«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
495-509 от 741 отговора

јнкета

»зберете най-интересната реплика от 6 епизод на "јси" до 20 часа на 21 декември:

ћоже да изберете максимум 2 опции.
¬ъведи тво€ глас

—тара «агора

ћнени€: 307
Asi - The best from Funda

Play Thumb

–азбира се,че ще гледаме ћеги Very Happy,аз също н€мам търпение до старта.
« ѕоследна редакци€: нд, 16 дек 2012, 20:20 от borovinka123 »
÷итирай

–азград

ћнени€: 3 840

Play Thumb

÷итирай

In the light side of the Moon!

ћнени€: 1 950
ѕредостатъчност
 ¬сичко, което си имам от теб
 е една недовършена песен.
 ћного сълзи - ќкеанът по две.
 » безкрайна пустин€ в сърцето ми.

»мам и болки - различни по цв€т,
 по размери, по сила, по думи.
 »мам вселена... от самота.
 » излишна любов. » безумие.
 »мам безсъни€. » страхове.
 Ќедовери€. Ћипси. Ќеистини.
 ƒал си ми толкова много, че
 нищо
 вече
 не искам.

автор caribiana

хади на кафе  Peace

откраднах си нещо от Ѕорето  ooooh!

и десерт за които са се наве4ер€ли

и нова загадка

« ѕоследна редакци€: нд, 16 дек 2012, 21:57 от Miglena Teofilova »
÷итирай

аз отивам да си пиша домашното, нали сме на 7 еп?

и понеже пак стана време да гледам та пак се сетих...н€ма ли на4ин да разберем дали моми4етата ще преведат филма до кра€... така ли ще си оставим филм4ето непреведено  newsm78

айде до после  Hug
÷итирай

–азград

Play Thumb

« ѕоследна редакци€: нд, 16 дек 2012, 22:28 от vania_e »
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3
ƒойдох да си кажа "Ћека нощ!", но виждам загадка и да се възползвам от отсъствието на другите- това е след  отвличането, в чифлика, понеже къщата им изгор€.

«а стихотворението- дали идва момент, когато човек нищо не иска? Ќе съм сигурна, ћеги.

» от мен за лека нощ от двама влюбени милувка - как беше: те лека нощ не си жела€т, но по- лека ще е т€- / извин€вам се, че не помн€ точно стиха Praynig Praynig- друг ще ме поправи /

÷итирай

ƒемир Ѕей еп 7

" аква е цената на истински€ при€тел"

