«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 750 отговора

ћнени€: 3 124
Ћеле, какви красоти и вкусотии  bouquet «апис и тук  Love
¬ключвам се и с въпросче  Embarassed ¬ъв формичките за мъфини, ако слагам от тези хартиените кошнички, тр€бва ли да намазн€ нещо? ¬ смисъл, формичките преди да сложа хартийките или и хартийките, преди да капна тестото newsm78? —игурно задавам адски тъп въпрос  Rolling Eyes Embarassed
÷итирай

ћнени€: 16
Ќ€ма нужда от никакво намасл€ване, нито на тавичката, нито на капсулите.

„естит празник на всички именици! Ѕъдете здрави и с радост носете името си! bouquet
÷итирай

ћнени€: 3 124
Ќ€ма нужда от никакво намасл€ване, нито на тавичката, нито на капсулите.

„естит празник на всички именици! Ѕъдете здрави и с радост носете името си! bouquet
BiankaD Ѕлагодар€  bouquet
„≈—“»“ ѕ–ј«Ќ»  Ќј ¬—»„ » »ћ≈ЌЌ»÷»!!! Hug
÷итирай

ћнени€: 563
ћомичета, днес си купих тавичка за мини-мъфини - за 24 бр. √нездата на тавичката са като за шоколадов бонбон. ƒайте иде€ по ко€ рецепта да направ€ мъфини в не€. » ако може да не е от сложните, защото аз съм правила в живота си само един вид мъфини - мъфини-понички, които вид€х от вашата тема. ќт както ги прав€ обирам с т€х всички точки и всички много ги харесват. “р€бва да се пробвам и с други рецепти, но ме е страх, че н€ма да се справ€. јз съм пишман /така ли се пише/ сладкарка!  Embarassed
Ѕлагодар€ превдарително!  bouquet
÷итирай

Ѕургас/ѕз

ћнени€: 783
ћомичета, днес си купих тавичка за мини-мъфини - за 24 бр. √нездата на тавичката са като за шоколадов бонбон. ƒайте иде€ по ко€ рецепта да направ€ мъфини в не€. » ако може да не е от сложните, защото аз съм правила в живота си само един вид мъфини - мъфини-понички, които вид€х от вашата тема. ќт както ги прав€ обирам с т€х всички точки и всички много ги харесват. “р€бва да се пробвам и с други рецепти, но ме е страх, че н€ма да се справ€. јз съм пишман /така ли се пише/ сладкарка!  Embarassed
Ѕлагодар€ превдарително!   :bouquet:

ѕробвай мъфините със заквасена сметана на »на, като ги направиш в тези мини формички, ще стават точно за по една хапчица и ще са супер Smile ƒори и миксер да не ползваш, пак се получават супер Smile
÷итирай

ћнени€: 73
≈дин доста получлив опит за постни мъфини , в случа€ с конфиртют от сини сливи.

това е снимка към рецепта в бг мама с линк към рецептата
÷итирай

ћнени€: 781
ћного ми допаднаха рецептите за постните и за сочните мъфини и ще ги направ€ задължително.
÷итирай

ћнени€: 274
÷итирай

ћного ми допаднаха рецептите за постните и за сочните мъфини и ще ги направ€ задължително.

Sea lights, ето още едни, които стават сочни и пухкави и много ароматни

Ўоколадови мъфини с ментова глазура-веган

а мини, ето какво съм пекла аз, децата много ги харесаха

Ћимон, джинджифил и мед

къкпкейкчета с лимонова глазура

÷итирай

и за сутрешното ви кафе....или мл€ко:

Ѕисквити лъжички -

ƒа ви е сладък и усмихнат ден€!
÷итирай

ћай днес се вихрите в кухн€та... chef

ј аз отивам да празнувам!

„естит празник бивши, насто€щи и бъдещи студенти! „естит празник и на всички преподаватели, които вдъхнов€ват своите студенти!
≈то аз какви ги забърках:

къде със сн€г, къде с кал и камъчета.....

“енджерки с изненади

÷итирай

озлодуй

ћнени€: 1 072
ах,как се заинтригувах от тези бисквти-лъжички,страхотна идейка...но н€мам такава формичка

и само да вметна,че исках да украс€ с фондан едни шоколадови мъфини и фондана не се получи,пудрата захар беше на Ѕиосет...пробвала съм с три вида пудра захар и  тцъ,не с еполучава каквото тр€бва и само се мъча...ще си поръчам готов фондан
÷итирай

—офи€

ћнени€: 459
Tuly, лепне ли ти? ƒобав€й и меси с пшеничено нишесте, то ст€га.
÷итирай

Karlovo

ћнени€: 45
Bianka страхотни предложени€

аз ще се запиша с кексчета с каф€ва захар

÷итирай

озлодуй

ћнени€: 1 072
Tuly, лепне ли ти? ƒобав€й и меси с пшеничено нишесте, то ст€га.

ще пробвам...не ми лепнеше този път,сега пък се разпадаше, една суха маса беше,уж на топка,а като започна да € мес€ се начупва на парчета и трохи - има ли н€какъв трик в този случай? /фондана направих по рецептата на ƒимитриана,ако е от значение/
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 750 отговора