За пюрето от шипки

  • 6 527
  • 15
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 94
Здравейте майчета!
Бих искала да ви попитам знаете ли как действа пюрето от шипки на стомахчето?На Хип има едно,което е с ябълки и ориз и пише,че действа разхлабващо.Значи ли това,че чистото шипково и то разхлабва?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
С пюрето от шипки миналата седмица  си вкарах голям автогол.Явно дразни много стомашната лигавица,отделно бебка получи такъв обрив на дупето,че три дни само я киснах в отвара от лайка и мазах дупето с хума.Според мен,ако ти трябва нещо разхлабващо по-добре е круша.Власинките от шипката дразнят стомахчето.

# 2
  • Мнения: 1 427
Аз знам , че шипката запича newsm78Бях купила едно още като започнах да захранвам, но понеже все бяхме запечени и си мислех , че няма да му дойде реда.но тези дни го дадох и не ни подейства много запичащо.Явно си е до организъм.

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз знам че шипката запича

# 4
  • Мнения: 3 356
Аз не видях промяна.Акаше си като всеки друг път.Ама много петносва това пюре.След ядене няма изпиране.

# 5
  • Мнения: 302
Давала съм шипки с ябълка на Ам ам. Не е имало проблем.

# 6
  • Мнения: 81
Здравейте майчета! Аз също знам,че шипките действат запичащо а пък и в комбинация с ориз и ябълки със-100%

# 7
  • Мнения: 516
Аз също съм давала и давам но не виждам промяна, но със сигурност шипката - запича!!!

# 8
  • Мнения: 390
Аз също съм давала и давам но не виждам промяна, но със сигурност шипката - запича!!!

 thumbsup

# 9
  • Мнения: 680
разхлабва,имахме стра6ни болки в корема.

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Шипката запича, както и банана при някои деца.
Разхлабват крушата и тиквата, но ги давайте в комбинация с ябълка, защото са доста силни. На Габи веднага започваше да и къркори коремчето и почваше страшен рев.

# 11
  • Мнения: 1 410
Шипка съм давала само в комбинация с нещо друго. Не повлия по никакъв начин.

# 12
  • Мнения: 529
Пробвахме ябълка+шипка на Ам-ам и много го хареса малкият. Ние по принцип не сме много редовни с акането, но не забелязах промяна в това отношение. ДАрко има чувствителен стомах, но шипката не го подразни и освен това шипката има много Витамин С

# 13
  • Мнения: 2 271
Значи ли това,че чистото шипково и то разхлабва?

Не! NaughtyНапротив шипката запича!Дори я препоръчват при разхлабен "стомах"!

# 14
  • софия
  • Мнения: 94
Благодаря на всички за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт