«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕотребителски групи
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 726 отговора

ѕловдив

ћнени€: 329

1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  11  12  13   14  15   16
17   18    19   20   21

јко се държиш добре,казват,че си фалшив,
ако казваш нещата право в лицето,ставаш арогантен,
ако си въздържан-държал си се като звезда...
»злиза,че каквото и да правиш,все ще те критикуват...
«атова бъди себе си и не се промен€й,
дори това да не е по вкуса на останалите...
“огава,който те цени,ще те намери. Peace
ƒругите ли???...“е да върв€т на майната си!!!!!

«а моите най-добри при€тели

ћомичета мои, към вас се обръщам
и с много любов от сърце ви прегръщам!
Ѕлагодарна на Ѕога съм вс€ка минута,
че вас да ви срещна, молбата е чута!

«нам, не съм лесна, не съм идеална,
пон€кога даже съм доста скандална.
Ќо знам, както знам, че в момента съм жива,
обичате ме такава... и луда и дива!

ћигове в живота на вс€ка ни има,
когато душата е неукротима...
Ќасреща сме всички да бъдем опора
и здраво да хванем на живота декора!

огато е тъжно над мене небето
и пълно е само със болка сърцето,
усмихнати, нежни към мене поглеждате
и мигом със радост и см€х ме зареждате!

¬сички сте силни и борбени, смели,
животът в ръцете си властно сте взели.
ѕокорството знам е за вас непознато,
но с обич и бл€н е сърцето богато!

ј хората мисл€т - жените при€телки
не могат да бъдат на другарство ва€телки...
≈лате ни вижте и в миг замълчете!
„естни и верни като нас вий бъдете!

ўастлива със вас съм, при€телки мои!
Ќе само жени сте, за мен сте герои!
ѕри€тел е не който ти бърше сълзите,
а който не дава да са влажни очите!

ѕќЋ≈«Ќ» —Џ¬≈“»

ј  ƒј —Ћќ∆»ћ —Ќ»ћ ј , ј–“»Ќ ј ¬ ћЌ≈Ќ»≈?
≈“ќ “ќ¬ј ў≈ ¬» ѕќћќ√Ќ≈...  
“” ...    

»Ќ‘ќ–ћј÷»я «ј ЌјћјЋяЌ≈ Ќј —Ќ»ћ »“≈ !

огато искате да побликувате картинка, а т€ е гол€ма,  натискате вмъкни изображение
и на първото [ img]   вътре в него  пишете на ръка height=200
 цифрата може да € промен€те какъвто размер искате да е картинката,  
ето да стане така  [ img height=300]....и картинката се намал€ва автоматично.

Ќе наричай всички ѕри€тели,
а само тези , които нос€т безсъние -
заради теб по очите си,
само тези , които от бързане
към теб забрав€т мечтите си,
само тези , пред които не криеш
колко крехки са в тебе надеждите..
не използвай думите грешно !

огато бур€ завие,
и полепнат тръни на път€,
поогледай се  ќ… го е грижа ?!Е
» кой вместо теб ще пристъпи.
» кой не пуска ръката ти -
дори да н€ма стъпки нататък..
помисли и отсей без остатък !

« ѕоследна редакци€: вт, 18 дек 2012, 09:57 от «»„≈ »
÷итирай

ѕловдив

«дравейте момичета!

“ъй като от утре пак ще изчезвам да работа с дедко ще пусна новата тема за да има къде да се пише.
Ќека да почнем темата с хубав повод и да € завършим  така. bouquet bouquet

¬лизам и да почерп€ за нашето пораснало момиче ¬ики ко€то става на 12год.
ƒа ни е жива и здрава, , нека се сбъднат всичките и мечти и винаги да е така  лъчезарно усмихната!
ќЅ»„јћ≈ “≈ ЅјЅ„≈ ћЌќ√ќ!

÷итирай

ћнени€: 1 472
ѕочнах да пиша в старата тема и докато свърша, чевръстата ни «ичка вече сътворила нова.  Love Ѕлагодар€ ти, мила. ƒано все хубави неща за сподел€не да имаме в не€.

ћики, споко, бе. ћалчо още ти е съвсем мъничък. ѕървите шест месеца (по мои спомени и само за моите деца, де  Twisted Evil ) обикновено б€ха една мъгла от преобуване, кърмене, приспиване.... Ќе усп€вах да се среша, пон€кога не знам дали си измивах и очите, със сигурност не сп€х, похапвах си обаче ( Embarassed Embarassed Embarassed), заради кърмата ( дали само затова Embarassed) .... ѕосле нещата постепенно влизаха в релси. ”регулираха се часовете на хранене, спане и т.н. –азбира се, че съм си гушкала бебетата, аз толкова обичам да имам бебче в ръцете и да си пъхам носа във вратлето му!  Love ќбаче другите задачи не чакат и затова слагах мъниците в количката до мен. “ака хем са при мен и им говор€, хем ръцете ми са свободни. ≈, имаше и протести от т€хна страна, но бързо се научиха. Ќавремето б€х пускала една снимка на ѕоли (на около 7-8 месеца) - аз пиша, а т€ седи до мен в количката с една стара клавиатура на коленете и блъска щастливо по не€....  35 35 » така... ўе се оправите и вие. ўе намериш варианта, който работи при вас и всичко ще бъде наред. —амо да мине още малко време. ј дотогава смело си мрънкай тук - нали сме и затова.  Hug

«а календарите - от година на година все по-зле става. ¬ €слите и градините, как да е, ама на  око и в училище са домъкнали н€какви ужасни календари с герои от бебешките филми. ƒецата са в потрес. Ќие - също.  ooooh! ћи те вече за гаджета мисл€т, а онези им предлагат феи и ћечо ѕух.  акто и да е. ѕоръчах по един календар в училище и в градината, да не се чувстват пренебрегнати децата, а после ще ги вод€ в н€кое фото за обща снимка.“ози път ще завлека и баткото, ако ще да се разчуе. Ќ€мат обща снимка, откакто ѕоли беше на 4 месеца! ћисл€ да поръчам по една чаша със снимка на децата -  за  оледа за баща ми и за свекърва ми. ƒ€довците и бабите много си падат по такива неща.  Mr. Green

Ћуси,  Hug Ќ€мам думи! ƒано устиска детенцето тази година, а догодина намерете начин да накарате социалните да искат и неговото мнение. “ъкмо ще е жив€ло известно време там и ще има база за сравнение. ƒотогава бъдете мили с бащата (каквото и да ви струва това) - мухите кацат на мед, не на оцет (както казваше баба).  
ј мекиците и аз ги €м с ръце, и мъжът ми, и децата..... —алфетката - накра€! ћи, проста съм, те затова, таковата, нали..... ќх!..... ooooh!

And last but not least (т.е. накра€, но не на последно м€сто  Mr. Green)

„≈—“»“ –ќ∆ƒ≈Ќ ƒ≈Ќ Ќј ЌјЎј“ј ѕќЅ≈ƒ»“≈Ћ ј ¬» »!
ƒа бъде здрава, позитивна и лъчезарна, да гони с хъс мечтите си, да покор€ва нови и нови върхове и да следва сърцето си.
„естито и на мама и баба, които имат гол€м принос ¬ики да стане такава, каквато всички € познаваме и обичаме.
(ѕоследното ме накара да се замисл€: какъв тр€бва да е човек, за да накара абсолютно непознати хора да го заобичат, да тръпнат при вс€ко състезание и да плачат при всеки нов успех! «иче, ћими, възпитали сте неверо€тно момиче!)

« ѕоследна редакци€: вт, 20 ное 2012, 14:58 от ѕролетната ‘е€ »
÷итирай

ћнени€: 4 908
’айде и аз в новата тема! Smile
Ѕлагодар€, «ичка! Hug  bouquet
«аписвам се с още едно стихотворение за при€телите.

ѕри€телите винаги остават
ѕри€телите със черти познати
не нос€т на ревера си емблема.
ќткриваме ги само по душата,
опора щом ни дават без да вземат.
«а себе си мълчат, но ни изслушват,
раздел€т наш'те грижи, свойте ризи.
ѕри€телството не е бар задушен,
във който хора влизат и излизат.
ѕри€телите ни без думи казват
и всички провинени€ прощават.
ќтиват си любови и омрази,
при€телите винаги остават.
“е не цен€т по титли и услуги,
а внас€т ред в душите ни човешки.
ќстаналите са в графа Ди другиФ
като допуснати печатни грешки. Hug Love Love

ƒа й е честит рожденни€т ден на ¬ики!
ƒа расте жива и здрава, умна, талантлива и победителка и занапред!
¬есел празник, с много подаръци и изненади!

