да ви похваля...

  • 1 485
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Предполагам, че много от вас знаят сайта http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Аз изтеглих доста неща и исках да кажа кое според мен си заслужава най-много. На Denise Austin - Mat workout (pilates) е много добро, аз се чувствам страхотно след като го правя (в повечето случаи сутрин на гладно). Филмчетата са две - първото е пилатес и е 20 минути, а второто е йога+пилатес и също е 20 минути. Тя препоръчва да се редуват един ден първото един ден второто (без събота и неделя). Наистина си заслужава и го препоръчвам горещо(макар че второто филмче не е особено лесно).
На Winsor pilates филмчетата също са много добри - това Advanced body slimming е за напреднали и е доста изтощаващо, но не щади нито една част от тялото(преносен смисъл).
За стягане филмчетата са перфектни и са по 20 минути! Ако се замислите винаги можете да отделите толкова време на ден за себе си! Успех на всички! Flutter
В момента тегля филмчета от eDonkey и ако има добро попадение - ще пиша!

# 1
  • Мнения: 5 622

 А как намираш време да ги правиш тези упражнения? Аз сутрин  абсурд да се вредя за такова нещо. Със ставането се хващам да оправям детето,после себе си. Въобще не ми остава време да играя гимнастики, а и детето не би ме оставило, ако реша да го правя. Нито пък имам на кого да оставя детето за да ходя някъде на подобни занимания  Rolling Eyes

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 779
И аз не мога в момента да ходя в зала да ги правя тези неща.. нито време, нито възможност. Правя ги когато сметна, че времето го позволява, последните дни и на мен не ми остана време да ги правя. Пък и не е казано, че само сутринта могат да се правят, напротив - на мен вечерно време ми действат още по-добре и даже ми е по-комфортно и съм по-предразположена към гимнастика тогава. Намери времето за себе си - дори да е веднъж в седмицата по-добре е отколкото нищо! А да и още нещо - намери правилната гимнастика за теб си - аз пробвах тае бо, степ аеробика, абе всякаква аеробика и сега с тези филмчета направо се прераждам - пилатес!

# 3
  • Мнения: 5 313
Мерси за препоръката.Този сайт го знам от доста време,но още нищо не съм изтеглила от него.Има толкова много фюлмчета,че незнаех кое от всички да изтегля.Даже мислех да пускам такава тема.
Сега вече знам и веднага започвам да го свалям.  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт