Харесвате ли Лили Иванова?

  • 29 624
  • 320
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 623
Касита, защо пък мнението на харесващите я, трябва да е меродавно.
За мен Лили Иванова не е икона и никога няма да бъде, ако ще да
пее до 150 години. Няма как, когато не харесвам някой или нещо,
то да бъде икона, само защото други споделят това.
И ще ме извиняват всички нейни почитателки, но освен оперните прими,
не съм видяла друг изпълнител на концерт да си чете песните и това не е от
вчера, за да го свържа със склероза, примерно.
Аз разбирам да не знаеш репертоара на други изпълнители, но своя собствен...???
Освен това е студена и някак неискрена с публиката си.
Същата е и с колегите си. Помня преди време скандала, който сама спретна,
че нямало да застане на една обща снимка с този или онзи.
Да не говорим за отвратителното отношение към текстописците и композиторите.
И после, икона ми била.
Щом за вас е икона - ОК, но не ни го натрапвайте, моля  Naughty
А пък изказването за плюенето по родното - айде нЕма нужда.
То и фолкпевачките са ни родни, но събуждат в мен само позиви за...  censored

# 181
  • Мнения: 21 440

Касита, християнка ли си? Ако да, заповядай - 2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова, що е горе на небето, що е долу на земята и що е във водата под земята, не им се кланяй и не им служи.


 Аааа, за поп и рок звезди е позволено Grinning

# 182
  • Мнения: 60
Не я харесвам, десетилетия наред пее една и съща песен с няколко сменени думи или тонове. Видът и е меко казано пародия, а гласът ми звучи като на прегракнала кръчмарска певица. Малко ме е срам, че в държавата ми има подобни "звезди". На погребението и може да има много хора, но също като на концертите й, се съмнявам дали ще отидат там защото я харесват или защото някой не им плаща за това. Не мога да проумея как може да се харесва на някого подобно нещо, което не мога да нарека даже творчество. Това е лично мое мнение, не искам да споря или обиждам. Но аз не познавам нито един човек, който да харесва въпросната Иванова.

# 183
  • Мнения: 86
На погребението и може да има много хора, но също като на концертите й, се съмнявам дали ще отидат там защото я харесват или защото някой не им плаща за това.

Това с платената публика на концертите съм си го мислила и аз съвсем откровено. Преди няколко години имаше концерт на Росица Кирилова и си спомням, че като видях плакати из града, се смях неудържимо. Не можех да повярвам, че нормален човек би си причинил това, пък и да си плати за подобно унижение  Sick. Обаче се оказа, че залата се напълнила и даже го излъчваха по телевизията.  Sick Единственото разумно обяснение е, че някакви хора са там по задължение и срещу сума по ведомост.  Crazy Crazy Crazy

# 184
  • Мнения: 60
На погребението и може да има много хора, но също като на концертите й, се съмнявам дали ще отидат там защото я харесват или защото някой не им плаща за това.

Това с платената публика на концертите съм си го мислила и аз съвсем откровено. Преди няколко години имаше концерт на Росица Кирилова и си спомням, че като видях плакати из града, се смях неудържимо. Не можех да повярвам, че нормален човек би си причинил това, пък и да си плати за подобно унижение  Sick. Обаче се оказа, че залата се напълнила и даже го излъчваха по телевизията.  Sick Единственото разумно обяснение е, че някакви хора са там по задължение и срещу сума по ведомост.  Crazy Crazy Crazy
Именно, също като на митинг, или при гласуване, много хора ще се прежалят да изтърпят подобно нещо срещу 20 лева примерно, гадно е, но е факт.

# 185
  • Мнения: 10 547
Касита, защо пък мнението на харесващите я, трябва да е меродавно.

Какво огромно недоразумение! Аз не изказвам мнението си с идеята то да е меродавно, за когото и да било, а просто го споделям. Както за вас е нормално моето да ви минава покрай ушите, така е вашето за мен. Нито се ядосвам, че някой не я харесва, нито държа да ви убедя да я харесвате.


И няма кой да я замести. Няма след 30 години кой да наречем икона.
Касита, християнка ли си? Ако да, заповядай - 2. Не си прави кумир и никакво изображение на онова, що е горе на небето, що е долу на земята и що е във водата под земята, не им се кланяй и не им служи.


Вярваща съм.
А ти за поп/естрадна икона чувала ли си?

# 186
  • Мнения: X
На погребението и може да има много хора, но също като на концертите й, се съмнявам дали ще отидат там защото я харесват или защото някой не им плаща за това.