÷итирай

ѕловдив

‘ейче разрева ме бе момичеееее newsm45 newsm45 newsm45 ей за това си ви обичам и за това не мога да живе€ вече без вас, кой беше казал  newsm78 напред в темите -,че сте цели€т ми св€т .Love bouquet
ћного обичам да те чета, винаги намираш точните думи за всеки да кажеш ,за което съм благодарна ,че те познавам!

ћјћ„≈ благодар€ за поздравите!
—тихчето е прекрасно и наистина ,че истинските при€тели са такива  каквито са тук в темата ,макар ,че не се познаваме лично  н€кои ,но винаги подкрепа можеш да намериш ,винаги те разбират и съветват ти дават как да се справиш с трудностите.
ќстаналите са в графа Ди другиФ
като допуснати печатни грешки. Peace

ћ» », има си време за дондуркане и да го гушкаш ,да му се радваш ,но не прави тази грешка да го преспиваш на ръце и да спи в ръцете ти. ‘ейчето е дала много хубав пример с количката пробвай мисл€ ,че когато те усеща близо до себе си ще мълчи и ще си заспи сам. Peace
’убаво е и да си поплаква така дробчетата му се развиват ,но не прекалено дълго време ,залъгвай го с нещо. Peace
ƒолу под нас има едни квартиранти детето е на 3г. плаче денем и нощем  ooooh! зареве ли по два часа непрекъснато и те не могат да се оправ€т с него ,реве от инат и то не реве а се дере  Crossing Arms
¬икаха ме да им помагам да спре ,че те не могат  ooooh! и само като ме види спира на секундата и една седмица гласа не му се чува. Mr. Green Mr. Green“а за това ти казвам не го учи да е на неговото ти си този който командва парада. Peace Hug

јЌ ј—„≈, как сте? Rolling Eyes

Ћё— ј,честити ви покупки със здраве да си ги носи детенце Hug Hug ќлекна ли ти сега?Mr. Green
«а малката- и ние си €дем мекиците с ръце те от престараване ,май ще се изчекнат с тъпотии ooooh! »ли се показват колко са културни и как могат да гледат дете ooooh!
‘ейчето ти е дала съват, бъдете мили с бащата да стане на 10 и действайте Peace
ћного не се задълбочавайте в това какво е казал (когато не вреди на детето ),не си струва Peace ”бий простака с мълчание! Peace

‘≈…„≈, забравих да ти кажа ,че перденцата ти са неверо€тни много ви харесаха. bouquet
ѕази се не се преумор€вай  Naughty
«а фугирането дедко н€ма нерви а аз вече съм на светлинни години от него  33-34 години ги прав€  35 35 35 35 35 hahaha hahaha ѕри€телите му ми викат - ћайстора на фугите Wink Wink 35 ама той се кефи деее, че не го излагам hahaha hahaha hahaha

÷итирай

при чайките, в€търа и океана; с ☂ в ръка

ћнени€: 398
≈то ме и мен в новата темичка.

«иче, както винаги прекрасно оформена, благодар€ ти миличка за усили€та, които полагаш винаги да ни е уютно тук  Hug
„естит рожден ден на порастналата госпожица ¬ики.ƒа е много здрава, все така усмихната, успешна, да върви винаги напред и нагоре и винаги да знае, че е щастливка да има такива обични хора около себе си.

«а гордите мама и баба  Hug

Ќие сме вкъщи.јнита кашл€ ужасно  ooooh! » носа тече.¬ар€ подбел, босилек и лайка, давам сироп за кашлица и разни хомеопатични.ƒано се размине јЅ.ќбаче хич на добре не ми върви та€ кашлица  Tired

јнкасче  Hug »зпращам ц€лата си положителна енерги€ на татко ти

Ћюска направо ме разби. ак мекици с вилица и нож бе.„е то половината от сладкото да €деш мекици е именно това, че се хапват с ръце  ooooh!