тейзе е полуд€ла, какво аджеба й стана на таз жена, защо говори така и то прд јси, сега ще тр€бва да отговар€м на въпросите на јси, кой сте вие, защо е тази вражда...а какво да й отговор€, мога ли да й кажа истината, 4е съм дошъл да отмъщавам и то не на който и да е , а на семейството й  #Crazy но тр€бва да й го кажа все н€кога..... при4ината за този гн€в сте вие, вашето семейство...този гн€в е още от детството ми, попитай за това баща си. јси се опитва да ме убеди, баща й колко е справедлив и 4е на никой нищо лошо не е при4инил...."може би се налага да се откъснеш от зем€та и животните и да се огледаш наоколо, а?" "¬ъзможно е тогава да видиш светът и хората, тво€та справедливост е много по-разли4на от мо€та" етоооо, казах гооо, най накра€ ми олекна, поне и т€ ще знае за какво иде ре4....  јси се опита да ме успокои, да разбере пове4е, спр€ ме с ръката си, поставена на корема ми, но пове4е подробности ще тр€бва а нау4и от баща си, ако той н€ма какво да й каже, тогава и аз н€мам какво пове4е да казвам....тръгваме си, т€гостно е в колата, јси е обидена и разтревожена, иска да слезе, да повърв€ла, но ще по4ака, сега олмаз  Naughty ще си € закарам у т€х, пък после да върви където иска, ама упорито това беее...да слезе та да слезе..инат, като си науми нещо и хоп тр€бва да стане по нейната ...не спира да говори, защо съм мъл4алив, баща й не би направил нищо лошо...оооо така ли сега ще ти покажа....спирам, набивам спира4ки, обръщам колата...незнае къде отиваме, 4уди се...иска да й кажа, вика.....спирам на моста, отивам и € изтегл€м от колата...за ръка € вод€ до моста..."направи кра4ка напред јси, сега погледни във водата, погледни в реката јси ко€то те4е на обратно, гледай и ме слушай, јси....
"“аз река убива. “€ е тъмна и жестока. Ќо истински жестоки са хората. “о4но от тва м€сто, ето тук, майка ми се хвърли в реката, прегърнала здраво моми4енцето си и вкоп4ила ръка в пръстите на сина си.  аза ми да не се страхувам и вси4ки заедно потънахме във водите на јси. Ќе само мама, в тези води умр€хме и тримата"..... ето олекна ми....направила го е защото не е имала изход .... јси пак ме пита, още не разбира, иска да знае при4ината, но затова тр€бва да попита баща си ...
на ве4ер€ сме...май вси4ки сме тъжни и замислени "јко можехме да разрушим моста, вместо да го реставрираме,, сега може би щ€хме да сме по щастливи тук на тази маса"....
излизам на терасата, взирам се в нищото, замислен...правилно ли постъпвам??? в същото време обиден на тейзе от държанието...ха ето € идва, искала да поговорим, ако ще е като днешни€ разговор по-добре да не говорим изобщо...ако продължаваме така нищо н€ма да постигнем...нои т€ тъна, нали си ми е единствената лел€, немога да й се сърд€ дълго, нека поговорим ..."Ќагърбихме се с товар, който не беше по силите ни и нашите гласове замлъкнаха "  искала да ми разкаже вси4ко, какво вси4ко..още неща ли има да нау4авам  newsm78..азказва ми 4е била бременна, 17 годишна, не е искала бебето но принудена да го роди...тцтц...бебето се родило и умр€ло...взели го от ръцете й и го отнесли тцтц, ай јлаххх  Crying or Very sad кой ти при4ини това тейзе, »хсан ли??? охххх тешекулер јлах, не е»хсан, като 4е ли камък ми падна от сърцето  , айййй детето е живо, малиииии живо е...какво ли още ще разбера тази ве4ер  ooooh!...4и4о ми го търсил, но не го открил...ние ще го намерим тейзе, ще го намерим ... тейзе се прибра, запо4на да гърми....аааххх јси минава покрай нас...завал€....къде е тръгнала в този проливен дъжд???  newsm78 newsm78 отивам след не€...на моста.... спр€ се на моста ....гледа във водите на јси..мокри сме и двамата...говорила с баща си, ха ...тр€бвало да забрав€..нищо не съм можел да направ€ да върна майка си ...била ме разбирала..какво разбира , знае ли какво е да загубиш н€кой който много оби4аш??? "никога н€ма да прост€ на семейството ти јси"  разбира баща си, но мен не може да разбере, така ли?  толкова се възхищава на баща си.4е не вижда какво се слу4ва около не€....ха бил съм заслепен от омраза...ами да ...акви ги говори?? какво прави?/?? ще се успоко€ ли ако н€кой от т€х се хвърлел в реката, вайй беее какво прави, ка4ва се на парапета..иска да ско4и за да изкпи вината на баща си, възможно ли е това, дали наистина е способна на такова нещо "јси, какво правиш, какв се опитваш да направиш, јси дур, дур јси, стой ти казвам...." оохххх безмалко да ско4и това моми4е....хванах €, в моите прегръдки е... дъждът отмива сълзите й....лицето й е мокро...."не сикам да те загуб€! Ќе искам да умреш" ...изб€га...каза остави ни намира и изб€га....докато се усет€ 4е е в прегръдките ми и т€ из4езна...за секунда.....беше при мен, притисната, безсилна, търсеща о4ите ми, търсеща отговор на въпросите  ooooh!
ха....има опасност нивите да се наводн€т, јси е тук и работи заедно с вси4ки, не се спира това моми4е, аз си мислех 4е н€ма да дойде на работа...страхотна е! отпушваме канала....засрамен съм от не€...държала на думата си и н€ма да прекъсне договора...нищо не мога да кажа защото красотата й ме заслеп€ва и мозъка ми блокира  #Crazy
отивам на едно скришно м€сто, да по4етем с ’юсеин ...и јси дойде, да си измие ботушите в реката.... ≈ееее продължавай да 4етеш...викам силно 4е да може да ме 4уе и да дойде при нас ...
ха защо не сме й се били обадили....аааа н€мало ли друго м€сто, а то4но това сме избрали....ние ходим ли на нейното м€сто....(ооооффф бееее какви о4и само, свет€т, свет€т..а какъв поглед малииии  Embarassed #Onfire #Onfire #Onfire) на бузата ти има кал..."зем€та тво€ и калта е тво€, а за да не се наводн€т нвите ти, аз се вал€м в калта" тцтцтц, умницата ми т€€€, знае то4но какво да ми отговори ....красавицата ми...ще ми паднеш т моми4енце горделиво, ще бъдеш ти мо€, колкот и да упорстваш и да се теглиш  Crossing Arms

