носи и лилаво във всичките му гами, червено и жълто.
Аксесуарите колкото повече и колкото по-цветни толкова по добре.
Цитирай

...та да си довърша - ще са много актуални късите панталони, като ежедневно облекло /имам едни много супер секси къси гащи, за които мъжа ми казва че са само за плаж, ама сега Very Happy/, белите ризи с шевици, бродерии - според мен бяха актуални още от миналото лято, щото  такава си купих септември още. Въобще бялото  ще е със силно присъствие - много го харесвам за лятото. Раето особено за панталони, в колекцията на Кавали гледах и доста карирани дрешки, така че може би и райе и каре.
За цветовете - още тюркоазено, някои земни цветове, като пясъчно, гледах тук таме и лилаво, ама аз не го харесвам Confused
Етно мотивите са взаимствани от Мексико, Африка.
Абе, да обобщя на мен тази мода ми допада Wink. Нямам търпение да отида на шопинг Smile
« Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 13:55 от mi6i »
Цитирай

Бургас

Дано не бъркам, но мисля че в последното предаване на Огледала казаха, че жълтото ще е много актуално, туниките и полите до, под коляното.
По магазините забелязах, че са напускали обувки, чанти и колани в цвят - тъмна лила Wink 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 76 отговора