Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Миша, много ми беше хубаво да те прочета. Вкъщи Стела се занимава сама по доста време, за сметка на това обаче батко й не. Откакто се преместихме тук е като залепен за мен. Не си играе с нищо, а сега като не ходи на занималня пречи и на Стела, все иска играчката, дето тя е взела и сладко си гушка или бута или бръмчи или каквото там си прави. До тоалетната не ме оставя да отида, има дни, в които ме побърква. Не знам момчетата ли са така или ние, по-драматичните майки сме виновни  Mr. Green

Фифи, много съжалявам за козето сирене. Много трудно ви върви захранването, но се израства. Дано е скоро  Hug

За закуска няма значение какво ще приготвя, няма да го яде. Редуваме да не ядем кус кус, макарони, баница, мързеливки, палачинки, овесени ядки с ябълка и това е май.

Съни, тук се прехласваме по собствените си писания, но истината е, че твоите са истинската приказка. Всичко е изпълнено с очакване, приготовления, детски хитрости, пакости, смях. При вас като че ли всичко става много лесно. Поне отстрани  Mr. Green А Али много говори, тя май във всичко е първа - ходенето, говоренето, да не забравим и раждането  Mr. Green

Флучия, добре че сте се разминали с малко. Успех и на теб  Simple Smile

Леле, катопишете за консултации - ние не сме ходили от юли  Embarassed Имахме час за септември, обаче закъснях и не ми се разправяше, чаках 20 минути, не успях да вляза и се отказах. Крайно време е, мисля. И изследванията след годинката не сме правили.

Хариелка, честита кола. И Стела много изпреварва батко си. Много ми е смешна като се опитва да си вземе питки от книжката и да си ги сложи в устата, или се опитва да си играе с нарисувано балонче  Mr. Green Това не е кой знае какво умение, де, пък и Ники го правеше с едни бисквитки от друга книжка  Mr. Green

Звездичке, успех с класирането.

Миша, сега се сетих за елитното училище, където ходи момиченцето на кумовете ви. Направо съм Shocked

Сийнгърл, благодаря за доверието. Ще се опитам да го оправдая  Hug

Тони, дано успее мъжът ти да оправи съдомиялната. Ние тук нямаме и ръцете ми са като шкурки.

Изчезвам  Simple Smile

# 721
  • Варна
  • Мнения: 913
А добро утро! Едвам гледам, но съм си направила кафе и си сядам да го пия с вас. Даниел стана в 6.30ч  Crazy Скоро не се беше случвало преди 7ч да се събуди. И това при все, че вчера спахме само 30 мин за целия ден, а снощи заспа малко преди 22ч. Не знам как го направи. #Crazy И като за разкош посред нощите като се разплака нищо и никой не можеше да го успокои. Това пък на какво се дължеше за мен все още остава мистерия.  newsm78
Флучия супер за предложението за работа. Дано и да си заслужава да приемеш.
zellda честно голям смях се смях като видях снимките на кифличките. Не очаквах, наистина.. Не ме разбирай погрешно, страхотни са! Но нали по блоговете са все едни невероятно успешни рецепти с нагласени снимки до най-малкия детайл. Но пък съм убедена, че са вкусни. А и Марс потвърди. Страхотно е, че Стела се заиграва все повече сама, ще имаш повече време за шевната машина.  Wink
Sunny_Girl викаш вдига ръцете сладка Алина. Душица. Ни лук яла, ну лук мирисала.  Mr. Green Колкото повече порастват става все по-интересни.  Heart Eyes
misha_1 и на мен ми е чудно как ще се отбиваме. При нас не се налага, но честно казано на моменти като нощеска например ми дотежава.  Crazy А и той и през деня много суче, в следствие на което не яде кой знае колко твърда храна.  ooooh! Пиши, как върви при вас, че се надявам да ми е от полза. Чудесно е, че харесва толкова книжките. На нас ни задържат интереса от минута до две. Whistling
fifi_0421  Hug

# 722
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Снощи Йоан спа почти непробудно, само ме бутна веднъж, за да суче. Не знам от къде, но се е сдобил с конюнктивит, от заразния при това. Вчера го водихме на очен лекар, защото от няколко дена има течащ секрет от едното око. Сега ще му слагаме капки. Чакам да видим още кой от нас ще лепне конюнктивита. При лекаря орева всичко, вече е получил стрес от бели престилки. Дано скоро разбере, че не при всеки лекар го боцкат.
Флучия, радвам се, че Жожи е добре. Сигурно си си изкарала акъла.
Съни, браво на Алина, вече говори. Heart Eyes
Зелда, кифличките са чудесни. Сигурно са били и вкусни.
Петкова, ха добро утро. Mr. Green

Качих малко снимки в албума, разгледах бебоците, много са пораснали всички и стават все по хубави. Heart Eyes
Лек ден ви желая.

# 723
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Благодаря виза окуражитлените думи за Кали. Сега съм се зарекла да си наложа наистина и да не я качвам на кантара всекиден, вече трети ден издържам, мисля поне до средата на другия месец да не я тегля изобщо. Дано качи някой грам. Току що качих 5 нейни снимки, че отдавна не бях качвала, те са от празниците около Нова година. Всичк идеца са много хубави и са порастнали.
Цеца- Йоан все повече прилича на теб, аз и друг път съм го казвала. Дано скоро му мине конюктивита, много неприятно така.
Съни- това , което Зелда ти е писала все едн оаз съм го казала, наистина твоите постове са пълни с живот и очакване Hug
Зелда- ММ вчера цял ден се занимава със съдомиялната, добре че от битови неща много разбира и всичкоо ми поправя у нас. Поправи я и вече не мия на ръка. Горещо ти препоръчвам да си купите, нашата е някаква ефтина китайска, ама вече 5 години ни мие чиниите и за пръв път сега се повреди и не е от големите, стои на плота в кухнята.
Флучия - изобщо не ми е принцип да давам на Кали Данонино и такива неща, но това беше супер изключение, просто тя го видя и го задърпа викайки-ам-ам и така и дадох, но по принцип не и купувам таквиа неща Peace Права си напълно-децата растат и започват да разбират и си искат.Дано  работата, която са ти предложили те устройва. За мен също е важно заплащането, защото с дете разходите рязко скачат, пък с две.....Така, че и аз не бих се съгласила на какво да е заплащане. Сега на есен ми предстои да се връщам на работа и ако не ми променят условията по договора-работно време и заплащане, май и аз ще си сменям работата ooooh!
Звездичке- успех с училището на Зори. Наистина е много важен избор Peace Сега като излезят свяободните места за детските градини на 25 февруари веднага ли е хубаво да си направя избора в системата, или мога да чакам до края на април, когато на практика е класирането, т е да си направя избора няколк одни преди да се обяви каслирнаето ooooh! На мен тези ясли и градини са ми болна тема, защото като знам какв иса цените на частните и бяс ме хващаааа.

# 724
  • Мнения: 181
Новата тема

Заглавието е на Марси  Wink
Аз ще пиша по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт