Вила в Шипково/Чифлика/Орешак и наоколо

  • 23 082
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Бихте ли ми помогнали със съвет за вила в района на Троян - Чифлика, Орешак, Шипково[/color]?
Бих искала да е къща, където стаите са със самостоятелно WC, да има кухня за приготвяне на храна, ако има и басейн още по-добре.
Харесах няколко неща в нета, но друго си е да чуя мнения от хора, посетили мястото предварително.
От една подобна тема харесах предложение за Вила Колор в с. Горно Трапе (село Чифлик, до Трявна), но ми се ще да разгледам още малко места и да имам избор.
Хареса ми като идея и някаква вила "Афродита" в с. Шипково - някой ходил ли е там и има ли впечатления? А имате ли някакви директни координати на тази вила, защото в сайта, където я намерих има само телефонни номера на туристическа агенция (Вила “Афродита”)
Много ми станаха въпросите, но ще се радвам да получа отговор. Знам,че тукашните мами доста пътуват и ходят по хубави местенца. Wink
Чакам и благодаря предварително!. Grinning

# 1
  • Мнения: 2 839
Чифлика, Троянско ще да имаш предвид  Grinning
Остави тоя Троян. Айде в Трявна февруари? Или 4-5 дни Трявна + 4-5 Троян?
Иначе за Афродита ... 144->услуги Троян->тел. на хотел Афродита  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 8 769
Ами не знам нищо в Трявна? Некви идеи? Навитак съм много, с още едни луди с две дяца...никак няма да ни е зУе! Mr. Green
Да, точно за февруари се гласим, след рд на "каката". Някъде след 05-то число. Още нямаме точно определена дата.
ДАвай, давай идеееееииииии... smile3508

# 3
# 4
  • Мнения: 6 314
Ние сме ходили във вила Колор  и сме много доволни.

# 5
  • Мнения: 1 383
Остави го това Шипково! Пълна мизерия! Там на вила викат мухлясала стая с външен вмирисан кенеф, извинете за откровеността.
Чифлика бива, ето телефона на една хубава вила, поне такава беше преди 2-3 години : 069613 257, 0888691136 Христо Петров. А басейни има само към хотелите и общия. Хотелите - Дива и Блян ти ги препоръчвам горещо, имам телефони.

# 6
  • Мнения: 8 769
Ели, благодаря, ще ги погледна, но ми се искаше да прочета повече отзиви от хора, посетили вече местата. Явно от 13 000 регистрирани във форума само двама-трима могат да се похвалят спътешествие до тези места? Thinking Странно ми се вижда...но както и да е.
Благодаря на Мамма и Цвети7. Hug

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Аурелия, ние лятото ходихме в Шипково, но на хотел. Мнението ми е същото като на tsveti7. На външен вид повечето вили не изглеждаха добре. Басейн има само общ и в хотелите (за гости на хотела). Бяхме в х-л Йоанна, не знам дали другите хотели имат басейни. Личи си, че общия басейн е на Н-години и само е боядисан в синьо.

# 8
  • Мнения: 8 769
Благодаря ти,Ели, за информацията. Явно ще се отказвам от Шипково... Confused

# 9
  • Мнения: 463
И ние сме ходили във вила Колор, но беше през лятото. Доволни сме, определено! Има страхотен двор и за деца е супер.
Все си мисля, обаче, че през зимата хотел е по-удачния вариант.
А в Трявна също е много хубаво, но ако решите да ходите в тази посока, препоръчвам да отседнете в с.Боженци. Там атмосферата е просто неповторима!

# 10
  • Мнения: 8 769
Ив, благодаря ти за информацията! Hug
Все още нищо не сме решили, двуумим се...Да, Дива ни пусна мухата и за Трявна...ще я обмислим. А Боженци е вълшебно място, така е, но вече сме ходили там няколко пъти. Искаме да разнообразим. Wink

# 11
  • Мнения: 2 839
Аз пък не знам защо, ама колкото пъти съм ходила в Боженци, винаги се чувствам много подтисната. Не сме оставали за спане никога, само за хапване и пииване на обед.

# 12
  • Мнения: 5 622

 За съжаление не мога да помогна на този етап, понеже живот и здраве сме  запланували ходене към този крак лятото. Иска ми се да посетим Чифлика,Рибарица, Априлци.....

Ако ходите вие, ще чакам да се включиш с отзиви след това!  Hug

# 13
  • Мнения: 404
Октомви месец ходихме  тук . Това е близо до Орешака и Троянския манастир. Много останахме доволни от домакините и топлотата, с която ни посрещнаха.
Иначе в Чифлик сме отсядали в хотел Веника. Също много добро място. Има и басейн с минерална вода и по това време също ще може да се ползва, а ресторанта към него е направо божествен.

# 14
  • Мнения: 5 622
Октомви месец ходихме  тук . Това е близо до Орешака и Троянския манастир. Много останахме доволни от домакините и топлотата, с която ни посрещнаха.
Иначе в Чифлик сме отсядали в хотел Веника. Също много добро място. Има и басейн с минерална вода и по това време също ще може да се ползва, а ресторанта към него е направо божествен.

Колебаем се между Веника и хотел Дива. КОй да изберем? Има ли някой впечатления и от двата за да може да направи сравнение?

Общи условия

Активация на акаунт