Заведения в Бургас

  • 171 393
  • 768
  •   2
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 620
По принцип и за мен роза и захаро звучат много различно но на роза не съм ходила от 10 години така че......

Незнам какви са цените ако са като на 100 грама сладки


  Peace

Момичета в пекарница Добрев мисля че така се кавзаше  ми харесват 3-4 торти но също отдавна не съм ходила


 Peace

Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 10:13 от gicka

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 641
В млекарницата на Добрев нещата са от Сладко и солено, могат да се намерят и на други места.

# 287
  • София
  • Мнения: 2 849
Ще я пробвам тази нова сладкарница, но с това мнение, че са от Сливен, хич не ме грабнахте. Нищо против града нямам, но провинциалните торти са все в един и същи ценови диапазон, а оттам и вкусов. Евтини продукти като захаро и роза, еми няма какво да чакаме да се получат чудеса. Това са торти за масова употреба, а не за наслада на небцето. Това си е истината.

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 94
И аз споделям същото мнение за Карамела. Тортите не са нищо особено, на Сладко и Солено са по-добри Simple Smile

# 289
  • Мнения: 3
Здравейте,
На 19.03 (сряда) искам да организирам тържество за рождения ден на майка ми. Може ли да ми препоръчате сносно заведение, в което има жива музика през седмицата-по възможност да преобладават народни песни(български, руски) и българска естрада. За сега съм отхвърлила механа "Банско" като вариант, Грация "Меден рудник" живата музика била само в четвъртък, петък и събота,в "Рубаят ди маре" знам че във вторник е вечер на хорото, но в сряда нямам идея за репертоара-ако някой има наблюдения моля да сподели, също така мисля, че в Национал имат музика и през седмицата-ако някой има впечaтления за там или други места ще му бъда благодарна да ме улесни в избора   Praynig

# 290
  • Мнения: 25
Домино.....? През седмицата няма много хора, така че оркестъра може да свири това което вие искате.

# 291
  • Мнения: 539
и Океан,там само трябва да питаш сряда каква музика ще има,защото и те имат Руска вечер,Гръцка вечер.В петък и събота е смесена,естрада,хора,руски,гръцки,през седмицата не знам как е.

# 292
  • Мнения: 3
Благодаря ви    bouquet

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Ще съм на гости на прекрасния Бургас - да ви попитам за симпатично местенце, където може да се вечеря, кухнята да е хубава и да не е прекалено скъпо.
Ще отседна в хотел Булаир, така че ако може да е в районна.
Евентуално и за някое кафене може да ме упътите, където да седна за добре дошла Simple Smile

# 294
  • Мнения: 6 214
Ще съм на гости на прекрасния Бургас - да ви попитам за симпатично местенце, където може да се вечеря, кухнята да е хубава и да не е прекалено скъпо.
Ще отседна в хотел Булаир, така че ако може да е в районна.
Евентуално и за някое кафене може да ме упътите, където да седна за добре дошла Simple Smile
На една крачка си от бул. Богориди, където има всякакви заведения. Мисля, че все ще си харесаш нещо.  Peace

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 384
Ще съм на гости на прекрасния Бургас - да ви попитам за симпатично местенце, където може да се вечеря, кухнята да е хубава и да не е прекалено скъпо.
Ще отседна в хотел Булаир, така че ако може да е в районна.
Евентуално и за някое кафене може да ме упътите, където да седна за добре дошла Simple Smile
Нагоре от твоя хотел /не знаех че още работи/, по ул. Булаир се намира ресторант Луксор - добра италианска кухня, още по-нагоре, но трябва да завиеш в дясно е "Златна рибка" - много добра кухня и прекрасна винена листа, а като продължиш към морето е ресторант "Нептун" - интеренсно меню и хубави вина.

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 259
Отзиви за арменското заведение в хотел Плаза и това на мястото на Силвър на Дупките?

# 297
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета ходили ли сте при Шопа много ми го хвалят виждала съм заведението само отвън дори незнам точния адрес за да ви го обясня хмм newsm78 има ли много стълби за изкачване


 Peace

# 298
  • Мнения: 1 893
Стълбите не са много, но са стръмни. За съжаление последните два пъти беше тотално разочарование, иначе преди ни беше любимо.

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 620
Скоро ли сте ходили аз преди им бях клиентка като бяха в центъра но сега ... Не ми е по път и жената на шефа много ме дразни  Laughing какво си поръчахте  Peace с бебешка количка ще се справя ли

 Peace

Благодаря за бързия отговор

Общи условия

Активация на акаунт