abort

  • 2 211
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Момичета имала ли е някоя от вас мъртво раждане ?

# 1
  • Мнения: 4 068
Клинка,мъртво раждане или спонтанен аборт имаш предвид?
И в кои месеци по-точно те интересува?

# 2
Имам впредвид пети месец

# 3
  • Мнения: 2 489
Защо задаваш този въпрос? Какво те интересува конкретно? И тук едва ли ще могат да ти отговорят.

# 4
  • Мнения: 4 068
Мила аз имам аборт в средата на 4-ти месец.Ако нещо те интересува и мога да ти бъда полезна-питай.
Ще ме извиниш,че ще ти отговоря чак довечера,но сега тръгвам на работа и няма да имам време.
Все пак ако решиш-питай,аз съм насреща.

# 5
Аз също направих аборт в средата на 4 месец.
Ще ти кажа всичко, което знам.

# 6
CaraBella, къде се изгуби мила?
Съжалявам за това което ти се е случило. Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 489
Добре ще можете ли тогава да ни отговорите за причините?
Аз питам, защото и при мен нещата са по-сложни? Разбира се, ако не ви натоварва излишно...

Благодаря

# 8
Krisi, тук съм миличка, но много нови мами има напоследък и не ми се иска да разказвам драми и трагедии. Иначе чета много подробно всички теми и много се радвам за всички видели двете чертички.[/b]

# 9
sunny_zt, кои причини те интересуват по-точно? Защото за всеки аборт има различна причина.

# 10
  • Мнения: 2 489
Може би си права, не знам дали е хубаво да натоварваме наистина всички с тези неща.
Ако ти се пише - пиши ми на лични!
Притесненията при мен идват поради няколко причини - лекувах се доста години от стерилитет, с един яйчник, който не поризвежда достатъчно прогестерон, СПЯ, при който абортите са около 40 %. /Може би става въпрос за по-ранна бременност/, но истината е, че за мен няма спокоствие!

# 11
  • Мнения: 506
Калинка,аз също съм имала аборт в 5ти месец,както и в 4ти и в 3ти.
Досега като причина никoй нищо не можа да ми каже,а съм ходила къде ли не.
Все пак ако мога с нещо да ти помогна...

# 12
  • Мнения: 7 718
Аз бих искала да знам причините, които предизвикват спонтанните аборти. Мисля, че от разказите на тези, които са ги преживели  може да се научи нещо...

# 13
Благодаря на всички които отговориха на темата Teddi,Carabella и останалите момичета бихте ли си написали e-mail защото не мога да изпращам лични съобщения.Моят е :
carina7_2@yahoo.com

# 14
  • Мнения: 506
Моят е-мейл е teodora_popova@hotmail.com
Можеш да ми пишеш когато поискаш[/b]

# 15
calinka 1, не можеш да изпращаш лични съобщения, защото не си се регистрирала. Така или иначе  ето ти е-mail NixiPixi1977@hotmail.com.

Общи условия

Активация на акаунт