Какво, къде, кога... - 2

  • 164 228
  • 1 488
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 888

Благодаря за отговорите. Аз незнам колко струват билетите, но в сайт за групово пазаруване имаше ваучери по 10лв и тъкмо се чудех дали да ги платя,защото незнаех дали да е подходящо за по-малки деца:)

# 121
  • Мнения: 3 993
Я дай линк към този сайт да видим офертата.  Peace
Ваучерите от 10 лв. за колко билета са?

# 122
  • София
  • Мнения: 888
Я дай линк към този сайт да видим офертата.  Peace
Ваучерите от 10 лв. за колко билета са?
Ето: http://www.deals.bg/Baletat-Leshnikotroshachkata-bilet-za-10-lv- … pera-i-balet_6619
10 лева за един билет, но аз нямам идея колко струва билета на каса и дали това е изгодно. Аз вече взех ваучери.

# 123
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте, цените на билетите в операта зависят от това къде се намира мястото. Има зони с различни цени като толеранса е от 10 до 60 лв. Маже да ги видите на сайта на операта http://www.operasofia.bg/tickets.php

# 124
  • Мнения: 3 993
ембрион, цена 10 лв. за Операта е чудесна, стига да вземеш добро място. В офертата си пише, че местата не са фиксирани и са според възможностите на операта.

За детския балет "Пепеляшка" билетите са по 8 лева, в т.ч. за възрастен. Операта продава билети за деца до 10 г. на преференциална цена 50% от стойността на билета за възрастни, но не по-малко от 8 лева.

# 125
  • Мнения: 4 204
Аз съм много разочарована от политиката на Операта във връзка с офертите за групово пазаруване.
Преди няколко седмици пуснаха ваучери за балета Зорба Гъркът. Веднага си взех и изпратих майка ми да ги замени за билети.
Оказа се, че свободните места са по едно максимум две разпръснати из задните редове, все крайни редове.
На самото представление вече се видя, че има доста празни места и напред, на хубавите места.Тоест останали непродадени, но при покупката не се обявяват.

# 126
  • Мнения: 605
Това съобщение беше в днешната ми поща:


Приятели,
Заповядайте в Руския Културен Институт в петък, 30-ти ноември от 19ч.
Нова програма от “Lilly of the West”, танцьори от “Flying steps club”, водещ - Тома Спространов, безплатна бира от „Carlsberg” и други приятности!
Вход свободен, подходящо място за деца!
Руският Кутурен Институт се намира на ул. „Шипка” 34. За повече информация: 02 946 19 23.
Очакваме ви!
Dear friends,

# 127
# 128
  • Мнения: 38
момичета, това е моят блог, в който събирам данни за детски събития

http://podskachalki.blogspot.com/2012/11/blog-post_26.html

има неща, за които научих от тази тема и от много други места

Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 15:32 от juto

# 129
  • Мнения: 15 379
Звънче, жива и здрава да си  bouquet!
Планът беше да го водя на запалването на елхата, но истината е, че ще го повозя на коледният трамвай.
Отивам от градина да го взема, направо ще откачи от вълнение, щом разбере!

# 130
  • софия
  • Мнения: 25 436
Звънче, жива и здрава да си  bouquet!
Планът беше да го водя на запалването на елхата, но истината е, че ще го повозя на коледният трамвай.
Отивам от градина да го взема, направо ще откачи от вълнение, щом разбере!

Весело возене Hug Ние ще успеем само за елхата. Надявам се трамвая да го пуснат отново около Коледа.

# 131
  • София
  • Мнения: 355
 Благодаря, Звънче! Промени ми всички планове за вечерта  Hug

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 52
Ледена пързалка "Славия" - на 22.12 и 29.12 ще има представление "Приказка на лед" от 15:30ч.
Това пишеше на плаката. Билети на касата на пързалката. Предполагам, че ще танцуват от фигурното пързаляне към Славия. Представлението ще е с продължителност 1 час с антракт от 15 или 20 мин.
Идеята им е да правят такива постановки в следващите месеци като всеки месец представлението е различна приказка. За цената на билетите не си спомням точно - нещо от сорта на 6 лв за деца и 12 за възрастни.

# 133
  • Мнения: 3 993
Ледена пързалка "Славия" - на 22.12 и 29.12 ще има представление "Приказка на лед" от 15:30ч.
Това пишеше на плаката. Билети на касата на пързалката. Предполагам, че ще танцуват от фигурното пързаляне към Славия. Представлението ще е с продължителност 1 час с антракт от 15 или 20 мин.
Идеята им е да правят такива постановки в следващите месеци като всеки месец представлението е различна приказка. За цената на билетите не си спомням точно - нещо от сорта на 6 лв за деца и 12 за възрастни.

А, благодаря ти!  Hug

# 134
  • Мнения: 15 379
Не се возихме в трамвая.
След като над  час и половина го чакахме на пл. Журналист, най-накрая се обадих на националната линия на Градска мобилност и ми казаха, че е само рекламен и няма да качва пътници.
Тео се изнерви, разочарова и така. Поне го видяхме и наснимахме, та това му беше радостта.
Отказа да гоним паленето на елхата и се прибрахме вкъщи.

Вероятно след 15.12 ще стане ясно, дали коледния ретротрамвай ще качва пътници.

Общи условия

Активация на акаунт