Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
165-179 от 734 отговора
Чира е марка на Лидл и производителите са различни. За пилетата коментирахме производители, а не марки Laughing Същите тези производители продават продуктите си в други обекти, но със собственото си име.
ми де да знам, гледам чира и по-натам не се задълбочавам...другия път ще обърна внимание, щом пък са различни... Embarassed
Цитирай

Въпросните резанки явно са много хубави, защото са се изчерпали, дано пак заредят, но ме съмнява.
Същите са си,но на половин цена ! Едва ли ще има .
Всичко от италианската седмица има + канелоти /"Резбарска"/ - взех и аз !
Не съм правила до сега канелоти и да попитам за рецепта простичка - как да ги направя ?
Може ли без предварително варене !

Може да ползваш готов сос Болонезе,а може да си направиш сама-запържена кайма с лук,малко чесън,може моркови ,малко червено вино,накрая доста домати-сос или нарязани сурови. Напълваш канелоните както са си -сурови с Болонезето,ако остане от соса-изливаш и него.Отгоре заливаш със сос бешамел и слагаш във фурната.Към края на печенето поръсваш с кашкавал,ако искаш. Сосът е хубаво да е по-редичък за да има в какво да омекнат и да попият канелоните.

Аз по тази рецепта ги правих http://vkusnoteka.blogspot.com/2011/07/blog-post_05.html чудни станаха! Обаче с едно пакетче кайма за проба и ми останаха май повече от половината, които смятам да ги направя следващия път със сос бешамел.
Цитирай

Снощи взехме пушена скумрия и отиде в кофата  Sad. Толкова старателно ви чета, как се прецаках така  #2gunfire, аз не ям риба и не съм я опитвала, но мъжът ми каза, че е тричава и блудкава  Rolling Eyes
Цитирай

Баницата беше изядена веднага, мерси че споделихте за корите
Снощи взех Маргарита, наредено ми беше "само такава вече да купувам"  Rolling Eyes
 купих шампоан от белите за мъжете и си грабнах една пяна за коса. Ползвам 5 пъти в годината, когато реша да се правя с дифузер., някой взимал ли е? За тези пари дано не е много зле
Цитирай

преди малко ходих на лидл най-вече заради шапките от новата брошура, но не съм впечатлена, имаха вплетено ламе и не купих

обаче имаше три бройки парочистачка - http://content.tutti.ch/images/37/3733961328.jpg
покрай мен полудяха да купуват стийммоп и хвалят неговата парочистачка, фугите в банята светели, тоалетната, кухнята...само че на мен не ми се купува такова голямо нещо. а лидълската е доста компактна, и струва 44 лева.
имате ли отзиви дали върши работа?
Цитирай

Искам да попитам вярно ли е, че в Лидл има някакви нови турски памперси, Слийпи?Ако е така, моля кажете ми цената и бройката памперси за размер 5.Досега съм купувала само от Билла памперси, но им вдигнаха цената и ако тези са изгодни и с по-голяма бройка може да ги пробвам.
Цитирай

Да ви следя за инфо
Цитирай

Днес взех уплътнител за врата, но е дълъг 100 см, а вратата ни е 90 дали може да се отреже или ще трябва да го върна?
Цитирай

Днес взех уплътнител за врата, но е дълъг 100 см, а вратата ни е 90 дали може да се отреже или ще трябва да го върна?
Махаш страничната тапа и режеш Peace
Цитирай

И аз така мисля да направим  bouquet
Цитирай

Много са добри тези уплътнители!И ние се наложи да ги скъсим малко.
Цитирай

Аз съм взела само за входната врата. Вие на другите врати слагали ли сте??
Цитирай

Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes
Цитирай

На входната и  вратата  на терасата!
Цитирай

Дали някъде има още от този уплътнител в София по това време, много ми трябва  newsm78 На Бакърена фабрика е свършил, на Сливница се чудя дали въобще да ходя, там всичко свършва първо Rolling Eyes
Има в Кауфланд,всъщност нашите са от там,разликата е само в цената!
Цитирай

165-179 от 734 отговора