Коледата чука на вратата, чакам две чертички под елхата – Бъдещи мами над 35

  • 27 105
  • 737
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 757
И тА вдигна нервата spoko Хич не им се връзвай! Тръгнал да преподава, поне да научи българския. Ние вече го дискутирахме, но е тъпо да ти обясняват какво да правиш с едно дете. По същата логика трябва да обясняват и на всяка жена, която иска да забременее.

# 706
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Така е. Е, имаше някои неща, за които не се бях замисляла. Но като цяло тая баналана форма с предаването на купища информцаия, която можеш да прочетеш и в някоя книжка, е безмислена. Дано не ви се налага  Peace

# 707
  • Мнения: 5 468
Честит ни нов месец  newsm78. Този месец пожелавам към всички да завалят едни бебета, едни чудеса, че чак да ни дойде в повече Simple Smile .
Като говорихте за екскурзии, тук е момента да се похваля, че аз правя бебето около 18_20 -ти и на 21 рязко политам за Италия за 3 дни. Който станал-станал  newsm78, който се ослушва.... му ако ще  Tired Stuck Out Tongue

# 708
  • София
  • Мнения: 10 698


хайде много късмет на всички и поне един положителен тест!!!!!!

# 709
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Добро утро  Heart Eyes

Звезди късмет в новата клиника  Hug, много се радвам, че си тук и пишеш и между другото теб нямаше да те изтрия  Wink

Перуниче, казваш този говори меко, че е отдалеко  Grinning, ама наистина трябва да се съобразяват от каква позиция застават пред хората и да се научат да говорят.

Вампириана Италия а, супер  Peace

Пате успех и на вас с изследванията  Hug

За новата тема, смятам да ползвам заглавието от Дари, ако сте съгласни, нищо че Баба Марта е следващият месец и без това по два месеца пишем една тема Simple Smile.


Да сложа една закуска сега  Mr. Green


# 710
  • Мнения: 1 661
Ели, мерси за закуската. Много ми е апетитна, ммм, точно по мой вкус. Hug

Перу, радвам се, че е свършило това мъчение с курса. Пък и как може такъв селяндур преподавател да го цанят. CrazyМного мразя някой като ми каже "биле" вместо "били". Ужас! Shocked

# 711
  • Мнения: 8 526
Вампириана , ще чакаме снимком матриал после Simple Smile

magnet_for_happiness Simple Smile да ти се връща  Joy

ecoeli75, много диетично, бе жена .....

Перу, това не го разбирам. Дори две деца да имат едно и също поведение, това не означава, че подподът към тях трябва да е еднакъв. Не мисля може това да се "предаде" като образование. Всеки човек е една малка Вселена ..... и като такава е напълно различен от всеки останал.

Момичета, много съм сънлива в последно време .... ако може цял ден да се търкалям в къщи, би било най-добре. Ма, нъц! требе да се работи.

# 712
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Ели днес ни е вкарала в диета  Thinking
Аз си нося обяд на работа и днес съм си взела кисело мляко с мюсли и мед. Все пак, пролет идва Tired

Много ми беше интересно, когато "детската учителка" разправяше как лошите навици и склонността да се лъже и краде не се наследявали, понеже някои осиновители отправяли подобни упреци към децата. В тази връзка аз подметнах, че все пак има теория в криминалистиката /на Чезаре Амброзо/, според която има някаква генетика в тая работа, като той стига доста далеч и определя външни белези, по които се отличава престъпника - определена форма на нос, уши, разположение на очите и т.н. Да, ама в института по начална педагогика тези работи не ги учат и ме стрелнаха с укоряващ поглед и ме заковаха с  думите: "Няма такава теория". Аз казах - все пак е теория, никой не твърди подобно нещо  Naughty
Та, вече ми е даже смешно  Joy

# 713
  • Мнения: 8 526
Аз все повече си мисля, че средата оказва по-голямо влияние върху подрастващите. Щото при един властен родител, който непрекъснато се налага върху детето, то ще се появят съответните потискания, депресии и изменения при наличните гени. Докато, ако родителят е обичащ, ще се отключат съвсем други заложени генетично неща.

# 714
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Не роптайте срещу диетичната закуска, по калоричнав почивните дни  Laughing

Така, момичета, новата тема съм я подготвила, сега ако се постараете днес ще я пусна тук от работа, защото този компютър е с по голям екран и ми е по - удобно - иначе ще ме мъчите в къщи от лаптопа  Naughty  Laughing

# 715
  • Мнения: 833
Ели ,страхотна закуска ,точно за такива като мен ,цял живот си ходя гладна и дебела #Cussing out
Аз не пиша,защото няма какво ,чакам си мъжа до 10дни да си дойде ,така ми е мъчно вече,че нее истина ooooh!
Имам чувството ,че съм затъпяла страшно много,цял ден си стоя в къщи и само с кучето си говоря,горката и тя вече ме гледа странно Mr. Green
Гадна зима ей ,ама хич да не я обичам аааа #2gunfire
Помрънках ви малко за което се извинявам  bouquet

# 716
  • Мнения: 8 526
Миленче, то пролет бе! Къде я видя тая зима? Дай да ти намерим едно хоби да си запълваш времето.

# 717
  • Мнения: 833
Дари ,има сняг ,кал и други красоти , пфуу пролетта я чакаме след около 2месеца Mr. Green
Нищо не ми се прави,приготвила съм речници ,учебници от месец се каня да припомням английски език е нестава и нестава няма такъв мързел ooooh!
Но сега ,като се върне ММ ще си имаме занимание Embarassed

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Привет и от мен!

Ели-мнооого диетично  WinkБлагодарим!
Аз вече съм здрава и се чудя какво да правя из нас.Само че в следствие на антибиотика май се сдобих с гъбички  #Cussing out

Перу-този курс наистина звучи доста тъпо........някой получава парички и за идеята и за провеждането му вероятно.
Миле-на-а ти пиши по-честичко,като нямаш какво да правиш!Нали за това сме тук-да си мрънкаме. Hug

# 719
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Милена ето за да не ти е скучно помагай да изпишем темата Simple Smile

А Дарито може да ти спретне един курс по плетене за да не скучаеш.

Кали браво за оздравяването, а ти не пили и пробиотик заедно с антибиотика или това няма значение за появата на гъбички.

Общи условия

Активация на акаунт