Спамо-чат за добро утро :) (12.11-18.11)

  • 5 297
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 735
Нелка, кога успя да ме прочетеш за пощальона. Опасна си! Hug
Стегнах се аз, стоя и го чакам, че да оплакна очите... Joy

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Много станаха тези, които ми липсват в този спам  Mr. Green виесизнаетекоисте, явете се скоро, да не се разправяме по други начини  Sunglasses Mr. Green

Имам и аз едно посещение при лекар след малко, стискайте палци да мине добре /не е за бременността, с друго е свързано/.

Като се върна да намеря весели неща за четене Naughty и да са много  Mr. Green
Ако ли не - няма да ви чета  Crossing Arms Joy

Усмихнат и спокоен ден  Hug

# 17
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Мон, бързо оправяне на детенце! Те така растат - често се разболяват, но да има минаване. Hug

Славенче, от какво така ти се е възпалило? И защо реши, че си за хирург, като още не си отишла на лекар. Не се самонавивай, кураж и ще видиш, че бързо ще мине. Hug

Изчезвам по задачи! Бааай! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 735
Бел, мастит съм направила. Тук личния дава направление за хирург. Мамолози нямаме. Най-вероятно и АБ ще ми изпише. Ще видим. Вече и Т почнах да вдигам. Дано е по-леко! Praynig Peace

# 19
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Дано се размине бързо, Славенче! Hug Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
От мен един бърз запис, че днес се разкъсвам между няколко срещи.

Гуш за всички, ще наваксвам с четенето по-късно.

 Hug Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
И да споделя, че сестрите ми, майка ми и мъжът ми ми бяха организирали невероятна изненада. Подариха ми нещо, което много исках, но което сама никога нямаше да си купя. Heart Eyes Организирали са се помежду си, наговорили са се и на рождения ден на сестра ми получих изненада и аз.  Heart Eyes

Плаках от учудване и от щастие, не си спомням от кога не съм плакала така от радост. Не само заради подаръка, но и заради целия жест, измислената организация, тайната и всичко.  Simple Smile

На всички пожелавам такива емоции, не се забравят и са рядкост.  Heart Eyes

Бягам, до после.

# 22
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  НимHug!

 Как сте всички? Аз се прибрах, но минавам набързо.

  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 735
МАлкия иска да играе на компа и не мога да стоя.  Минавам само да се отчета. Изписаха ми АБ, но не бързам за сега с купуването. Ще видим утре как ще съм. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър вечер!

Наздраве! beer  За здравето на всички вас.

Днес имах тежък ден, много тежка среща, в която трябваше да отстоявам разни неща. Хубавото е, че повечето неща си ги отстоях.  Simple Smile  Накрая получих и негласно признание - уж бях на срещата само информативно, пък я изнесох цялата на гърба си.

После тичах до педиатърката за лекарствата на Симона, по задачи, ей сега се прибирам у дома скапана. Слагам масата и се размазвам.

 Whistling

# 25
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
                                                   Добро утро!


 

 Хубав ден, мацки!  Hug Heart Eyes

# 26
  • Козлодуй
  • Мнения: 749
Добро утро Hug Heart Eyes
Бързо оздравяване на всички болнички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Mr. Green
Каква Т е опасна при бременност?
Знам, че след 37,5-37,8  трябва да се вземат мерки, но не помня точно как беше. От снощи съм с 37,4 аз, повръщане и т.н. всички екстри от вируса на детето  Tired
Няма да мрънкам и да ви надувам главите, само за Т исках да питам.

И спокоен ден  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ако Бубс чете, да я попитам: Защо лентичката ми с календар на бременността е изчезнала сама?  Crossing Arms Или само аз не я виждам Thinking

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И къде сте всички всъщност  Crazy?

Отивам да се тръшвам в леглото, доскоро  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт