«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќабори
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 726 отговора

—офи€

ћнени€: 856
ƒобро утро момичета! »зчезнахте всички, а само “ини има оправдание да го прави. ¬ече почвам да се притесн€мам, че след като вид€хте снимките във ‘ейса на зет€ така сте се потресли, че се изгубихте!
’айде една закусчица от мен, да имате имунитет в това грипозно време:

ѕри€тен ден на всички ви!
÷итирай

при  арлсон,който живее на покрива

ћнени€: 2 918
ƒобро утро, любими !  Love ѕожелавам ви усмихнат и успешен петък, а през почивните дни, ей така да сте ! Wink

јз тези дни н€мам време да се обърна, толкова задачи ми се струпаха, че .... “ака е, като миткам напред - назад ! Mr. Green ¬ ср€да, с моите деца и семействата им, празнувахме ƒен€т на ’ристи€нското семейство ! Ѕеше страхотна вечер, всички много се забавл€ваха, останаха много доволни от инииативата ни и искат пак . Laughing » понеже б€ха много послушни, сме им обещали едно събиране само възрастните, че да можем да си чуем и приказката. Wink »наче, те изобщо не очакваха какво ще им се случва и б€ха много при€тно изненадани от дейността, ко€то б€хме предвидили - правиха заедно с децата ароматизатори от портокал, карамфил и канела . Ќ€ма да ви казвам как ухае още занималн€та ми  CrazyЅ€х подготвила и едни късметчета, които четохме и коментирахме - беше много при€тно и забавно.
ј вечерта празнувахме 86-€т –ƒ на майка ми ! ѕълна програма, дет се вика !
ј и с “ини си драснахме два реда не€ вечер - добре са, щастливи около децата . —таси е много заета, тича по задачи, ама друго си е като знае, че мама и тати са наблизо. ¬ четвъртъка би тр€бвало да е минало напиването на зет€,  Wink ще чакаме “ини да сподели как е минал купона !  Laughing
’айде, че много се разписах, а имам работа за цели€ китайски народ !  ooooh!
÷унем ви по домова книга и б€гам !  Love Hug Love
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 413
ƒобро утро и от мене!
√оспожата, честит рожден ден на майка ти! ѕожелавам и здраве  bouquet
ћари€нка, ако съм вид€ла  правилни€ човек - хубаво момче. ƒа се разбират децата, ние ще си мълчим.
јбет, вчера 2 пъти б€х из тво€ район, ама като не знам точно къде работиш...
’одих 2 пъти до ћетро, отходих си за ц€лото му съществуване. “и€ дни чакам и друго ходене до там.
¬ отпуска съм от ср€да и търча насам-натам по задачки. Ќали всички държавни институции работ€т когато и аз. ƒнес имам среща с  ј“ - да видим дали ще свърша работа или ще си вземам после и неплатена. јни ни удостои с присъствие едната вечер, но снощи пак изчезна при …орито. ƒнес след титаничната битка с  ј“ ще ходим да и купувам ботуши. ƒано не избере н€кои с 15 см. остър ток.
ƒруго интересно н€ма, а и гледам да не пиша все аз, да досаждам с битовизми.
÷итирай

јйше,  Hug благодар€ ти !  bouquet ƒай Ѕоже да е жива и здрава ! Praynig
ћай само аз не съм вид€ла кандидат - зет€  ( какъв зет, бе хора, н€ма така лесно да си дадем момето, € ! Naughty) , отивам да търс€ снимките във фейса !
÷итирай

ћнени€: 510
ѕривет!  ooooh!

√оспожата, честит рожден ден на тво€та майчица! ћного много здраве й жела€! ’убаво е, че сте се събрали ц€лото семейство и сте отпразнували ден€ на христи€нското семейство. Ќие също си го отбел€захме и даже б€х изненадана с букет цвет€ от мо€та половинка, много ме трогна. «а тези портокали и аз б€х срещала н€къде и даже се каних да ги прав€, защото ми изглеждаше доста сполучлива иде€. ўе се поразров€ из нета да разпечатам всичко как точно се прави. ћисл€ че ако го сложим пред климатика ще е много добре.

Ќа всички жела€ много хубави и уютни почивни дни!

ѕѕ Ќамерих сайта за "портокалови€ ароматизатор" и ви го поствам http://krokotak.com/2009/11/s-vkus-na-portokal-i-kanela/
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 405
ћили дружки  Hug Hug Hug
Ќ€мам време нито да чета,нита да пиша.ќт месец фърча по организаци€та на една благотворителна инициатива.Ќаправо.... Mr. Green луднала съм........
√ол€мото момче ме изненада на р.д.
ѕристигна вечерта в 10.часа.Ѕ€х щастлива,ама е болен пак,както при вс€ко идване.¬одих го един цал ден по специалисти.Ќе стига,че е на антибиотик,ами и инжекции му изписаха.“ой най-очаквано припадна още на първата.» 40 мин.свест€ване ми дойде множко.ѕосле едвам го качих в калата да го закарам до в къщи.јма сега е по-добре,€вно,щото р€дко го виждам.¬ ср€д€ вучурт€ си легнахме към 23,30 той беше на компа.—утринта в 6 малки€ влезе с гръм и тр€сък при нас да ни уведоми,че Ѕј“ ќ ћ” √ќ Ќяћј.ќбадих му се в 9 сутринта и каза,че е на гости ама сп€л и след малко ще се прибере.ќказа се,че е при н€ко€ —Ќ≈∆јЌ ј.ƒаже беше доволен,че в центъра е ниско и имало вода!!!!!!ѕък ние сме на най-високото м€сто в града и режима ни мори €ко!
»наче съм под емоциите на инициативата ,ко€то организирам.
ўе кача линк на миналогодишната инициатива.“огава правих за домовете в града и региона.—ега е за хората с увреждани€ в града.јма много хора беее....
http://www.facebook.com/photo.php?v=317721891590085

Ќад€вам се да ме подкрепите морално!!!!!!!!!
÷итирай

ƒобро утро, любими !  Love ѕожелавам ви спокойна и усмихната събота !  Hug

—амо в —ъбота н€ма да бързам.
“оз живот и без мен си тече...
» проблеми на възел завързани
нека друг вместо мен разплете...
ƒнес е ден за любов. » за птици.
» за още милиарди неща,
дето носим в душите Ц искрици,
но пропускаме н€как в света...
ƒнес е ден, в който прав€ магии,
от онези Ц които мълчат.
ўе засаждам цвет€ във саксии,
и ще чакам до т€х Ц да растат.
ƒнес е ден за лет€щи небета.
¬сичко в —ъбота май е възможно.
» зап€ла песента на сърцето си,
ц€ла обич ще съм. Ќеотложно.
¬сичко друго Ц търпи на отлагане.
ƒа не чувам забързани стъпки!
“оз живот не е вечно надб€гване.
“ой е миг. “ишина. » прегръдка.

автор ћира ƒойчинова-irini

„≈—“»“ »ћ≈Ќ ƒ≈Ќ Ќј ¬—»„ »  ј“≈“ј » Ќј…- ћЌќ√ќ Ќј ЋёЅ»ћќ“ќ ћ»  ј“≈Ќ÷≈, ћј… ј“ј Ќј Ѕ≈“» ! ѕќ∆≈Ћј¬јћ » «ƒ–ј¬≈ » ƒј «јѕј«» «ј¬»Ќј√» ”—ћ»¬ ј“ј » ћЋјƒ≈∆ »я —» ƒ”’ ! ¬≈—≈Ћ ѕ–ј«Ќ»  » Ќј«ƒ–ј¬≈ !

÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 413
ƒобър ден!
„естит рожден ден на всички  атета, който ги има в семейството.
— най-добри пожелани€ за  атето на јбет - да е жива и здрава, да гледат правнуци с д€до.  bouquet
јз и вчера продължих с маратона из държ. институции - борих се с  ј“. —хватката приключи в мо€ полза.  јни имаше почивен ден и ходихме за ботуши. ј пазаруването с не€ е много бавно, с ходене и оглеждане. —лед като обиколи ћќЋ —ердика накра€ взехме ботуши от ћладост. — ниска, удобна подметка, високи, евтини - 38 лв. ѕосле влезе в друг магазин и започна да мери панталони - 8 чифта.  Shocked Ќакра€ купихме само 1, но летен. ѕомърморах си профилактично и платих.
ѕосле - пак газ до ћетро. –азбра, че временно имам карта и пожела да го разгледа. ќбиколихме го, имаше доста дегустации та си хапнахме и пийнахме. накра€ си тръгна за при …ори. јз едвам се прибрах от болки в краката.
ƒнес пък б€хме на гробища - 4 год. на майката на ѕламен. ƒобре, че с кола и не се изморих много.
–ичко, сега ще разгледам какво правите във ‘Ѕ.

