Обръщение на акушерките на АГ Болнница - Варна

  • 5 680
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 277
Назовавайте имената на акушерки и доктори поименно, споделете какво харесвате и какво не харесвате в тях. Имаме нужда от тази информация!  Crossing Arms
Имената на лекарите, от които съм доволна вече съм ги споменавала не веднъж- д-р Танев и д-р Силвия Иванова. С много добри впечатления съм и от д-р Георги Георгиев. Не знам имената на акушерките, но не мога да се оплача от никоя- както от тези на ВИП етажа, така и от тези в Патологията. Влез в "Здравен справочник"- там има много информация за лекари от АГ-то. Дано информацията, на която попаднеш да ти е от полза(макар, че не съм много сигурна- все пак тук сме анонимни).
Дано начинанието ви има успех! Ще чакаме да се похвалите с положителни резултати Peace.


# 31
  • Мнения: 65
Аз съм от родилите на Вип етажа на АГ болница. Родих при Д-р Танев и акушерка Виолета Касабова. Безкрайно съм доволна и от двамата. Условията също ми харесаха. Другите акушерки, които срещнах там по време на престоя ни също бяха много мили и отзивчиви.
Добри отзуци от мои познати съм чувала за д-р Силвия Иванова, д-р Липчев, д-р Г. Гергиев, д-р Петър Атанасов, д-р Протопопов
За съжаление мнението ми за АГ болница се формира именно от Вип етажа, за други етажи не мога да дам мнение. За второ дете също бих избрала да родя там, по възможност при същите хора.
Успех ви желая!!!

# 32
  • Мнения: 8 769
За съжаление напрежението между персонала е огромно, но аз не зная каква е причината за това. Аз лично бях свидетел как лекар разплаква акушерка за НИЩО, за да демонстрира влияние може би, не знам. Лекарите са се хванали за гушите и се дебнат един друг, но за мен е непонятна  целта на интригата.
Рибата се вмирисва откъм главата.
Хиляда пъти съм се убедила в правотата на поговорката.
Ако визшия мениджмънт си е на място-няма да ги има описаните от ДиВа и останалите момичета напрежения, лошо отношение и прочие.
Ако ние, като пациенти сме си също на мястото, търсейки отговорност, болниците няма да са в това негативно положение, в каквото са досега. Ако ние, като пациенти и граждани, сме хора на място, лекари, учители и сестри(акушерки) щяха да получават достойно заплащане, а депутатите и администраторите от ЗК (например) нямаше да се разхождат с последен модел мерцедес, нито пък щяха да имат неадекватно лъскави сгради....
Много ако... за съжаление ние сме стадо.

# 33
  • Мнения: 19
Съвсем случайно попаднах на тази тема и ще сам много кратка и ясна щом се отнася до др.Капка иванова.Мисля,че външния вид на човек понякога лъже,но и какво значение има как изглежда важното е как се отнася спрямо хората и какво сърце носи!тази лекарка е голям специалист и се грижи всеотдайно за пациентите си!Що се отнася до хлебарките и при моя престой в АГ-то се случи!ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО САМ ЗАСЕГНАЛА НЯКОЙ!!! newsm53

# 34
Преди десет години едва не умрях благодарение на една " мила, отзивчива специалистка", мисля че се казваше Др Петкова, на която имах неблагоразумието да наруша нощната почивка по време на дежурство.  Добре, че бяха акушерките и те не бяха от любезните, ама поне бяха на мястото си.

Иначе моите хиляди благодарности поднесени с признателност и възхищение на неонетолога Др Илиана Димова от АГ - Варна за нейния профисионализъм и човещина!!!!  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 768
Нямам впечатление от АГ, раждала съм в окръжна болница и МД. Подкрепям протеста, просто са абсурдни условията. Нечовешкото отношение и корупцията също са на "ниво"! Като гледам снимки по списания и по телевизията, нито една държавна АГ болница в София не е на това дередже (дано не се лъжа). Е, задължително трябва да се вземат мерки, не може лечебно заведение от ранга на АГ Варна да продължава така!

Общи условия

Активация на акаунт