Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
195-209 от 311 отговора
  Ами така ви се е случило, че не познавате. Аз пък познавам. То не е толкова трудно, ако тръгнеш по улиците да питаш по-възрастните, хеле пък в провинцията, почти  всичките я харесват.
  Аз имам и по-млади приятелки, дето също могат да кажат, че някои от песните и им допадат... там разни детелини-хризантеми и аз ги харесвам, кво им е. Митко Щерев, Тончо Русев... става.
Цитирай

От темата разбрах освен всичко друго и, ме съм възрастна.

Какви световни еквиваленти на български певци търсите изобщо?
Цитирай

Защо ти на колко си, и аз съм на 35, но определено не харесвам Лили, слушам съвсем друг тип музика.
Цитирай

Виж какво, то и аз слушам предимно, да не кажа само,  рок, ама не виждам смисъл да казвам на бялото черно.

Лили Иванова е в България каквото е Алла Пугачова в Русия - и двете няма да седна да ги слушам, но да твърдя, че нямали фенове, при положение че сто години пълнят зали е смешно.

Контингента на Лили е поне едно- две десетилетия нагоре от 40 годишните, макар че, като гледам, по концертите и има всякакви - от баба до внуче.
Цитирай

Уф, ми именно, оказва се, че само старите я харесвали. Иначе съм по-малка от теб и не ми пречи, освен да харесвам Лили Иванова, основно да слушам музика така далечна на естрадната.  
Цитирай

Поздрав за тези които харесват Лили Иванова!!
http://vbox7.com/play:7f683ef0
« Последна редакция: Пет., 07 Дек. 2012, 15:15 от tanq555 »
Цитирай

Мразя я до дъното на покварената си душа.

В ада за мен са приготвени записи с всичките й хитове...
Точно същите чувства изпитвам и аз... Слушането й се равнява на физическа болка за мен... Измъчвам се просто...
Цитирай

ама вие пак си мислите, че музиката започва и завършва с рок Smile
Цитирай

Че с какво друго?  Mr. Green
Цитирай

Детска градина Детелина-харесвам я, не я харесвам. Сякаш на някого му пука. Лилито си е Лили.

Не била осиновила дете, ама нашата съфорумка с това обвинение да дойде да каже тя колко деца е осиновила. Иначе така е лесно да се замерваме с камъни. Как може да имаш такива претенции към чужд човек, направо не мога да проумея.
Цитирай

Внимавайте какви ги говорите, госпожицата може да сондира мнения по неволя.
Цитирай

Спомням си едно изключително умно, интелигентно и деликатно изявление на Лили" След като се върнах от дълго турне в СССР, една колежка ме видя и ми каза " Ама ти жива ли си? Чухме, че си умряла там" Скоро след това дъщерята на тази колежка умря"....Друго изявление " когото съм прокълнала, всеки го е достигнало".
Цитирай

С чалга и рап.
Цитирай

С чалга и рап.

Хайде, не вкарвай чалга и рап в едно изречение, м?
Цитирай

Защо пък не? Какъв точно е твоят проблем с тези жанрове?
Цитирай

195-209 от 311 отговора