След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 123

  • 22 461
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • Мнения: 326
http://www.wat.tv/video/ecevit-ahu-skyfall-5ctu3_4rehn_.html?fb_action_ids=300031870103348&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22300031870103348%22%3A102024969964425}&action_type_map={%22300031870103348%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]&code=AQA-Q7PKfN522CLRXzWEAKVUTeVMFN-ufjHCGrayTBxEsrxpUg92DH0Nbg8XkZK6i2z2pFQWagYcqYVzMVSZ1GqlGqBC09D9tzcVbJxZF2EJWjCERFOGkj-_nlaXMoYzAzShWrUfIrVO5TWhk97SIWTbXIf14yWWqf_tlj1FwuwV7A46a9p3kf5iHJmDnjSEFqiEf6_coSeOIQ4CkpfmsURc#_=_[/video]

Има ли някой,който е пропуснал да гласува в тази анкета? Мурат е вече на трето място след Г-н КВФ и Киво! Crossing Arms
http://sosyalmedya.cc/magazin/anket/2012-en-iyi-erkek-oyunculari-anket/

# 557
# 558
# 559
# 560
# 561
# 562
# 563
  • Мнения: 8 717
Привет на всички!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Няма да ви изброявам, вие си знаете кои са обичайните заподозрени в трайна злоупотреба с опиати, наречени ЛиН, Мурат, Нургюл и техните производни  Joy Joy Joy

Тони, тук съм и с удоволствие чета забавните ви постове, гледам картинки и клипчета, но така съм затънала в тръстиката, а и тези дни поех още една допълнителна задачка, та освен 3-те часа в денонощието, в които спя, през останалото време все съм на педал и не ми остава време да пиша.  А и Мамата тези дни много трудно ми зарежда, постоянно ме изхвърля, вчера се опитах да публикувам 5 пъти един пост безуспешно и накрая се отказах, защото не ми останаха нито нерви, нито време. Сега ще видим с този дали ще успея   Mr. Green

Приятен и усмихнат ден на всички!  Grinning Heart Eyes Grinning Heart Eyes

По едно чайче в приятна компания, че днес времето е доста отвратително, поне при мен












# 564
# 565
  • Мнения: 17
Добро утро Линки любимки. Хрисе, взех си от кафенцето за колажите какво да кажа джанъм уникат, страхотни, невероятни  smile3525
Малчо, потанцувах си рано, рано много го харесвам Патрик жалко че си отиде без време от този свят за клипчетата   bouquet. Аз отивам в реала да си пийна кафенце до скоро сладурки  love001

# 566
  • Мнения: 2 554
  
   Тони,  Hug много рано ни раздвижи с тези танци, къз! Joy Joy Joy

   Алекс!  Hug Радвам се, че минаваш от тук.Твоята тръстика после ще е радост за нашите очи и уши.   bouquet  Heart Eyes

   Пепи,  Hug Да ти е сладко кафенцето!  Heart Eyes

  Голямо блато и огромни плаващи пясъци е тоя ЛиН. hahaha hahaha Няма излизане от там, но като гледам и надежда няма това да се случи. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy




 

# 567
# 568
  • Мнения: 326
От фейса на Мурат:
Güzel mesajlarınız için teşekkürler.
Нашето момче благодари за хубавите съобщения,които са му изпратени! Hug

Хриси,аз  смятам,че няма нужда да се опитваме да излезем от блатото! Направо предлагам да си напишем едно мото на влизане в темата:"Надежда всяка тука оставете!" обаче с послеслов-надежда за излизане от блатото!!! Joy Joy Joy

# 569
  • Мнения: 8 717
Хриси, големи красоти твориш!  Hug Hug Hug Радвам се, че така си се запалила по колажите, че да ни красиш страничките с нашите красавци!  Heart Eyes

Тони, ако сложим такъв надпис, ще стряскаме новожелаещите да разберат що е това ЛиН  Joy По-добре да не знаят какво ги чака  Grinning И ти смело и безотговорно се потопи в тази магия, а сега не можеш да се откъснеш нали?  Joy Joy Joy

След последния трейлър, надеждата за романтика и при мълчаливците се възроди, дано нашите нежни души най-после да получат награда!












Общи условия

Активация на акаунт