Това с платената публика на концертите съм си го мислила и аз съвсем откровено. Преди няколко години имаше концерт на Росица Кирилова и си спомням, че като видях плакати из града, се смях неудържимо. Не можех да повярвам, че нормален човек би си причинил това, пък и да си плати за подобно унижение  Sick. Обаче се оказа, че залата се напълнила и даже го излъчваха по телевизията.  Sick Единственото разумно обяснение е, че някакви хора са там по задължение и срещу сума по ведомост.  Crazy Crazy Crazy

И аз съм си мислила същото за Филип Киркоров например. Само че това лято на концерта му летният театър щеше да гръмне от народ. Даже познати които си идваха за малко от Австралия  ме помолиха да им взема билети (90 лв за бройка), за да не свършели случайно. От друга страна съм ходила на концерт на Мотли Крю на почти празен стадион. Имаше към 2000 човека от възможни 40 000+.

Така че какво ние си мислим за вкусовете и предпочитанията на другите хора е едно, а какви са те в действителност е съвсем друго. А това с платените посещения на концертите на Лили са пълни глупости. Има си фенове за концертите й и нямат тенденция към намаляне.

# 187
  • Мнения: 60
На мен ми е съмнително, че познавам много хора заради годините си, някои харесват стилове, които на мен са ми лично непоносими, даже като се замисля, за всеки неприятен на мене изпълнител, се сещам поне за един човек, който го харесва, обаче за тази госпожица не се сещам за нито един. Освен, да си я харесват тайно и да ги е срам да си признаят.

# 188
  • Мнения: 170
Не я харесвам, изобщо не я харесвам. Не я харесвам нито като певица, нито като човек(поне това което е показала от себе си пред масовия зрител). Тя е от малкото хора, които ме дразнят до откат, направо полудявам като я чуя и веднага сменям канала, просто ми е ужасно неприятна поради който факт са ми неприятни и творческите и изяви. Като цяло не харесвам песните и и никога не съм ги харесвала. Съгласна съм, че няма втора като Лили Иванова, но само бих възкликнала: "И слава Богу, че няма!!!".

# 189
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Да аз харесвам Лили Иванова!!
За мен тя е ГЛАСЪТ на БЪЛГАРИЯ!!

# 190
  • Мнения: X
обаче за тази госпожица не се сещам за нито един. Освен, да си я харесват тайно и да ги е срам да си признаят.

И после тайно избухват по концертите й, а?  hahaha

Доколкото ми е известно Майкъл Джексън е взел автограф от Лили на концерт в Токио през 70-те, когато още е бил малко момченце и е пял с братята си. Л.И. има награда от него фестивал, както и трета награда на фестивал в Бразилия, на който европейски изпълнител не е бил награждаван никога. Сигурно подходящите й бракове са помогнали.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 14:08 от Анонимен

# 191
  • Мнения: 15 379
Съгласна съм, че няма втора като Лили Иванова, но само бих възкликнала: "И слава Богу, че няма!!!".

Joy, направо ми оправи настроението.
Май Лилето забравя. Преди 5 години на концерт във Варна, Летния театър, четеше текстовете, докато пее.
И съм склонна да отдам забравянето на хранителният й режим, който е доста беден, да не кажа нищожен на мазнини и въглехидрати. Но как иначе да поддържаш подобно бедро на 70+...

# 192
  • Мнения: 21 440
  Защо да ги е  срам да си признаят? newsm78
 Няма нищо, което би могло да бъде окачествено като срамно.  Да не би да пее простотии като фолк певачките?
 Просто я харесват по-възрастни хора.

 

# 193
  • Мнения: 60
  Защо да ги е  срам да си признаят? newsm78
 Няма нищо, което би могло да бъде окачествено като срамно.  Да не би да пее простотии като фолк певачките?
 Просто я харесват по-възрастни хора.

 
Не си ме разбрала, аз също съм възрастна, но не познавам нито един човек, който да я харесва, иначе любители на фолк певачки, джаз, реге, оня метъл в който само се чуват взривове и ревове, не знам как се казва даже, все стилове, които никак не долюбвам, познавам много, но на въпросната не познавам нито един фен. Та от там ми идват и съмненията.

# 194
  • Мнения: 3 675
Как да няма фенове Лилито, ами червените бабички..Ясно е, че 20-30 годишните няма да слушат Лили Иванова.На мен ми направи пък впечатление, че във всички вицове за Лили се акцентува върху нейната възраст, въпреки че възрастта няма никакво значение в случая, ами какво ще кажете за Тина Търнър например, вярно е, че няма нови песни, но въпреки всичко продължава да бъде звезда от световна величина.Сравнете Golden Eye на Тина /или което и да е било нейно/ с някои от парчетата на Лили и ще усетите веднага разликата.

Общи условия

Активация на акаунт