след малко 2ра 4аст...то в тази сери€ 4ок за писне бееее....  ooooh! ooooh! ooooh!
÷итирай

–азград

Play Thumb

÷итирай

браво –ени, позна загадката  Peace

що така за4езнахте, незнам...ама нейсе, аз си продължавам да пиша

4аст 2 ƒемир

отивам при един бизнесмен..оо € виж ти то тук пълно с трактори, а ние се редим ан опашка ...ще и прати 4овека 2 трактора 4е да можем да изорем, јси ще е изненадана, тр€бва да й се обад€.....ха свържи се с госпожицата, ако можеш  Crossing Arms
на сутринта....аз и јси о4акваме тракторите , сигурно се радва 4е н€ма да 4акаме и ще можем да свършим навреме ....над€вам се не съм прегазил н€кой неписан закон ...ваййй бееее ще тр€бва и да ги откараме...аси каза "биринде сиз, биринде бен" тцтцтц, адии тогава, щом тр€бва и трактор ще карам....ама ми е за 1ви път, ръ4ната тр€бвало да спусна..под волана се намирала..еее ела 4е ми покажи бе моми4е, 4е да мога да те усет€ по близо до мен...ха така опитва се да се справи с ръ4ната...ама й е трудно, ще й помогна...си€е госпожицата, толкова е щастлива, ама заради това 4е съм намерил трактори или се наслаждава на непознани€та ми по шофиране на трактор или затова 4е сме заедно  newsm78 дава ми напътстви€ ...изклю4и от скорост, дай контакт ...а аз съм се потопил в о4ите й, но т€ не остава да не ме захапе...да съм гледал път€, 4е какво да му гледам на тоз път.... newsm78 newsm78...първа, задна..ааа пак първа...дръж здраво влана ме у4и...т€€€ ли какава е хитрушанааа....хоп ско4и, къде отива...ще € на4а аз не€ ...... защо не остана до мен??? така ми беше хубавоооо, даваше ми кураж да се справ€ с тоз трактор "не моми4е, а магарица"  Crossing Arms
на полето сме, јси ми об€сн€ва къде какво ще засади...тук царевица, там памук...ама какво ми пука на мен....като т€ е пред о4ите ми нищо друго не ме интересува, възхищавам се на ентусиазма с който работи ....€хва си кон4ето и тръгва след трактора иска да е сигурна 4е вси4ко се върши както тр€бва..колко красиво седи на кон€...колко й отива...гледката ми харесва...гордо €хнала кон€ си, вдигнала високо главата си...не се бои от нищо, и нищо не може да € спре ...
прибирам се, тейзето идва..да поговорим, олее разбрала е 4е притежавам полиците на »хсан....откъде знае..сега ме притиска да го унищожа, какво още съм 4акал  newsm78 ...иска да му взема 4ифлика и да го унищожа, заради нас, заради не€...заради миналото...аз н€мам намерение да действам така..неискам да отнемам нищо от никой, иска ми се да забрав€ вси4ко и да продължа напред, заради јси.....тр€бва да измисл€ нещо..излъгах €, казах й 4е са ми останали две полици...едната € дадох срещу кон€ на јси....малиии какво направих, как можах то4но това да измисл€, сега ще тр€бва да взема кон€ на јси ...оооххх лелеее как да й го кажа сега....срамувам се от себе си....отивам на полето пр јси... н€мам на4ин тр€бва да й кажа...изправ€м се гордо пред не€....казвам й...боже о4ите й, ще ме из€де с парцалите....
оооххх много ме е срам от това което тр€бва да направ€ сега...казвам й..полиците...тр€бва да ги изплатите кколкото се може по-бързо....т€ ме гледа кръвожадно, о4ите й хвърл€т искри....пита ме как...н€ма друг на4ин...има друг на4ин й казвам... ќЌя“ “».....полица срещу кон€т ти...охххх немога да € гледам в о4ите....изваждам полицата й € подавам, т€ мисли....дали да приеме или не...дърпа € от мен...съжал€вам, наистина много съжал€вам....тр€бваше нещо да измисл€ за пред лел€ ми, това ми дйде в акъла в този момент, това реших, това направих....нетр€бваше, но беше спонтанно..јси много оби4а кон€ си, той е нейни€ живот...4увствам с много зле,....
ве4ерта јси пристига с кон€....изпълни си обещанието, както винаги държи на думата си ....той е твой ми каза "ти купи най-добри€ ми при€тел, но помни: кон€т ми ще живее с любов, а не с пари"
горда, твърда, не показва колко много € боли от разд€лата, не показва тъгата си....възхищавам се на това моми4е, срамувам се от постъпката си, но тази постъпка ми показа колко силна е јси, колко силно е моми4ето което харесвам....
тейзе би тр€бвало да е доволна, все пак усп€хме да нараним един от 4леновете на семейството което мразим..."искаше да нараниш душите им, ето направи го" ....
кон€ се бунтува в конюшната, цвили, ска4а, ров4и с крака, не е щастлив, нито пък аз съм щастлив, нито пък јси е щастлива..животното усеща, то най-добре усеща от вси4ки , нещо се слу4ва...изб€га....ти4а...боже мили, нещо стана...падна....кон€т на јси падна...олеее какво направих... бързо тр€бва да съобщ€ на јси...јсиии, јсииии...тръгвай веднага..кон€т ти...има нужда от теб......с4упил си е крак..лежи, милото животно лежи безпомощно на зем€та....оххххх јси пал4е...т€ била слънцето в душата й...но и аз много € оби4ах....жалко, много жалко за красивото животно, което беше щастливо, много щастливо със стопанката си ....единстена мо€ и шепне јси...става и дърпа пушката от ръцете на јриф....боже това моми4е ме изум€ва, има смелостта да застрел€ собствени€ си кон, а толко й е тежко, а толко много € боли ...неее не, не...не мога да € оств€ да си при4ини това...аз ще го направ€, поне от тази мъка мога да € спас€, поне тази гледка мога да й спест€ ...взимам пушката, о4ите ми са пълни със сълзи, 4е какво е воновно животин4ето, защо то тр€бва да страда, с какво е заслужило това....затвар€м о4и и стрел€м...јси до мен пада на колене.....

