Какво, къде, кога... - 2

  • 164 246
  • 1 488
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 88
Dance Week уроци по танци
 четвъртък, 11 септември 2014 г.  0 коментара



В рамките на седмица, точно когато всички се приготвят за училище, безплатни танци за малки и големи ви очакват на танцовите спирки на Dance Station.

В пет поредни дни, от 15 до 20 септември 2014 г., в Paradise Center на ет. 1, срещу водната сцена, най-добрите преподаватели и танцьори в България ще ви въведат в магията на различни стилове танц. Финалистите на световни първенства по хип-хоп, брейк денс, латино танци и суинг, и участници в най-гледаните танцови формати у нас VIP Dance, Dancing Stars, Bailando ще ви заредят с емоция и вдъхновение за по-танцувални есенни дни.

Програма Paradise Dance Week

15 септември 2014 г., 15:00 ч. - Dancing Stars Day. Открити уроци, анимации и перформънси с танцьорите на Dancing Stars и Dance Station.

16 септември 2014 г., 17:00 ч. - Zumba Fitness. Зумба за деца и възрастни с преподавателите на Dance Station.

17 септември 2014 г., 17:00 ч. - Vintage Day. Открити уроци, анимации, перформънс в стиловете Boogie Woogie, LIndy Hop, Charleston, и винтидж базар.

18 септември 2014 г., 17:00 ч. - Вечни танцови класики. Открити уроци, перформънси в стиловете английски валс, виенски валс, контемпорари и танго с музика на живо.

19 септември 2014 г., 17:00 ч. - Street Dance. Открити уроци, анимации, перформънс и street battle 1vs1.

20 септември 2014 г., 11:00 ч. - Ден на отворени врати. Уроци в залите на Dance Station.

# 1 261
  • Мнения: 4 204
Международен проект WEAVE ви кани на детски фестивал за плетене, тъкане и работа с филц – Zig – Zag!

Фестивалът е подходящ за деца от 3 до 12 години
13 – 16 ч. – свободен достъп – семейства

Нека децата, семействата и училищата открият изкуството на текстила чрез практически дейности и създавайки изкуство с международни художници и обучители.
Присъединете се към арт пърформансите на Зиг-Заг и текстилните уъркшопи!
Зиг-Заг – Текстил, нишка и филц: това е детска игра!

Събитието ще се проведе на 17.09.2014 година в градинката на ъгъла на бул. „Черни връх“ и бул. „Ев. и Хр. Георгиеви“, квартал Лозенец (зад спирката на автобусите посока Младост)
http://zigzagproject.eu/bg/sofia-event/

Звучи интересно, обичам такива мероприятия.
Но е срамота да се предложи в такъв ден и час.
Специално моите деца ще го пропуснат.

# 1 262
  • Мнения: 228
http://www.peika.bg/Muzikalnite_parkove_na_Sofiya_proekt_za_klas … _l.e_i.91640.html

Репертоарът им е стилово разнообразен и започва с класически произведения на композиторите: Вивалди, Моцарт, Бетовен, Чайковски, Брамс и завършва с танго и филмова музика.


Следващият им концерти са:


4 септември, парк „Княжеска градина”, от 16 ч. до 17:30 ч.,


6 септември в Западен парк, от 16 ч. до 17:30 ч


7 септември на Лятната сцена, Борисова градина от 16:00 до 17:30 ч.


14 септември, парк "Заимов", от 16 до 17:30 часа


20 септември, парк "Горна баня", от 16 до 17:30 часа


20 септември, парк "Банкя" от 18:30 до 20 часа


26 септември, парк "Дружба", от 16 до 17:30 часа


26 септември, парк "Гео Милев", от 19:30 до 21 часа


2 октомври, градина "Свети Седмочисленици" от 16 до 17:30 часа


2 октомври, Народен театър "Иван Вазов" от 18:30 до 20 часа

# 1 263
  • София
  • Мнения: 355
 Фестивал на изкуствата в Западен парк. Програмата може да се види тук:

  http://zapadenparkfest.bg/program

# 1 264
# 1 265
  • Мнения: 907
"Чети с мен" - масово четене на книги в цялата страна, в неделя, 28.09., започва в 10:00. В София ще бъде в Борисовата градина, ще има и детски кът: http://chetismen.tumblr.com/, а ето и линк към събитието във ФБ: https://www.facebook.com/events/1479807842304094/?ref_dashboard_ … ming&source=1

# 1 266
  • София
  • Мнения: 5 188
Цирк "Иванов" пристигна в София!
Първа спирка Овча Купел /в парка/!
Спектакли от 26.09 до 05.10 ,делнични дни от 18.00ч.,събота и неделя от 17.00ч.,сряда почивен ден!
https://www.facebook.com/pages/Circus-Ivanov/105366496197162

Приятно бях изненадана от топлината вътре. Публиката беше възторжена. Имайте предвид за много малки и чувствителни деца, че имало някакво плющене с камшик и някои се разплакали.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2014, 20:34 от ЗаСлон

# 1 267
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Този цирк го препоръчвам с две ръце! И миналата, и по-миналата година ходихме с детето - прекрасна програма, обновяват номерата, страхотни са!

# 1 268
  • София
  • Мнения: 5 188
Този цирк го препоръчвам с две ръце! И миналата, и по-миналата година ходихме с детето - прекрасна програма, обновяват номерата, страхотни са!
Радвам се, че ти го написа, защото аз само настаних децата и не съм гледала. Но по всички белези беше много различно всичко, в по-добра посока.

# 1 269
  • Мнения: 11 818
И от мен само хубави думи за цирк "Иванов"! Вече второ лято ги посещаваме в провинцията, но аз първият път не бях. Много добре направен спектатъл с наистина забавни моменти, включват публиката, децата... Дори и аз участвах малко в програмата, трябваше да целувам няколко пъти Супермен, който се нараняваше, но последният път отказах, за гледалите и на тези, които им предстои, ще се сетят защо, то си беше закачка към възрастните. Simple Smile

# 1 270
  • Мнения: 126
Здравейте! Не съм ходила на куклен театър доста години -големите пораснаха,  и не съм в течение с постановките в момента. Но реших да заведа малкия и племенника - на 3 и на 2 години. Ще съм благодарна за препоръки за представления от афиша на Столичния Куклен театър в момента.
Мерси !

# 1 271
  • София
  • Мнения: 3 113
Ania_T, като гледам афиша на кукления театър за този месец, повечето пиеси, които сме гледали, са за по-големички дечица, но можете да отидете на "Бебешка пиеса" , тя е специално за по-малки зрители. "Трите прасенца" също е подходяща, както и "Слончето с розовите уши" ( гостуваща постановка).

# 1 272
  • Мнения: 8 935
А какви са цените на билетите за Цирк Иванов?

# 1 273
# 1 274
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Това в цирка на Драго Драганов ли е? Звучи интересно.

Общи условия

Активация на акаунт