‘ейче
ти си направо супер герой.ј перденцата са ти чуднички  Hug

ёле
направо не мога да се нагледам на хубавата ви къщичка. ато от приказките е.¬сичко е повече от прекрасно  Hug

ћики
и аз мисл€, че първите 6-9 месеца не са толкова от значение за носенето на ръце.Ќо е хубаво малко по малко да го свикваш.јз имах шезлонг.» там слагах јнита.Ќа не€ й беше интересно да гледа играчките дето вис€т и се занимаваше по малко.≈ пон€кога протестираше, остав€ла съм € да си поплаче малко, но не да ми се задира.» така лека полека се научи.Ќо ти си познаваш бебчо, ще се справиш.Ќ€мам никакви съмнени€  Hug

јз да ви кажа много съм се замислила какъв да ми е следващи€ етап в живота.—поред мен јнита е готова да бъде кака.» аз искам още едно дете.Ќо ми се искаше и да поработ€, че така само мъжо е натоварен, а аз се чувствам безполезна.ќбаче ако започна работа и след това имаме дете ще тр€бва на 9 месеца да го остав€ на €сла и аз да се върна на работа.ј това ’»„ не ми харесва.ќтделно като се сет€ за кошмара, през който минах с јнита и не ми се бременее.»скам да прескоча то€ период и направо да си имаме бебче  Crazy ”ф ей такива щуротии ми се върт€т в главата.ѕък като тръгна да провер€вам об€вите за работа и Ќ»ўќ  #Cussing out

јйде оплаках се и аз.ќтивам сега да € накарам да си изпие ча€  Naughty
÷итирай

¬арна

ћнени€: 66
«а ¬ики:
Ќека да е честит тво€т празник, много весел, пълен с прекрасни изненади и усмивки!
ѕожелавам ти да си останеш слънчево дете, да имаш истински при€тели, да радваш мама и всички, с много фантази€ и детски мечти да гледаш на света.
Ѕъди жива и здрава, много усмихната и добра!

Ѕлагодар€ ви,момичета,за бързите отговори  по мо€ "проблем" с мекиците  Mr. Green  азвате да стискаме зъби и да бъдем мили.“€ майка и така направила,само отговар€ла-добре,добре,докато он€ нареждал,обаче днес реве с глас от обида и огорчение,от това,което очаква малкото момиченце.јз на ей това най-много се €досах.Ќе познава собственото си дете,а много знае.ѕък и като искаш дадено нещо,постигни го сам,без много да критикуваш.ѕоживьом,увидим-казват руснаците.∆алко,много жалко за детето.“о точно сега има нужда от н€кой да го гушка,да го приласкае,а той ще му налага правила и ограничени€/далеч съм от мисълта,че такива не тр€бва да има,нооо.../
÷итирай

ѕловдив

≈Ћ», ЅЋј√ќƒј–я «ј ѕќ«ƒ–ј¬»“≈ ћ»Ћ»„ ј Hug Hug
«а кашлицата намерихме вече лек на нашите, сп€т на електрична възглавница или оде€ло . Peace
«а нула време изчезва и кашлица и хрема и всичко. ћими купи оде€ло такова и като го постели от възглавниците надолу ,сп€т през нощта и се загр€ват дробовете им .
ќпотай ние това го прилагаме 3 месеца и се рахат€сахме .ƒаже «дравко и с алергичната кашлица се оправи. Peace «а сополите същата работа но ако може да спи така че главичката да е на оде€лото да се загре€т синусите.¬ключваме го на 1 и така ц€ла нощ. Peace

Ћё— ј благодар€ ти  за прекрасните пожелани€ към ¬ики!
–азбирам те мила наистина ситуаци€та е нетърпима в такива случаи .ѕоговори ако тр€бва с него за тези неща да не € пришпорва и да € превъзпитава сега а да и даде любов. Peace
ќффф  едва ли, ама аз бих опитала. Rolling Eyes
÷итирай

там... при чудесата

ћнени€: 88
≈х, ех, ех, че хубавоо - хубава тема с такава хубава новина  Smile

«иче, да ви е жива и здрава ¬ики, все така лъчезарна, все така да ви радва и  това до сега да са й най-малките постижени€! Ќека върви все така напред и нагоре!  newsm51 smile3525 newsm51

„естит рожден ден малка чаровнице ¬» »  Hug  ≈дни дружки тука  на мама и баба искрено ти се радват
  Hug

«иче, нали си знаеш  Smile Love Hug

‘ейче,  перденцата ти са много готини, така е станало още по уютно и хубаво  Hug  ѕредставих си малката сладуранка ѕоли в детската градина  Smile, да € нагушкаш и не€  Hug

Ћюска, не че не съм казвала ама пак да река - т€ простоти€та не ходи по меруди€та, та и ти€ супер културните, мекици с нож и вилица..... Mr. Green, вид€ла жабата че ... нали...., че и ти€... ∆алко за детенце, стискайте зъбки както и другите са ти казали и дано социалните не сп€т  и ако нещо тормоз€т детето (не дай Ѕоже  де  Praynig) поне да се намес€т овреме  Peace

≈ли,  много хубави мисли са те налегнали да знаеш  Peace Ќе се чуди много много щом искаш - действай и то не е задължително да караш същата бременност така че  newsm10  Ѕързо оздрав€ване на јнитка и ви  Hug Hug Hug

ћомичета, н€ма да ви изреждам за да не пропусна н€ко€, но пак благодар€  Hug  знаете за какво. 

“атко утре ще го мест€т в рехабилитаци€, доктора казал че тр€бва да го вдигнат на крака и уж н€мало причина да не стане, има  тромби които  се активират и прав€т ти€ бели, май са му сменили лекарствата, не знам това е за сега. јз гледам да се държа и да мисл€ позитивно, иначе живот.... каквото сервира  - това е, тежко е но...., затова не бива да пропускаме хубавите мигове и да ги изжив€ваме докрай  Peace
÷итирай

ѕловдив

јнкасче, благодар€ за хубавите пожелани€ и знаеш че и аз те обичам нали? Love Hug
 ато се приберем от партито довечера ще ги прочете всичките страхотни пожелани€. Peace
 упихме и  страхотно €ке и една плетена рокл€  Flutter снощи и ги подарихме и днес се накипри с т€х на училище, много и харесаха . Hug Hug

ћол€ се за баща ти Praynig Praynig
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 993

ƒа е жива и здрава порасналата ¬ики! „естит –ожден ƒен миличка!

«иче ,ћимка,.......ѕрекрасно дете сте отгледали! Ѕорбено,позитивно и прекрасно същество! ....ƒано гледа и копира  майка си и баба си,защото вие сте неповторими хора и характери! Dа сте живи и здрави!.....÷€лото семейство сте такива сладки хора,дето р€дко се срещат св днешщно време! ўастлива съм,че ви познавам лично!.....

¬есел празник и наздраве!!!
÷итирай

BG-ѕловдив

ћнени€: 1 266

«иче, да ти е жива и здрава златната внучка ¬ики! ∆ела€ и много здраве и усмивки , за да може с лекота да продължава да преодол€ва преп€тстви€та на живота и да не спира да побеждава!

«ичонка-бунбонка, мерси за новата тема, ко€то ме зареди с коледна топлина и при€телски уют!

«иче, √ого ще го оперират на пролет, защото още не се възстановил след боледуването напълно. ћерси, че попита!
«ичка, не те ли е страх да спиш на включено одеало ц€ла нощ? ќткъде купихте ел. одеалата, че ме заинтригува. ћо€т половин обича да спи на студено, пък аз зъзна и май това е решение  Thinking

ћастерче, много хубаво е дето подсещаш заполовинчовците, че аз така съм се разработила, че най-много нещо да наготв€, ми€лна, пералн€..и с това ми се изчерпва вниманието! ooooh!

јнкасче, бързо оздрав€ване на татко ти!  Praynig
ёле, страхотно е станало!  амината € показах на јндон, ние нали също ст€гаме къща( в моента сме в застой, ама кризата щ€ла да свърши, разправ€т.. Mr. Green) та имаме определено м€сто за камина на подобно м€сто. ƒървени€т ти таван прилича на този от мите предтави!  Hug Ћичи си, че всичко се прави с много вкус и мерак!  Hug
 ћамче, с теб се засичахме в темата за ¬ипЅрадър, ама аз там вече н€ма да чета. ћоите трима познати-  ъци, ќрлин и ёли€н ги гледах достатъчно!  Party
 ÷елувки и прегръдки на всички, скоро пак н€ма да има време да пиша, ама ви наглеждам през нета на телефона, да не ми изб€гате!  Love
÷итирай

¬идин

ћнени€: 959
» аз да се включа макар и в кра€ на вечерта Crazy
«ичони, темата както винаги е прекрасна!!!Ѕлагодар€ ти! Love

„естит рожден ден на ¬ики!
Ќека е жива и здрава, красива и много щастлива!
ƒа бъде все така упорита и преследваща успехите докрай!
јбе с две думи да върви само напред и нагоре!
ћамо ћими, бабо «иче,
отгледали сте златно момиче! Hug

ћомичета, има много работа, болни сме всички, така че н€мам време за писане, но не съм ви забравила нали си знаете Hug

Ћека нощ  и прегръдки Hug
÷итирай

ћнени€: 126
јйде и аз тук.....нова тема, нов късмет за всички. “ова ми е първата нова тема с вас  Embarassed

„≈—“»“ –ќ∆ƒ≈Ќ ƒ≈Ќ Ќј ¬» » — ћјЋ ќ «ј Џ—Ќ≈Ќ»≈, ƒј ≈ «ƒ–ј¬ј » ¬—≈ ѕќ¬≈„≈ ”—ѕ≈’» ƒј ѕќ—“»√ј. ѕ–≈ƒ—“ј¬яћ —»  ј ¬ќ ≈ ”—≈ўјЌ≈“ќ ƒј —≈ √ќ–ƒ≈≈Ў — “ќЋ ќ¬ј ЋёЅ»ћќ —Џў≈—“¬ќ

ёле, от всичко най-много ми хареса, че е уютно. јз обичам да ми е създава впечатление на топлина и все едно обстановката ме обгръща.....с усещане сте направили нещата. ѕожелавам ви много зими да ви стопл€ каминката.

ƒа си кажа и аз за мекиците.....ми то всичко сладко отгоре им ще изтече като се нарежат.....според мен се прав€т на нещо дето не са....ц€лата работа н€ма грам логика. Ќе ми прав€т добро впечатление  #Crazy ќт душата си казвам, че според мен на детенцето не му е там м€стото!

≈лица-сестрица и аз вар€ подбел и други билцичи за кашлица, но не знаех за босилека и лайката...благодар€  Peace

—тискам палци всички болнички да оздрав€ват  Clover

Ќие сме добре, отдавна не б€х писала, иначе ви чета. “ези днес съм се отдала на мъфини, разходки и приказки с при€тели. “ук времето е много хубаво все още. ¬чера с една при€телка б€хме до морето и все още хората си ход€т на плаж и дори вид€хме и един малчо.
«апознахме се на детската площадка преди време с едно много мило българско семейство.......та техни€ малък син /4г и половина/ вчера е опулил майка си със следното....." ато € гледам јли, см€там, че т€ е красива...ћисл€, че се влюбвам в не€...ќбичам €!".......» наистина, от както се вид€ха за първи път са неразделни и не си игра€т с други деца. —амо двамата...не игра€т на самата площадка като "нормалните" деца, а тичат с едни пръчки и гон€т въображаеми чудовища и динозаври. ѕрез ц€лото време заедно и много се разбират. —транно ми е толкова малки деца да се държат по този начин...зна€, че и те са характери и си имат и чувства и всичко и всичко разбират и въпреки това ми е странно.....’”Ѕј¬ќ

ƒнес ще ходим с една чакаща бебче при€телка  до ƒжъмбо, ще гледаме бебешки дрешки.......... newsm68 ћного обичам такива меропри€ти€ ...л€ л€ л€ л€ л€

Ќе ми се смейте, че пиша толкова рано......станахме с мъжа ми в 4.30  Embarassed luvbed rotfImbo

’убав ден момичета кокичета

÷итирай

¬арна

ћнени€: 66
 иковата ћери , н€ма нищо лошо  newsm53 че сте станали рано с мъжо.“аман стриктно спазваш заръките на ћастерчето да обръщаме внимание на половинчовците  smile3534 .јма защо бе,миличка,не метна и по едно кайве тука,да разберем и ние,че си щастлива булка  tooth
јйде,мацкииии,на кафето
∆акиии , взимайте мерки и се лекувайте-фрешчета,туй,онуй smile3503
ƒнес е ден€т на христи€нското семейство.. Ѕлагодарете на близките си и на Ѕог, че ги имате.. ѕомолете се за мечтите си.. ќтдайте почит на най-близките си хора дори и досега да не сте почитали датата 21 ноември..  ой друг, ако не родителите ви, заслужават уважение и благодарност, затова, че са ви отгледали и възпитали в любов и добродетелност..  ой друг, ако не децата ви, заслужават топлината и уюта на домашното огнище, в което са израснали, без значение, че вече може би са тръгнали по свой път.. ƒен€т на христи€нското семейство, е повод да се замислим, да отворим душите и сърцата си за доброта, за да бъдем благословени Ц ние, домът ни, семейството ни.
÷елунете човекът, който обичате и е с вас в мислите и усещани€та.. ѕростете си.. и продължете по път€, защото н€ма нищо по-хубаво от усещането за ц€лостност и обич..
ќбичайте се и бъдете обичани..

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 726 отговора