ƒжамал јга...

сед€ си аз в кафето...оооххооо € виж кой минава, —юхейл€ ханъм , накъде ли е тръгнала аджеба  newsm78  г-жо —юхел€, ханъмке....все така набързо се виждаме, € да поседнем и да похапнем, да си поприказваме ..оооо бърззала, ами нищо —юхел€, имах намерение да ви помогна (а пък и да разбера какво искате и какво см€тате да правите, тр€бва да ви влезна под кожата ханъмке) ако см€тате да отмъщавате на  оузджуоглу н€ма да ви е лесно , 4удех се как то4но искате да отмъстите ...хххххааааммммм, тръгна си...нищо пак ще ми падне...ха € виж ти ƒжейл€...абе накъдето и да се обърнеш, все виждаш н€кой..какво прави ƒжейл€ тук ...малка ханъмке...какви си ги намислила, на концерт ли ще ходиш  newsm78 newsm78 newsm78 оооо € ги виж ти наште ƒефне и  ерим....как сладко сладко си гугукат  Thinking хмммм , ще заведа зет€ да си хапне розова вода "розовата вода помага на 4овек да си събере акъла"
излегнал съм се на дивана, стомаха ме тормози, онзи нехранимайко  ерим не си из€де малибето и от та€ розова вода и се повдига...ааааа —юхейл€ мипатила съобщение....да сме се срещнели да поговорим утре...
ооооо мой племенник щ€л да си идва от германи€, 4е за какво идва пък то€ сега, като не го познавам..и то€ ли цел има или просто на посещение...
отивам на об€д с —юхейл€ , дали ще мога да изкоп4а нещо от не€ ...хош кардинез сюхейл€, буйрум .... дърпам и стола нали съм јга в крайна сметка  Shocked направо на въпроса минава та€....много е директна ...ооо у4уди се 4е знам за детето което търси,, т€ тр€бва да разбере 4е аз съм јга и знам какво се слу4ва в този град ....е незнам кой е, незнам откъде е, незнам и кой е бащата, ама и това ще разбера, засега искам да знам как ще накара »хсан да й каже кое е детето й....н€мала време за игри4ки...."разбира се, този огън в о4ите ви, той н€ма да 4ака, ще избухне в пламъци, а ако това стане, ще изпепели вси4ко" ама сега ще й кажа как да съсипе »хсан....т€ незнае е 4ифлика е ипотекиран и »хсан е в ръцете на ƒемир ...тези полици са изхода от положението ...хххмммм накарах € да се замисли!!!!!

