Любители на Котки Тема 68

  • 40 354
  • 749
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 616
И аз изтървах снимките, а съм сигурна че булката е у-ни-кал-на! Честито и дълъг и щастлив семеен живот желая!

Герито, възможно е да е настинка, или инфекция. Минете през вета, ще дадат антибиотик най-вероятно.

# 466
  • Мнения: 4 785
И аз ги изпуснах снимките, жалко  Hug

пп - ahasver, то на мен ми е като вчера, представям си на теб как ти е, доста ще те държи емоцията  Heart Eyes

# 467
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Много ми става мекичко на пръстите след вашите снимки! Heart Eyes Най-близко стоящата до мен котка го отнася. Laughing
Дебна да хвана някоя от моите с  оня молинозавърско-сушин поглед! Laughing

Фея, благодаря за разяснението!  Hug Имам голямо желание да храня мацките със сурови неща и събирам инфо. Миличка днес яде месце, но Женя-не. Танче, при това положение какво правим с предварителния тест. Mr. Green Шегувам се аз, ама съм абсолютна съгласна, че котовете усещат лошото месо.

Бу, Маша щом е яла от гранулите, значи ти е казала какво мисли по въпроса! Wink Поне са вкусни и може да ги пробвам.

Ahasver, честито младоженка! Бъди здрава, влюбена и обичана! Hug

И накрая да се оплача-няма две седмици от последното капане с фронтлайн, а днес видяхме две бълхи на Женя. Crazy Не ги остават на мира разните му паразити и това е. Twisted Evil Утре пък ще давам поредните хапчета по схема за глистите.

# 468
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
ahasver, честито и от мен Hug Видях снимки във фейса, прекрасна булка си. И само да намекна че сър Арчибалд липсва в темата Wink.

Моят мъж още не може да се възстанови от пъпките след като преди 2 седмици ядохме пилешко бяло месо от Градус (алергичен е към антибиотици).
Това ми беше редовен номер когато ядях месо Sick , докато на баща ми не му светна за причината.

Гуш и мач на всички маци. Hug Мечтая си вече за празниците, че моите почти не ги виждам от работа, а така ми се иска да се повъргалям в леглото с нещо плюшено.

# 469
  • Мнения: 1 708
Набързо да споделя една история, която следих от известно време и вече има щастлив завършек  Heart Eyes

Тъжната история на малката сляпа Нинджа трогна много сърца. Но само един човек...

Последна редакция: ср, 05 дек 2012, 14:16 от Palia

# 470
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Бу, Маша щом е яла от гранулите, значи ти е казала какво мисли по въпроса! Wink Поне са вкусни и може да ги пробвам.
Имах предвид, че нямам идея дали помага срещу космите в стомаха Blush предположих, че заради Женя това питаш най-вече.

Историята на Ниня е прекрасна!

# 471
  • Мнения: 4 785
Котешката трева привлича ли с нещо котките? Защото Пикълс (която не е котка по същество  Mr. Green и за мои голям ужас, забравих капака на тоалетната, но това е друга тема) изобщо не я забелязва, а пък държи да унищожи всичко в саксия, но тревата...тц  Thinking

Малката сляпа Нинджа е уникално сладка!!! Радвам се за нея и браво на жената!

# 472
  • Мнения: 154
Брей, моите момчета останали без гранули и не са гладни, но явно са неспокойни от празната паница Laughing. Бекс ходи през 1 минута да проверява, а Сони за по-сигурно стои да купичката и чака вече 10 минути без да мърда. Отиде им по дяволите следобедната дрямка, ще трябва да ходя до магазина, че иначе няма да могат да си дремнат спокойно.
 Котешката трева Бекс я обожава, Сони не я отразява, той обича малцова паста, а Бекс бяга от нея като дявол от тамян  Grinning
Историята за малката Нинджа е страхотна, а тя е такъв бонбон  Heart Eyes

# 473
  • Мнения: 4 116
Брей, моите момчета останали без гранули и не са гладни, но явно са неспокойни от празната паница Laughing. Бекс ходи през 1 минута да проверява, а Сони за по-сигурно стои да купичката и чака вече 10 минути без да мърда. Отиде им по дяволите следобедната дрямка, ще трябва да ходя до магазина, че иначе няма да могат да си дремнат спокойно.


 hahaha    hahaha   hahaha

Аз днес купих от храната на ДМ. Да видим довечера Сушата дали ще я уважи.

# 474
  • Мнения: 10
Здравейте!
Някой има ли Мейн Куун или Норвежка горска котка?
Ако има може ли да опише характера и, да напише дали стават много големи и дали лесно се гледат?
Мослим да си взимаме котка и сме се спряли на тези породи, но може да ми препоръчате и други.. (:

# 475
  • Мнения: 54
Първо, честито на булката, макар, че и аз изпуснах снимките.   bouquet
Второ, Mamma77, като малка имахме Норвежка Горска Котка. Беше много спокойна, стана сравнително голяма, с пухкава и мека, лъскава козина. Била съм дете, и никога не ме е закачала.  Naughty Една нощ избяга, на другата сутрин мяучеше пред апартамента. Смея да твърда, че беше умна и вярна животинка. Много си я обичах.
Трето, само ние ли използвам от другия тип тоалетна, силикон май се води?  Thinking
и последно, искам и аз група на котаранки в Фейсбук!  Heart Eyes

# 476
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
И моята Маша е със силикон последните 2 месеца. По-доволна съм. Хвърлям в тоалетната акото, въпреки че не съм съгласна, че силиконът се бил разграждал, както ми казаха в зоомагазина.

# 477
  • Мнения: 4 785
Като заговорихме за сватби  мен най ме беше яд, че не можах да намеря Заки да се снимам на сватбата ни, той тогава имаше и рожден ден (на 5 май) Crazy И си бях намислила, че ще си направя малко професионални снимки с него, обаче от цялата олелия се беше покрил...  Confused Смотльо, щяха да станат супер снимки  Crossing Arms

# 478
  • Мнения: 78
Фротнлайн е по-различен от останалите препарати той не отблъсква бълхите и кърлежите ! Когато паразита  е във козината на животното до 24 часа се отравя от препарата и умира може да падне и след 1 седмица зависи ,но  след 24 часа ще е мъртво  Simple Smile Не  трябва да се слагат други препарати , защото активната съставка на Фронтлай е Фипронил и във по-голямо количество може да има нежелани последици .

# 479
  • Мнения: 54
И моята Маша е със силикон последните 2 месеца. По-доволна съм. Хвърлям в тоалетната акото, въпреки че не съм съгласна, че силиконът се бил разграждал, както ми казаха в зоомагазина.
Аз правих експеримент. Разгражда се, но бавно. Като му мия тоалетната с вряла вода, тогава няма никакъв проблем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт