Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Здравейте момичета,
върнах се от България със смесени чувства- доволна, че видях близките си; някои от приятелите си; че направихме хубав рожден ден на Янис; че дядо Коледа дойде и донесе огромен чувал с подаръци (тука съм сканирала някои снимчици) и въобще общо взето беше голяма веселба.
Кофти привкус ми остави опитът да ме прекарат в една оптика с едни цветни лещи. И почти бяха успели, та малко оставаше да прибегна до по груби действия. Важното е, че всичко приключи що годе добре и се заричам в БГ оптика повече да не стъпя.
А и Новата Година беше под всякаква критика...

Бяхме един ден в Солун- с чудесни впечатления останах- морето едно синьо, синьо; времето едно топло, топло (на слънцето по тениска да седи човек), и пълно с млади хора- от хубави, по- хубави (долгокоси, синеоки... баш каквито аз харесвам...мммм)- окото ми се напълни, ей! (и тук всичко е документирано, само да намеря начин да го извадя от телефона).

И тъй и тъй съм пуснала тема, използвам случая да благодаря на Мюриел за предложението за модератор. За съжаление си бях в БГ и късно разбрах за събитията тук.

И, последно, да честитя на новите модератори. С пожелания по- малко да развъртат метлата!  Peace
Цитирай

Гърция

Добре сме те заварили  bouquet!
Щом ти е харесало в Солун, организирайте следващата Нова година там Wink. Само да не е времето като сега Laughing, че морето сега е оловно сиво, хората са се увили в палта, шалове и шапки Wink.
Цитирай

Italia

Ароузка,добре завърнала се   bouquet
Какъв малък мъж е Янис на снимките с това костЮм4е,много е сладък...пу пу  Hug
Я разкажи как пътувахте до Бг,спомням си,4е беШе пуснала една теми4ка преди време за влак или автобус. Радвам се,4е сте си изкарали Що годе добре, а за прецакните и ядовете: ми то в Бг винаги си ги има ( 4аст от пейзажа са  Wink )
Цитирай

UK

Здрасти Ароуз Hug

Хванахте ли големи студове у дома? 

Това с рождения ден и приятелите е страхотно като ги виждаш,че са си там, самоооооооооооо мъничко променени с годинките, но усмихнати при появата ти!

bouquet
Цитирай

Добре сме те заварили  bouquet!
Щом ти е харесало в Солун, организирайте следващата Нова година там Wink. Само да не е времето като сега Laughing, че морето сега е оловно сиво, хората са се увили в палта, шалове и шапки Wink.

хехе, в Гърция на лято- ты сме го замислили, па ще видим. Стана 5та година се каним и все в БГ ходим. Ми ты е, като си ми е мила...  Love
Цитирай

Добре завърнала се на старото местенце Twisted Evil.
Гледам добре сте си починали и позабавлявали.
И ние тук имахме забави - форумни отцепки и сформиране на нов такъв форум на богоизбрани, или иначе наречени "масонска ложа". Ама едно пиленце пропя, че всъщност били евангелска ложа.
Аз не знам кое е вярно, щото съм простосмъртна.
Е, това беше за добре дошла, о, да, да не забравя - да прочетеш темите назад.
И да не си мислиш, че Фиданка, Дебеланата или Арвен Незнамкоя си я няма. Тук си е. Спокойно. Тя е на всеки километър.
Айде много цунки, гунки и лятос пак в Бг. Love

Абе чух, аз, чух... от богоизбраните бях. (тука се надувам, да не си помислиш нещо друго).  Mr. Green
Ти викаш от простосмъртните си, а? тц, тц... никакво общуване повече с тебе.  Naughty

А интересните темички- с удоволствие ще отида да ги прочета  Very Happy
Цитирай

в Tara

добре дошла, мотористке Laughing

щом  си с лоши впечатления само от една оптика, това е добре. нали по принцип си изкара хубаво?
а защо новата година не ти хареса? чакай , тя тепърва започва Laughing
Цитирай

Ароузка,добре завърнала се   bouquet
Какъв малък мъж е Янис на снимките с това костЮм4е,много е сладък...пу пу  Hug
Я разкажи как пътувахте до Бг,спомням си,4е беШе пуснала една теми4ка преди време за влак или автобус. Радвам се,4е сте си изкарали Що годе добре, а за прецакните и ядовете: ми то в Бг винаги си ги има ( 4аст от пейзажа са  Wink )

Миси, миси:))

Ми как пътувахме- от Берлин до Милано със самолет, малък престой и от Милано до Солун с друг полет.
От летището в Солун хванахме автобусче до гарата- имаше влак за БГ час-два по късно- за 6 часа пристигнахме в Сф. Веднага автобус за Търново (малкия беше заспал, добре че взехме лятната количка), след 3 часа бяхме на разклона за Павликени- майка ми и баща ми ни чакаха с колата. Общо взето бързо стигнахме.

На връщане пак така, само дето взехме от Горна Оряховица спален вагон и се наспахме до Солун. Там цял ден се мотахме из града и спахме на хотел, защото рано сутринта ни беше полета за Милано. Там па престой 7 часа- отикясахме, добре че имаше МцДоналдс, че малкият да си поиграе. И после до Берлин и така.

Btw на отиване още към БГ в Милано татито ни тръгна на разходка с малкия и го загубил, а аз седя и пазя багажите и се чудя каква толкова дълга половинчасова разходка правят моите мъже. Като се върна - потен, зачервен, уплашен - направо щях да падна- малкия го намерил на информацията- иначе се щурал насам-натам из летището, че и имаше самолети дето излетяха... Да чукна на дърво нищо лошо не се случи, ама от тогава ни е като обица на ухото.
Цитирай

Здрасти Ароуз Hug

Хванахте ли големи студове у дома? 

Това с рождения ден и приятелите е страхотно като ги виждаш,че са си там, самоооооооооооо мъничко променени с годинките, но усмихнати при появата ти!

bouquet

Здравей Арвен,
за наше радост никакъв студ не хванахме (ама и никакъв сняг не хванахме), пък колко се гласихме да се пързаляме. Пътуването ни беше в последния топъл ден.

Викаш за приятелите- променени били. Аз не съм разбрала такова нещо, щоот ги виждам всяко лято и всяка зима, та не успяват толкова бързо да се променят.  Very Happy
Цитирай

добре дошла, мотористке Laughing

щом  си с лоши впечатления само от една оптика, това е добре. нали по принцип си изкара хубаво?
а защо новата година не ти хареса? чакай , тя тепърва започва Laughing

Ха! добре заварила

Да, да, за хубавото- много хубаво си изкарах, имаше дори изпълнения, за които ще пропусна да разкажа Whistling
Цитирай

Палмира не обиждай евангелистите  Naughty Те нямат нищо общо с масоните  35

Ароуз, добре дошла. На какво се дължи смяната на името. Нали не криеш нещо, щото агентурата работи и вижда всичко  Mr. Green
Цитирай

Добре дошла, Ароуз!
Да тръгваме към Солун, казваш, дългокоси и синеоки, а Wink
Цитирай

Ароуз, добре дошла. На какво се дължи смяната на името. Нали не криеш нещо, щото агентурата работи и вижда всичко  Mr. Green

Не бе, Кейси, да не съм Дебеланата?  Laughing
Ма рекох-нова година, нов облик - ма нещо аз не мога да се позная, па да видим докога ще ме държи..  Rolling Eyes  Mr. Green
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Добре си се завърнала във форума Hug ...викам си кой ли пък е тоя със сряскащия ник Thinking
...и се чудя защо не мога да ти отворя снимите  newsm78
Цитирай

Добре дошла, Ароуз!
Да тръгваме към Солун, казваш, дългокоси и синеоки, а Wink

И убави, убави...  newsm53
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора