«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
570-584 от 744 отговора

там,където сърцето ме е отвело.... :)

ћнени€: 179
јлекс,изобщо не ми пречи! “ова си е любов за ц€л живот! Hug

—крит текст :
ќхо,виждам “анчето на балкона! Peace
« ѕоследна редакци€: ср, 21 ное 2012, 11:28 от __Malcho__ »
÷итирай

Ѕ√

ћнени€: 62
Eхо-о-о-о - здравейте!
 еий - страхотна си - мълниеносна реакци€ с химновото клипче!

— неочаквано подреждане за мен се оказа класаци€ за най-любим сериал ,ко€то са направили комшиите ни.≈то че за сетен път си проличава колко сме различни по народопсихологи€.
Ќо съм щастлива за признанието,което са получили сериалите с участието на Ќургюл,въпреки че са правени доста отдавна,€вно нещата,които отраз€ват вълнуват и да днес съседите ни.
—крит текст :
јма къде е "световно известни€т" ни сериал  newsm78:mrgreen:¬ъх - каква беда ooooh!Ќе са го даже отразили комшииките - а-а-а-а Naughty ще ги пратим на н€кои фенове в н€кои сайтове да им проскубат перушинката Mr. Green
≈ този колаж много ме кефи Peace и ако имаме късмет,както и двамата са със прекратени участи€ - да започнат нещо ново и стойностно ще бъде чок гюзел сюрприз! 35 35 35
јма готин пич си е ƒжаско - € как е нацупил устенца hahaha
÷итирай

ƒиме,
—крит текст :
н€ма нужда да им го пращаме,мила! “е както са на посто€нна стража в нашата тема,сигурно зна€т и вече си скуб€т перушините ! јма такъв е живота! »ма един лаф:»ху,иху,...па накра€ тихо! че и т€хната работа същата! 35 35 35 35
Ќие поне виждаме реално нещата! Peace  

borovinka123 (+ 4 —крит/и) и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
« ѕоследна редакци€: ср, 21 ное 2012, 13:31 от __Malcho__ »
÷итирай

÷итирай

ћнени€: 4 198
«абравих нещо одеве

„естит ƒен на христи€нското семейство! ћного здраве, любов, топлина, уют и късмет да има в семействата ви! Love Hug Love Hug Love Hug

ƒими, привет!  Hug Ќе можем да се засечем напоследък в темата  Very Happy »зучихте ли буквичките вече, или още сте на точки и чертички  35 35 35

Ќе знам откъде се по€виха толкова много колажи във фейса напоследък на Ќургюл и ƒжансел, но и на мен ми харесват като двойка. ƒа не би и негови€т сериал да е спр€н?  newsm78 јз не съм в час, но той направи ли поне десетина серии  newsm78

ƒано поне мълчаливците да продължават, че иначе ще останем пак само на стари картинки и клипчета  Mr. Green

÷итирай

Play Thumb

÷итирай

Play Thumb

÷итирай

Play Thumb

÷итирай

Play Thumb

÷итирай

Ѕ√

“оничкаlove001 а за другото newsm09 smile3508
јлекс Hug - привет миличка! ”чим и пишем усилено,но числата са ни по на мерак!
¬ече сричаме и четем по мъничко.јз обучавам по старата система - с едни прозорчета,пластмасови пръчици и т.н.ƒа не прав€ спам ,  Crossing Arms ама си е чок зор! ooooh!
ƒжансел приключи до 13-ти епизод - "Ћош /и€ си/ път" - излъчен е и толкоз!¬ече е без мустак,но се говори,че щ€л да прави и той авторски филм - дали наистина н€ма да си партнират с Ќургюл в игрален филм
≈ тогава ще призна€ всички ви за супер екстрасенси /»велина пасти да руча/

ƒнес целунете всеки от семейството си,не забрав€йте да кажете,че ги обичате,защото може утре да бъде късно и да съжал€вате!
јз пък сабах сабах направих нещо такова,ама по-малка 35
—крит текст :
÷итирай

ћнени€: 846
ѕривет сладурки  wavey wavey wavey

’риси въпреки ангажиментите си пак ни е сервирала кафенцето в любимата чашка  newsm53 гарнирано с нови неверо€тни колажи  newsm51 smile3501 а с “они Hug Love много добре са се погрижили и за доброто ни настроение с прекрасните клипчета  bouquet  bouquet  bouquet
 ≈»»  Hug dai4e  Hug ћного ¬и благодар€ за колажите на Ќуриш и ƒжансел ,ще се радвам да си гледам пак нашата красива Ќуриш без значение кой ще е екранни€ и партньор,може би ако снемата с ƒжансел,ще ги харесам със сигурност,то и насто€щи€ мустакатко отначало не ми харесваше ама след една ,две серии вече с кеф си го гледах  bowuu bowuu
—лед този фрагман Ќе знам дали да се радвам за јху и ≈джи  newsm78 newsm78 newsm78 дано,дано  Praynig Praynig Praynig всичко се оправи и нови€ Ѕатко ни внесе макар и малко романтика с ћуратовите специалитети ,погледи ,ласки,цуни гуни  bowuu bowuu bowuu

≈»»  Hug Love “анче  Hug Love ’риси  Hug Loveјлекс  Hug Love —онечка  Hug Love –умка  Hug Love “они  Hug Love ƒимич  Hug Love ≈ничка  Hug Love ѕепи  Hug Love
„естит ƒен на христи€нското семейство!
ѕожелавам ви топлината, любовта, обичта и разбирателството
никога да не напускат семействата ви!
—крит текст :
—емейното ходене на черква на този ден символизира влизането на тригодишната ћари€ в храма и напомн€ на бащи и майки за духовните им задължени€ към децата. —лед това семейството се събира около масата на чаша вино, топла пита и вкусна гозба. „естват освен празника и здравата връзка помежду си. ћасата се остав€ла неразтребена, за да дойде Ѕогородица през нощта, да си хапне и да благослови дома.

ѕо времето на ¬ъведение Ѕогородично народът ни гадаел какво ще е то през ц€лата следваща година. јко е топло и слънчево - зимата ще е люта, л€тото ще е сухо, а плодородието слабо. јко вали дъжд или сн€г, зимата ще е снежна, л€тото - дъждовно, а реколтата - богата.

« ѕоследна редакци€: ср, 21 ное 2012, 14:05 от —вет_¬ј–Ќј »
÷итирай

ћнени€: 3 038
«дравейте ЋиЌки сладурки  Hug Hug Hug
„естит ƒен на христи€нското семейство !
’риси Hugмерси за кафенцето  bouquet
“они Hug,јлекс Hug,ƒими Hug
ќще една снимка на ћурат с колата  smile3521

÷итирай

Ѕ√

Ћеле,леле - ул€ли сме се ooooh! ooooh! ooooh! «аблудила се б€х ,че ƒжансел го отраз€ват в една тема,пък то имало друга Crossing Arms » ћурат го"пощим"  в три теми Thinking,че и за  ъванч- същото Sad
—крит текст :
÷итирай

ћнени€: 3 038
—ветле Hug

÷итирай

ћнени€: 846
≈ничка това да не е новото Ѕу на адвокатчето ни  newsm78 newsm78

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
570-584 от 744 отговора