Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 750 отговора
Леле, какви красоти и вкусотии  bouquet Запис и тук  Love
Включвам се и с въпросче  Embarassed Във формичките за мъфини, ако слагам от тези хартиените кошнички, трябва ли да намазня нещо? В смисъл, формичките преди да сложа хартийките или и хартийките, преди да капна тестото newsm78? Сигурно задавам адски тъп въпрос  Rolling Eyes Embarassed
Цитирай

Няма нужда от никакво намасляване, нито на тавичката, нито на капсулите.

Честит празник на всички именици! Бъдете здрави и с радост носете името си! bouquet
Цитирай

Няма нужда от никакво намасляване, нито на тавичката, нито на капсулите.

Честит празник на всички именици! Бъдете здрави и с радост носете името си! bouquet
BiankaD Благодаря  bouquet
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!! Hug
Цитирай

Момичета, днес си купих тавичка за мини-мъфини - за 24 бр. Гнездата на тавичката са като за шоколадов бонбон. Дайте идея по коя рецепта да направя мъфини в нея. И ако може да не е от сложните, защото аз съм правила в живота си само един вид мъфини - мъфини-понички, които видях от вашата тема. От както ги правя обирам с тях всички точки и всички много ги харесват. Трябва да се пробвам и с други рецепти, но ме е страх, че няма да се справя. Аз съм пишман /така ли се пише/ сладкарка!  Embarassed
Благодаря превдарително!  bouquet
Цитирай

Момичета, днес си купих тавичка за мини-мъфини - за 24 бр. Гнездата на тавичката са като за шоколадов бонбон. Дайте идея по коя рецепта да направя мъфини в нея. И ако може да не е от сложните, защото аз съм правила в живота си само един вид мъфини - мъфини-понички, които видях от вашата тема. От както ги правя обирам с тях всички точки и всички много ги харесват. Трябва да се пробвам и с други рецепти, но ме е страх, че няма да се справя. Аз съм пишман /така ли се пише/ сладкарка!  Embarassed
Благодаря превдарително!   :bouquet:

Пробвай мъфините със заквасена сметана на Ина, като ги направиш в тези мини формички, ще стават точно за по една хапчица и ще са супер Smile Дори и миксер да не ползваш, пак се получават супер Smile
Цитирай

Един доста получлив опит за постни мъфини , в случая с конфиртют от сини сливи.

това е снимка към рецепта в бг мама с линк към рецептата
Цитирай

Много ми допаднаха рецептите за постните и за сочните мъфини и ще ги направя задължително.
Цитирай

Цитирай

Много ми допаднаха рецептите за постните и за сочните мъфини и ще ги направя задължително.

Sea lights, ето още едни, които стават сочни и пухкави и много ароматни

Шоколадови мъфини с ментова глазура-веган

а мини, ето какво съм пекла аз, децата много ги харесаха

Лимон, джинджифил и мед

къкпкейкчета с лимонова глазура

Цитирай

и за сутрешното ви кафе....или мляко:

Бисквити лъжички -

Да ви е сладък и усмихнат деня!
Цитирай

Май днес се вихрите в кухнята... chef

А аз отивам да празнувам!

Честит празник бивши, настоящи и бъдещи студенти! Честит празник и на всички преподаватели, които вдъхновяват своите студенти!
Ето аз какви ги забърках:

къде със сняг, къде с кал и камъчета.....

Тенджерки с изненади

Цитирай

ах,как се заинтригувах от тези бисквти-лъжички,страхотна идейка...но нямам такава формичка

и само да вметна,че исках да украся с фондан едни шоколадови мъфини и фондана не се получи,пудрата захар беше на Биосет...пробвала съм с три вида пудра захар и  тцъ,не с еполучава каквото трябва и само се мъча...ще си поръчам готов фондан
Цитирай

Tuly, лепне ли ти? Добавяй и меси с пшеничено нишесте, то стяга.
Цитирай

Bianka страхотни предложения

аз ще се запиша с кексчета с кафява захар

Цитирай

Tuly, лепне ли ти? Добавяй и меси с пшеничено нишесте, то стяга.

ще пробвам...не ми лепнеше този път,сега пък се разпадаше, една суха маса беше,уж на топка,а като започна да я меся се начупва на парчета и трохи - има ли някакъв трик в този случай? /фондана направих по рецептата на Димитриана,ако е от значение/
Цитирай

120-134 от 750 отговора