H&M - тема 16

  • 34 311
  • 733
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 656
Да, номерата си отговарят. Имам 6-8, разтеглив е. И да, топчетата се скубят лесно след един момент насетне.  Laughing  

# 391
  • Мнения: 166
Момичета,някоя от вас дали случайно няма от тези:
http://www.hm.com/gb/product/06234?article=06234-F#article=06234-H
Искам да взема за мъжът ,но досега не съм купувала нищо долно мъжко и нямам идея как вървят номерациите. Ако някой има да ми измери,колебая между размер 32 и 33 ..  newsm78

 

# 392
  • Мнения: 386
Marzi Pan, бежавото яке, как е, отговаря ли си на размера и не са ли много фрапиращи тези жълти ципове?  Hug

Якето се оказа много приятно, циповете не са така крещящи като на снимките, изобщо не се набиват - аз накити от жълто злато не харесвам и не нося, както и избягвам чанти и всякакви аксесоари с жълт метал, но това не ме дразни, с кеф си го сефтосах. Размерът е по-скоро 6-8 и е късичко, както беше писала Мимита. Аз съм 1,60 и не е фрапантно, като на мацката от снимките ми стои, но като седна ми се открива кръстът. Адски е леко и тънко и ме изненада, че топли. Не става за дълги разходки в люта зима, но няколко пъти вече извеждам кучето с него и за такива кратки излизания не ми е студено (обаче и аз не съм хич зиморничава и поначало не се навличам). Първоначалната цена сигурно не бих дала, но за тази (плюс кодовете) е просто супер, даже сега мисля да поръчам и сиво-зеленото Crazy

Последна редакция: ср, 26 дек 2012, 22:02 от Marzi Pan

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 2 118
Весела Коледа момичета, много здраве, щастие сбъднати мечти и пълни касички Hug

Сигурно сте го обсъдили, но прерових в началото и края на темата и не намерих Simple Smile
Ще ми кажете ли нещо хубаво за тези пуловери?

Имам пуловера в бежаво по скоро е кафяво-бежов, още не съм го носила, облякох го да го пробвам ама много ми боцка и сега се оглеждам за подходяща риза или нещо за отдолу  Rolling Eyes Връхно нося 12, но ако има вълна или мерино взимам 14-16. Тази ми е точно не ми са къси ръкавите Peace

# 394
  • Мнения: 284
освен кодовете от 1 стр има ли други актуални? моля дайте ми една фирма за доставчик, първата за която се сетите Simple Smile
ако има някой от русе, поръчващ, ако иска да ми пише .

# 395
  • Мнения: 685
освен кодовете от 1 стр има ли други актуални? моля дайте ми една фирма за доставчик, първата за която се сетите Simple Smile
ако има някой от русе, поръчващ, ако иска да ми пише .
Тези от 1ва стр действат, аз преди малко пуснах с тях  Peace

# 396
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Имам пуловера в бежаво по скоро е кафяво-бежов, още не съм го носила, облякох го да го пробвам ама много ми боцка и сега се оглеждам за подходяща риза или нещо за отдолу  Rolling Eyes Връхно нося 12, но ако има вълна или мерино взимам 14-16. Тази ми е точно не ми са къси ръкавите Peace
Въх. Аз нося 10-12 за блузи и пуловери - 10 обичайно, ако искам да са ми по-свободни, 12. Другите ми Х&М неща са размер 10, рядко 12, пуловер Х&М с вълна - размер М.
Сега какво, да сменям ли тези пуловери - взех 2 в размер 10-12 - с 14-16 или не  newsm78

# 397
  • София
  • Мнения: 9 517
някой получавал ли е новини от сайта след 21-ви декември? имам една чакаща попръчка и се чудя, дали не са ме отрязали

# 398
  • Мнения: 1 656
Имам обработена поръчка вчера, пусната преди празниците.
Има нова колекция обаче и искам всичко от нея.
Crazy

# 399
  • София
  • Мнения: 6 084
Имам обработена поръчка вчера, пусната преди празниците.
Има нова колекция обаче и искам всичко от нея.
Crazy
Ауу, и аз така.  Crazy


ВЕСЕЛА КОЛЕДА!

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 2 118
Имам пуловера в бежаво по скоро е кафяво-бежов, още не съм го носила, облякох го да го пробвам ама много ми боцка и сега се оглеждам за подходяща риза или нещо за отдолу  Rolling Eyes Връхно нося 12, но ако има вълна или мерино взимам 14-16. Тази ми е точно не ми са къси ръкавите Peace
Въх. Аз нося 10-12 за блузи и пуловери - 10 обичайно, ако искам да са ми по-свободни, 12. Другите ми Х&М неща са размер 10, рядко 12, пуловер Х&М с вълна - размер М.
Сега какво, да сменям ли тези пуловери - взех 2 в размер 10-12 - с 14-16 или не  newsm78

О ХМ и М р-р отговаря на 14-16 от двойните, а 14 пак се води М, 10-12 е S. Аз съм висока 173см. и от тия пуловери с вълна или мерино си взимам 14-16(да не са ми къси ръкавите и дължината), иначе от памучните или акрилните  блузки 12-ка.

# 401
  • Мнения: 386
0307 - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА. ДО 6 ЯНУАРИ. НЯМА ОТСТЪПКА.

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 16:49 от Marzi Pan

# 402
  • Мнения: 108
Блейзърите са много хубави Heart Eyes И какво винаги от нещата, които съм си харесала няма моя размер Mr. Green

# 403
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 390

0307 - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА. ДО 5 ЯНУАРИ. НЯМА ОТСТЪПКА.
  bouquet

Последна редакция: чт, 27 дек 2012, 20:52 от didd

# 404
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
От ХМ и М р-р отговаря на 14-16 от двойните, а 14 пак се води М, 10-12 е S. Аз съм висока 173см. и от тия пуловери с вълна или мерино си взимам 14-16(да не са ми къси ръкавите и дължината), иначе от памучните или акрилните  блузки 12-ка.

И ръста има значение, да. Аз съм исполинските 160 см Laughing
Ще рискувам с 10-12 и ще видим после дали няма да идат в темата за размени...

Общи условия

Активация на акаунт