е това е от мен...силна сери€, беше ми трудно да опиша вси4ко, май се престарах пове4е от колкото тр€бва, но като 4е ли всеки момент, поглед , дума б€ха важни и ми се искаше да ги спомена...страхотна игра и на ћурат и на “уба...много силна игра, вси4ки 4увства и емоции показани на лицата им...е , не го казвам за 1ви път, но €ма да спра да го повтар€м.... Hug Hug Hug
÷итирай

да си предложа и репликите  Peace
поне да има какво да 4етете докато си пиете ке’вето  Peace

ƒемир /към јси/: "ћоже би се налага да се откъснеш от зем€та и животните и да се огледаш наоколо!"
ƒемир /към јси/: "“ази река убива. “€ е тъмна и жестока. Ќо истински жестоки са хората.
—юхейл€: ..."Ќагърбихме се с товар, който не беше по силите ни и нашите гласове замлъкнаха "
ƒемир /към јси/: ...."Ќе искам да те загуб€! Ќе искам да умреш" ...
јси /към ƒемир/:..."«ем€та тво€ и калта е тво€, а за да не се наводн€т нивите ти, аз се вал€м в калта"
ƒемир /за јси/ "Ќе моми4е, а магарица"
јси /към ƒемир/ "“и купи най-добри€ ми при€тел, но помни: кон€т ми ще живее с любов, а не с пари"
ƒжамал јга: ""–озовата вода помага на 4овек да си събере акъла"
ƒжамал јга /—юхейл€/: "“ози огън в о4ите ви, той н€ма да 4ака, ще избухне в пламъци, а ако това стане, ще изпепели вси4ко"
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 279
ƒобро утро момичета! Ќачалото на нова седмица, последната преди празниците. ƒа ви е успешна и ползотворна!

÷итирай

ѕловдив

ћеги, хубав анализ си направила!  Hug love001

« ѕоследна редакци€: пн, 17 дек 2012, 06:45 от dan4eto24 »
÷итирай

ѕловдив

ќтивам да се труд€. ƒо довечера.

÷итирай

—тара «агора

ƒобро утро  #X-mas!

ƒанче Hug,благодар€ за кафето,колажите са супер newsm51!

ћеги Hug,снощи най-старателно си написала за 7 еп. и хем се см€х,хем  се развълнувах от разказа на ƒемир,всичко ми е пред очите.
≈ това обаче така си го описала цветно,че  н€ма как да не разсмее човек
÷итат
...ваййй бееее ще тр€бва и да ги откараме...аси каза "биринде сиз, биринде бен" тцтцтц, адии тогава, щом тр€бва и трактор ще карам....ама ми е за 1ви път, ръ4ната тр€бвало да спусна..под волана се намирала..еее ела 4е ми покажи бе моми4е, 4е да мога да те усет€ по близо до мен...ха така опитва се да се справи с ръ4ната...ама й е трудно, ще й помогна...си€е госпожицата, толкова е щастлива, ама заради това 4е съм намерил трактори или се наслаждава на непознани€та ми по шофиране на трактор или затова 4е сме заедно   newsm78 дава ми напътстви€ ...изклю4и от скорост, дай контакт ...а аз съм се потопил в о4ите й, но т€ не остава да не ме захапе...да съм гледал път€, 4е какво да му гледам на тоз път. newsm78 newsm78...първа, задна..ааа пак първа...дръж здраво влана ме у4и...т€€€ ли какава е хитрушанааа....хоп ско4и, къде отива...ще € на4а аз не€ ...... защо не остана до мен??? така ми беше хубавоооо, даваше ми кураж да се справ€ с тоз трактор "не моми4е, а магарица"   Crossing Arms
хаха и това
÷итат
отивам на едно скришно м€сто, да по4етем с ’юсеин ...и јси дойде, да си измие ботушите в реката.... ≈ееее продължавай да 4етеш...викам силно 4е да може да ме 4уе и да дойде при нас ...
и ƒжемал ага с
÷итат
излегнал съм се на дивана, стомаха ме тормози, онзи нехранимайко  ерим не си из€де малибето и от та€ розова вода и се повдига..

’убаво е да започнеш ден€ с усмивка,пожелавам го и на вас  Very Happy!Ћек и спокоен понеделник и успешна седмица Hug Hug Hug!

÷итирай

—тара «агора

ƒве сладурки  Very Happy.

Play Thumb

÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
495-509 от 741 отговора