kak се справяте с умората!

  • 3 637
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
мили момичета, как преудолявате умората вечер!
Ние с мъжлето ми сме по цял ден на работа! Вечер докато се управим и преспим Габи и сме като трупове1
Заспиваме на секундата! С кекса май най-добре се справяме през weekenda!
Когато трябва да го правим, защото момента е през седмицата и сме уморени, мъжлето ми се мръщи! не искал да е защото трябва, а защото ни е хубаво!
Прав си е !
ЕЕЕЕЕЕЕ ама да не си помислите, че само през почивните дни работим по въпроса. Неееееееее ама през седмицата по-рядко и по ,,,,,,,. Embarassed
При вас как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Ами миличка и ние като вас. Аз особено едвам се справям - прибирам се в 18.30 и не знам кое по-напред - на детенци ли внимание да обърна, на пазар ли да ида, да готвя или да чистя.... а половинкото честно да ви ксажа хич не помага. И вечер съм толкова гроги, че кекса го приемам като последната задачка преди най-после да си полегна.

# 2
И моята половинка хич не помага напоследък, снощи имахме гости, докато бяха в къщи той - мъж мечта, каквото го помоля, прави, но щом си тръгнаха легна на дивана да ме наблюдава как чистя.... е направо ви казвам идеше ми да  argue  bash , едва се стърпях. След като ме наблюдава половин час, без да му мине пруз ум да се включи, за да си легнем по-рано, реши, че ме обича много и трябва да се гушкаме и да сексуваме, е да, ама аз вече бях скапана и кисела.
 Shocked

# 3
  • Мнения: 9 892
е това не го разбирам! Как така лежи на дивана, а ти нищо ли не му казваш? Моят понякога също се измъква, но поне си намира нещо да върши, уж нещо важно, докато аз разтребвам:)

# 4
  • София
  • Мнения: 4 273
И аз като вас съм много уморена вечер. Към 19 ч. имам желание, но не и възможност, а Боби докато заспи съм труп, затова секс правим най-често сутрин и в почивните дни. То и сутрин ми се спи де! Ама мъжът ми като почне да ме ръчка още към 6,30 ч. Сутрин половината от секса май го проспивам, т.е. продължавам да си сънувам. А веднъж какво ни се случи. Правим секс (добре че беше под завивките), а Боби се събудил, идва при нас и ни казва:"Ха така, клатете се и се смейте!" Та такива ми ти работи...

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Carabella, ами докато се разправяме ще си свърша сама работата. Просто за увещания нямам сили. Обикновенно като го помоля да свърши нещо /защото сам не се сеща/, казва добре и наистина го прави, но след един час, а аз през това време се нервя, че ми е разхвърляно например. Все се заричам, че ще започна една превъзпитателна програма, защото си мисля, че все още има надежда. Но за да я доведа до успешен край ще ми трябват мнооооого нерви и търпение, а просто ми липсват на този етап.... а има и друго - обичам сама да си върша работата и да не завися от никого. Например аз се занимавам с ремонти, с колата и т.н., е хубавото е и че с харченето на парите основно аз се занимавам Wink .... Така че май сама съм си виновна - аз като сама се набутвам, човека сигурно си казва "Ми, че що да я спирам, като иска нека си действа...".

# 6
Лекси, май си права. Аз също предпочитам да си върша нещата сама, ама като съм адски уморена ми се иска да ме попита дали нямам нужда от помощ, то аз пак ще си свърша каквото има за вършене, ама по-друго е някак си

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
Така е, Карабела. И на мен май не ми е толкова да помощта, колкото до вниманието. Като не се сещат да ме попитат някак си обидно ми става...  А иначе по темата - издържам като съм максимално на вън, предимно с детето за 1-2 часа след работа. Иначе в къщи винаги се намира нещо за бачкане.

# 8
  • Мнения: 104
И при нас е така - докато се приберем от работа - добре поне че той ме взима с колата - после докато си напазаруваме нещо и да си го сготвим - става сто часа. Но не мога да се оплача - любимият е страхотен вкъщи - обикновено той готви, аз отдавна не съм го правила,а аз обикновено се хващам с чистенето и така си разпределяме работата. Много ми помага. Но въпреки това умората е голяма и понякога се получава секс по задължение - ако имам сили гледам да се "надъхам" преди това, тоест да ми дойде музата иначе наистина е кофти.

# 9
  • Мнения: 4 212
ми аз какво да кажа 4е то4но за овуто ми ,го няма мои4кият Cry и ние сме на"ако е в кьщи".оня ден си беше.ами ако не станало.сега се о4ертава да е пак тук утре ве4ер.да ама ще е кьсно май за... Embarassed   абе загубена работа...то4но за овулацията ми се губи по работа.. Rage

# 10
  • Мнения: 4 068
При нас много рядко го има тоя проблем.Ние с мъжо сме яко нощни птици.Аз съм на работа до 19 часа,а той до към 18 часа е на училище/нали зъболекар ще става/.Въпреки това си лягаме чак към 1-2 часа през нощтИмаме време да си бебеправим на воля.Аз обаче никога не го карам да правим секс само защото съм в ову.Изобщо не му казвам даже,за да не стане по задължение работата.
А иначе м домакинството ми помага много.Аз от 5 години вече не съм хвърляла боклук и не съм тупала нищо.Почти винаги той ходи да пазарува или ходим двамата,но никога сама.Той не ми дава да нося тежки торби.
Абе общо взето играе роля и това,че ние нямаме дете.Тоест ако имахме едно и сега да опитваме за второ едва ли щяхме да имаме толкова време за себе си както сега.

# 11
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Ние също сме така, аз живея далеч от работата си и докато се прибера вечер става 6 и нещо, докато сготвя, изчистя, ... добре, че живеем в малко жилище. Моят сладур обожава да готви, но мрази да подрежда и да чисти. Снощи решихме да поканим малко гости /неангажиращо/ и той обеща да ми помогне малко да поизчистим, обаче изведнъж му стана мноооооооооооого лошо и заспа, докато дойдат. Абе мъже!
За секс остава време, обаче пустата умора прови нещата малко постни, нямаш сили да импровизираш и т.н. Момичета, толкова ми се иска вече да съм бременна, че направо изкуквам. Не ми се иска да мисля толква много за това, но не става.

# 12
  • Мнения: 104
Зузи мила и аз съм така, страшно ми се иска да си имам бебче, но нищо засега. Не се отчайвай обаче, ще стане със сигурност, но не си го превръщай във фикс идея. Аз почти я бях докарала то това ниво, но нещо се поуспокоих напоследък - има време, полека полека.. Wink

# 13
Цитат на: lea
И аз като вас съм много уморена вечер. Към 19 ч. имам желание, но не и възможност, а Боби докато заспи съм труп, затова секс правим най-често сутрин и в почивните дни. То и сутрин ми се спи де! Ама мъжът ми като почне да ме ръчка още към 6,30 ч. Сутрин половината от секса май го проспивам, т.е. продължавам да си сънувам. А веднъж какво ни се случи. Правим секс (добре че беше под завивките), а Боби се събудил, идва при нас и ни казва:"Ха така, клатете се и се смейте!" Та такива ми ти работи...

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing абе това секс сутрин рано не си е работа. аз най-мразя така. и аз като тебе го проспивам в такива случаи. затова сме се разбрали да не го правим, докато не се събудим и двамата. Wink

# 14
  • Мнения: 2 120
При нас е супер сложнотия.
Мъжът ми е 18 години по-възрастен от мен като начало и второ е физик, който за всичко има обяснение.
Секса ли? -- Ами преди да решим да правим бебе го правехме 1--2 пъти в месеца, защото е все пред компютъра. На мен започна да ми писва и на всичко отгоре ми се качи пролактина, а той е свързан с хипофизата и малкия мозък и ако няма друга причина е от липсата на секс.
Така не се смейте  --  първият месец, когато бебеправихме беше точно в деня на овуто, когато лекар каза, че ще се пукам --дойде ми разбира се.
Следват целувки, прегръдки и обещания за следващия месец.
Ситуацията тогава беше такава -- за да не мрънка и да не го насилвам му казах, че обявявам медена седмица. Всяка вечер се връщах с меденка любимка, символ на това което трябва да правим. Да де ама аз си лягам, спи ми се, но го чакам да дойде, а като дойде още толковасе чака да се настроим, но все пак го изнудих за 4 пъти, но пак ми дойде.
След като много ревах последваха обещания и прегръдки за през ден, защото така нямало как да пропуснем момента.
Доде време и сега смятайте -- Свърши ми на 15 , правих го на16 и 19, после с голям зор на 22 и 23, изобщо произволно, идваше ми да го убия.
И трябва да ви кажа, че е така всеки месец.
Иска бебе, ама кой да постоянства? Никога няма да го разбера с това неговото, като му дойде времето ще стане.
Говори ми като Царя, без да мисли, че моето време се скъсява, той може и на70, ама аз... Ето такава е историята.
Не ми се мисли как ще го карам този месец.
Веднъж да направим бебчо и ще го лиша от секс за дълго, не ми пука да го видя тогава, пък и естаричък за гаджета.

Общи условия

Активация на акаунт