÷итирай

ћнени€: 178
–еплика към съботното настроение на gospojata / gospojata, мноого ми липсваше/, с една любима ћари€ ƒонева
¬анили€.  анела. ора от портокал.
ћирише на недел€.
ƒо късно си сто€л
и се събуждаш бавно.
 афето е разкошно.
ƒен€т потегл€ плавно.
 акво ти тр€бва още?
Ri4ko, гол€м боец си Peace
÷итирай

ƒобро утро, любими !  Love ѕожелавам ви недел€та на pergola Love от ц€лото си сърце - топла, ухаеща на гре€но вино и уют !  Hug » бавна, нежна , мързелива даже ....

Ќедел€

¬ недел€ ми харесва тишината ти.
—ветът е сънен Ц още му се спи...
ќт утре ще се втурне в необ€та,
но има време. » му се мълчи...
» гледай как леглото става лодка,
завивките са пухкави вълни,
възглавницата Ц белоснежен облак,
в недел€ имат време за мечти...
Ќебето ми разлиства птица Ц книга,
и звездни букви в ста€та вал€т...
Ќедел€ е! » имам два Ц три мига
за теб и мен, да си измисл€ св€т...
¬ такива дни дори ми се лети.
» н€ма кой да каже, че съм луда.
≈дна недел€ Ц време да мълчим.
¬ъв вс€ка тишина се ражда чудо...

~ irini

÷итирай

Ri4ko, гол€м боец си Peace

Ѕраво и то мен !  bouquet ¬ид€х във фейса клипчето, радвам се, че все още има хора, които съпрежив€ват чуждата болка и страдание . јз се стара€ да уча децата от малки да бъдат съпричастни, да бъдат състрадателни и добри- правим една  оледна работилница и събираме много дрехи и играчки за един дом за деца, лишени от родителска грижа. ћного е емоционално и вълнуващо за т€х, за възрастните - също, мисл€, че и тук съм сподел€ла снимки .»ска ми се да не е само по  оледа и ¬еликден, да не  е само компанийна тази загриженост, но и това е нещо ! ”спех от все сърце !
» понеже стана дума за  оледа, за  оледните ни желани€ и надежди, ето нещо, което вчера ме хвана за гърлото !  Peace

упи ми за  оледа

упи ми за  оледа ново сърце,
че старото вече е сдало багажа -
не трепва, не чувства и вече не ще,
дори и на мене, две думи да каже.

Ћежи и не мръдва - същински мъртвец.
» никаква болка, и никакъв трепет...
Ќав€рно убих го мо€ врабец -
от толкова чувства си го повредих.

упи ми за  оледа кошче с мечти -
купчинка от мохерни цветни кълбета.
ƒа имам с какво, когато вали,
да кърп€ и да си наплитам небето.

Ќе искам големи - не са ми по ръст
(джудже си останах дори във мечтите).
ћечти за човече по-малко от пръст,
което на по-невъзможни налита.

упи ми за  оледа още живот,
че този кроих го погрешно - не стигна.
¬се мислех, че имам от него, а то...
Ќадникна и свърши преди да премигна.

упи ми за  оледа тези неща.
Ќали ме попита какво да ми купиш?
ƒа, знам, че е трудно, но тези избрах.
Ќали не очакваш да ревна за кукла?

автор –адост ƒаскалова
÷итирай

софи€

ћнени€: 2 030
 Hug-за ri4ko
 Hug-за pergola
 Hug-за gospojata
÷итирай

—офи€

ћнени€: 856
Ѕраво на –ичко, браво на √оспожата и браво на всички останали, които помагат на нуждаещите се!
÷итирай

ћнени€: 2 533
ћомичета върнахме се, утре ще ви изчета и ще ви пиша и за нашите емоции покрай детето Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 574
«дравейте, момичета  Hug
ћного сте изписали, все хубави работи, толкова топло и уютно е било в темата. јз изчезнах за малко, ама се борих с грипа. ћного б€х зле. —амо от леглото до бан€та и обратно. ¬се още не съм се оправила, но все пак съм на крака и дори на работа.
јйше, по този повод н€маше как да се видим като си идвала по наши€ край. Ќо, ако си ходила до ћетра си била доста далеч от мен  Laughing
Ѕлагодар€ за поздравите към  атето. ƒнес и предадох и т€ беше много щастлива. Ѕлагодари ви от сърце.
√оспожо, да ти е жива и здрава майчицата. ƒа те радва, да те слуша и да се обичате  bouquet
–ичко, приеми моите възторзи от това, което правиш  Hug
“ини, добре дошла. „акаме да ни разказваш.

ћомичета, остав€м ви, имам да наваксвам. ’убав ден от мен и целувки  Hug
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 726 отговора